Şimdi Ara

İpod Touch mı İpod Nano mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ikisi arasında gidip geliyorum. İpod Touch 4. nesil 32GB veya İpod Nano 6. nesil arasındayım.

Arasında kalma sebebim ise İphone 4s gelecek bu hafta. Yani sadece müzik dinlemek için alacağım. Spor yapan biriyim birde.

1-İpod Touch'un boyutu büyük bu yüzden spor yaparken Nano daha güzel gözüküyor.
    2-Nano 16gb İtouch 32 gb. burada itouch diyorum.
    3-Nano da radyo var, İtouchta yok fakat bir aksesuarla bunu sağlayabiliyormuşuz. Spor yaparken fazlalık olacak gibi.
    4-İtouch'un wifi e bağlanabilme özelliği falan var. Ama İphone'da geleceğinden pek kullanmayacağım gibi.
    5-İtouch 40 saat Nano 24 saat. İtouch'un video özelliği falanda mevcut hem. Ama dediğim gibi müzik ağırlıklı dinleyeceğim.

Sıraladıklarımdan İpod Touch daha cazip gibi gelebiliyor ama hiç bulundurmadım. Spor yaparken sıkıntı yapar mı? sadece müzik dinleyeceğim fakat boyutundan dolayı bu özelliklerinden mahrum kalmam kötü mü olur?

• Benim sana tavsiyen ipod touch olur cunku apple nano olsun digerleri olsun uretimine bir son vermek istoyor ipod touch ve ipod classic ile yollarina devam edecekler ve touch alirsan uzun senelerce sorunsuz kullanirsin spor yapmak icinde kolla bant seklinde tutturulacak aparatlar var hic hissetmezsin bile orada oldugunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurettinaz
    spor yapmak icinde kolla bant seklinde tutturulacak aparatlar var hic hissetmezsin bile orada oldugunu.

Nereden bulabilirim peki?
  • Tam olarak bilmiyorum ama ebay de bulabilirsin ya da bilkomun kendi magzalarinda bende arastiririm bulursam buraaaya yazarim
  • hiç fikri olan yok mu arkadaşlar gerçekten hala karar veremedim.
  • Yeni nesil nanoyu hiç tavsiye etmiyorum hocam. Bence iPod touch almalısın. Koldan bant şeklinde aparatı var onu da alırsan taşıması hiç bir şekilde işkence gelmeyecektir.
    Hatta bence ikisini de almamalısın. iPhone geliyormuş ne gerek var ipod'a
  • Valla bence paraya kiy iPod Classic al. Bu arada shuffle dan sonra en ucuz iPod , 4. Nesil 8GB iPod touch dur. Ben iPod classic öneririm 4S gelecekse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende nano6.nesil var çok memnunum daha bugün 1 saat spor yaparken kıskacını sıkıstırıyorum ve rahatca sporumu yapıyorum engel de olmuyor
  • 6. Nesil İpod Nano pil olarak kullandığım en gereksiz ipoddu... 5. Nesil cok daha iyi... O ekranın hiçbir numarası yok... Classic super ama azcik yavaş ve ağır... En iyisi İpod Touch ama İphone alınacaksa hiçbiri :)) kenarda duruyor bendeki hepsi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpod touch 4.nesil mi yoksa ipod nano 7.nesil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rap-gorkem

İpod touch 4.nesil mi yoksa ipod nano 7.nesil mi

4. nesil
  • Ben de ipod touch 4. nesil aldım uygulama oyun tavsiyesi istiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.