Şimdi Ara

IPOT TOUCH 5.NESİL NE ZAMAN ÇIKACAK? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bakın ben de burda apple ı savunmuyorum, sadece fiyatına göre o kombinsayonun mantıklı olduğunu söylüyorum. hatta şu anda ipod touch a rakip olarak galaxy s wifi 4.0-5.0 geldi, oldukça da tutulcak bu alet çünkü ipod touch a göre 5mp kamera, dahili gps, microsd girişi gibi üstünlükleri var.

ip4 nerde 900-1500 ınu söyler misiniz? ilk satılmaya başladığı anda turkcell ve vodafone kontratlı 1500-1600 civarında satılmaya başladı ama daha sonra büyük bir stok sorunu yaşanmıştı. bazı kullanıcılar temiz kullanılmış 2. el bir cihazı aldığı fiyattan daha fazlasına sattı, düşünün artık.. şimdi fiyatı düşmüş olabilir ama 1 yıl oldu telefon piyasaya çıkalı, ben size normal şartlardaki durumu söyledim.

gps i o şekilde hiç kullanmamıştım açıkçası bi kere kendi telefonumdan google maps i kullandım sadece.. bu konuda genel olarak haklısınız, ben sadece neler

bu arada siz ipod touch ın hitap ettiğini kitleyi unutuyorsunuz, bir iş adamının elinde göremezsiniz bu aleti apple in bana göre fiyatını fazlasıyla hakeden ender aletlerinden biri ben de iphone alacağımı düşünmüyorum ilerde, ipod touch için itunes a katlanabilirim ama telefonum için katlanamam, içindekiler bir uçsa(benim yaptığım bir hatadan da kaynaklanabilir, farketmez) yıllarca küfrederdim heralde. batarya olayına ben de sinir oluyorum, micro sd giriş olmamasına ben de sinir oluyorum ama konumuz bu değil ben öğrenciyim ve ipod touch ın yapabildiklerini çevremdekilere gösterince kelle cevat vs bir şey demiyorlar, en yakın nerde bulabilirim, sen nerden aldın, vay anasını satıyım şu oyun ve programlara bak, ibluever ne muhteşem bir şeymiş gibi tepkilerle karşılaşıyorum wave 2 si olan arkadaşım bile oyun ve programlar için ayrıca ipod touch a sahip ve 2 alet taşıyorum gibi bir şikeyette bulunmadı.. inanılmaz büyüttünüz bu ipod-gps-tel olayını türkiyede 2. el 350 tl civarında satılan bir aletten bahsediyoruz şurda, fiyat-performans olarak bakın biraz olaya.

kısacası şu, yanınıza aldığınız 2. bir cihaz olarak iş hayatından önce bir ipod touch ın sonuna kadar cebinizde yeri vardır

• @M@rvelous dostum okuldaki arkadaşlarına üzerinde elma logosu olan kocaman bir B.K göster. emin ol nereden aldın kaça aldın diye sorarlar. yani sen bu durumu kıstas olarak alma.

bu yollardan geçmiş biri olarak söylüyorum gps + telefon + ipod touch ile gezmek mantıklı bir iş değil.

ilaveten : ben 2 yıl ipod touch 1g ve aylarca 4g kullandım. şuan galaxy s kullanıyorum. kabul edeyim galaxy s de ipod touch 4g deki şıklığı ve işletim sistemi stilini bulamıyorum. ama kullanım konforu olarak galaxy s i tek geçerim.

dediğiniz doğru ipod touch apple ürünleri arasında F/P oranı en iyi cihazdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibitermo -- 11 Eylül 2011; 23:59:56 >
  • Bence çıkmayacak boşuna bekliyoruz... Eylül'ün ortalarına geldik Hocam. Hala tık yok... Bende 250 TL biriktirdim. Daha epey biriktirmem lazım.
  • Arkadaşlar ben neden bu kadar tartığınızı anlamadım bunda ne var ki öncelikle parısı olan İphone 4 alır kurtulur olmayansa genelde gençlik zaten iş adamları alcağını zannetmem ve iphone özenen kişiler ipod alır herkes sizin gibi zenginse neden yanında elli bin tane eşya taşımakla uğrasın ki ... Ipod ıphone alamayanlar için bir kçük yardım eşya taşımam diyorsanız almayın o zaman alanlarada engel olmayın eğer çook zenginseniz sitedeki herkese ıphone 4 alın altı üstü bir gbs bir telefon (zaten taşıyorunuz) ve ıpod unuz burada ek olarak gbs olarak düşünüyorum gbs yide herkes yanında taşıyacağını düşünmüyorum taşımak isteyen taşır IPODLA IPHONE ARASINDAKİ FİYAT FARKINI UNUTMAYIN VE İŞ ADAMIYSANIZ IPODLA İŞİNİZ NE !! Lütfen daha fazla saçmalamayın

• quote:

Orijinalden alıntı: VuslatTunc

Arkadaşlar ben neden bu kadar tartığınızı anlamadım bunda ne var ki öncelikle parısı olan İphone 4 alır kurtulur olmayansa genelde gençlik zaten iş adamları alcağını zannetmem ve iphone özenen kişiler ipod alır herkes sizin gibi zenginse neden yanında elli bin tane eşya taşımakla uğrasın ki ... Ipod ıphone alamayanlar için bir kçük yardım eşya taşımam diyorsanız almayın o zaman alanlarada engel olmayın eğer çook zenginseniz sitedeki herkese ıphone 4 alın altı üstü bir gbs bir telefon (zaten taşıyorunuz) ve ıpod unuz burada ek olarak gbs olarak düşünüyorum gbs yide herkes yanında taşıyacağını düşünmüyorum taşımak isteyen taşır IPODLA IPHONE ARASINDAKİ FİYAT FARKINI UNUTMAYIN VE İŞ ADAMIYSANIZ IPODLA İŞİNİZ NE !! Lütfen daha fazla saçmalamayın

hee hee velet

• quote:

Orijinalden alıntı: tibitermo

quote:

Arkadaşlar ben neden bu kadar tartığınızı anlamadım bunda ne var ki öncelikle parısı olan İphone 4 alır kurtulur olmayansa genelde gençlik zaten iş adamları alcağını zannetmem ve iphone özenen kişiler ipod alır herkes sizin gibi zenginse neden yanında elli bin tane eşya taşımakla uğrasın ki ... Ipod ıphone alamayanlar için bir kçük yardım eşya taşımam diyorsanız almayın o zaman alanlarada engel olmayın eğer çook zenginseniz sitedeki herkese ıphone 4 alın altı üstü bir gbs bir telefon (zaten taşıyorunuz) ve ıpod unuz burada ek olarak gbs olarak düşünüyorum gbs yide herkes yanında taşıyacağını düşünmüyorum taşımak isteyen taşır IPODLA IPHONE ARASINDAKİ FİYAT FARKINI UNUTMAYIN VE İŞ ADAMIYSANIZ IPODLA İŞİNİZ NE !! Lütfen daha fazla saçmalamayın

hee hee velet

Ne anlamadım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tibitermo

quote:

hee hee velet

Ne anlamadım

ben üni ye hazırlanan iş adamı olmayan bir gencim çok zengin değilim allaha şükür geçiniyoruz galaxy s kullanıyorum ama ipod touch almayı düşünüyorum bunun zenginlikle iş adamı olmakla falan bi alakası yok istesem iphone 4 de alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicnouma -- 17 Eylül 2011; 21:28:47 >

• Ekim-Kasim arasi en gec cikar gibime geliyor.
  • 3G hayatta koymazlar iPod a, beklemeyin onu bosuna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

3G hayatta koymazlar iPod a, beklemeyin onu bosuna.

yeni ipod touch da kesinlikle "3g" olacaktır..neden derseniz bu senenin sonunda psp vita geliyor ve haliyle onda 3g bulunacak... yani kesinlikle koymak zorunda..yoksa yeni touch un satış rakamları 500.000 i geçmez....

apple böyle büyük bir risk almaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Orijinalden alıntı: techraven

3G hayatta koymazlar iPod a, beklemeyin onu bosuna.

yeni ipod touch da kesinlikle "3g" olacaktır..neden derseniz bu senenin sonunda psp vita geliyor ve haliyle onda 3g bulunacak... yani kesinlikle koymak zorunda..yoksa yeni touch un satış rakamları 500.000 i geçmez....

apple böyle büyük bir risk almaz

bluetooth kullandırmaz.
    görüntülü görüşme yaptırmaz.
    sd kart koymaz
    itunes olmadan şarkı fotoğraf koydurmaz
    tarayıcısı flash desteklemez
    fm alıcı koymaz
    pili sabit yapar.

bence apple riske girme konusunda uzman. ve 3g olmayacak. ( olursa alırım )

• Ama bir de şöyle bir durum var. iPod Touch a 3G konulduğu an iPhone satışları yarı yarıya düşer resmen. 4. nesil iPod Touch kullanıyorum şu an, cihazdan artı olarak tek beklentim 3G.
  • şimdi hocam doğru diyorsunuz da ben gidip de galaxy wi fi 5.0 - 4.0 yada 3.6 almak varken gidipde touch almam...sonuçta ikisinin klasmanı da aynı sadece tek eksikleri 3g..... ben dışarıda internete giremedikten sonra player ı neyleyim?

en son dediğim gibi sony psp vita 3g ile gelecek ve fiyatı 299 dolar olacak..yani eğer apple en son çıkaracağı touch una 3g koymaz ise işi bitmiş demektir...

samsuuuunnnnngggg duy sesimide player larına 3g koyyyyyyyyyyyyyyyyy

• ee son karar nedir? ne zaman çıkıyor 5g amerikadan 4g aldırıp aldırmama konusunda tereddüt yaşıyorum zira...
  • quote:

Orijinalden alıntı: margornn

ee son karar nedir? ne zaman çıkıyor 5g amerikadan 4g aldırıp aldırmama konusunda tereddüt yaşıyorum zira...

2 hafta bekle. 5g cikar da 4inch ve gps li olursa bence 4g nin 2 onemli eksikligini kapamis olur. zira gps cok guzel bir olay. ve 3.5 inc gercekten gozu cok yoruyor. ve en dusuk 4 inc olmali. asagisi cok kucuk kaliyor o cozunur icin. galaxy s2 kullananiniz varmi.bilmiyorum ama ince ve hafif oldugu icin 4.3 inc olmasina ragmen cepte hissedilmiyor bile. ve inanin 3.5 inch te cebellesecegine 4 - 4.3 inch cok rahatliyor insan. ha buyuk geliyor da insanlara guzel gozukmek istiyorsan kupe tak kolye bilezik filan tak. telefon aksesuar degildir bir ihtiyactir. o ihtiyaci en rahat nasil karsilarim asil soru budur.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.