Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
9
Favori
622.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ipodun üzerinden çıkan jelatin türü şeyi kutudan çıkarttığım anda arkaya yapıştırdım üzerine de şu plastik kaplardan almıştım onu taktım en ufak bir çizik yok şu an tabi o üzerinden çıkan jelatinin yapışkanı gidiyor yavaş yavaş dealextreme de 2 dolara falan var alırım iki üç tane deneme yanılma yöntemiyle hallederim artık

• hiç olmadı streç filmle falan sarın
  • Yahu siz kötü görünmesin diye engellemeye çalışmıyor musunuz çizilmeyi?
  • Arkadaşlar 1.1.2 jailbreak için önce 1.1.1 e düşürmemizmi gerekiyor ? direk 1.1.2 yapamazmıyız ?
    Lütfen bilen bi arkadaş yardım etsin
  • önce 1.1.1 e düşürüp jb ardından 1.1.2 ye yükseltip jb yapman gerekiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

önce 1.1.1 e düşürüp jb ardından 1.1.2 ye yükseltip jb yapman gerekiyor

*1.1.2 ver. ipod var bende.buna jb yapıcam.konunun çoğunu okudum ama kafam karıştı.
    en iyi sürüm hangisi 1.1.2 mi 1.1.4 mü(sorunsuzluk olarak yada hangisini tercih etmeliyim?)

*1.1.4 e yükseltmek için itunes dan mı update edicez(bu 160 mb dosyayı şu anda indiriyorum)

*1.1.4 e yükseltip sonra jb yapmak için 1.1.1 düşürme olayına gerek var mı

*bide ilksayfada verilenhttp://www.downloadziphone.org/ adres başka bir yere yönlendiriyor ve orada zipphone ile ilgili birşey bulamadım.
    sizler zipphone un hangi versiyonunu kullanıyorusunuz?(link verebilir misiniz?)

biraz çok soru sordum ama yardımcı olursanız sevinirim daha bugun geldi ipod da.
    ilerleyen zamanlarda bende elimden geldiği kadar katılımcı olabilirim

+ cihazı itunes e bağladım register filan istiyo bunu jb den önce yapsak filan sorun olur mu?

edit:ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salula -- 8 Nisan 2008; 17:25:08 >

• Anlaşılmayacak bir şey yok. Kablosuz internete ihtiyacı olanlar için pratik bir yöntem.
    Mevcut internet bağlantınızı kablosuz internet haline getiriyorsunuz ki, ipod touchlarınızdan internete bağlanabilesiniz diye.

quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

Orjinalden alıntı: mars2005

KABLOSUZ MODEM OLMADAN KABLOSUZ İNTERNET

Ipod touch ya da iphone sahibisiniz ama evinizde kablosuz modem yok ve kablosuz bağlantıya ihtiyacınız var.
    Şayet elinizde Windows Vista işletim sistemine sahip ve wireless özelliği bulunan bir laptop ya da masaüstü bilgisayarınız varsa, mevcut internet bağlantınızı bu cihazlarınızdan wireless'a dönüştürebiliyorsunuz.

1. Araç çubuğunun en sağında sistem saatimizin hemen yanındaki network bağlantısı ikonuna sağ tıklayıp "Ağ ve paylaşım merkezi" ni seçin.

veya Başlat-Ağ-Ağ ve paylaşım merkezi

2. Kablosuz Ağları Yönet ' - Ekle sekmesine tıklayın .

3. Geçiçi Ağ oluştur - İleri tıklayarak oluşturacağınız ağa isim verin ve güvenlik tipini seçin. Bu ağı kaydet i işaretleyip İleri ye tıklayın .

4. İnternet bağlantısı paylaşımını seçip onaylayın .

Artık iPhone ya da ipod touch'ınıza dönüp Kablosuz bağlantı arayabilirsiniz .

Şayet elinizde Windows Vista işletim sistemine sahip ve wireless özelliği bulunan bir laptop ya da masaüstü bilgisayarınız varsa, mevcut internet bağlantınızı bu cihazlarınızdan wireless'a dönüştürebiliyorsunuz.

bu nasıl oluyor? wireless özelliği olan bir bilgisayarımız varsa wireless'e dönüştürebilirmişiz.
    wireless varsa zaten vardır niye dönüştürelim ki
    Daha doğrusu neyi neye dönüştürüyoruz? Ben onu anlayamadım

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler!

En son bu hale getirebildim cihazı.
    Önceki sayfalarda anlatılan vista maximus teması ile bu hale geldi.
    Güzel oldu.

Ama şunları sevmedim. Mesela customize, summerboard, screenshot gbi programların arka planı bu çizgili görüntü olmuş
    Güzel durmuyor

PHI yandin sen. Yeniden restore yapman lagzim. O temanin normal arka plani o degil. Sana olan bana da olmustu. Herseyi denedim ama duzelmemisti. Tek yol restore yapmak.

• quote:

Orjinalden alıntı: salula

quote:

*1.1.2 ver. ipod var bende.buna jb yapıcam.konunun çoğunu okudum ama kafam karıştı.
    en iyi sürüm hangisi 1.1.2 mi 1.1.4 mü(sorunsuzluk olarak yada hangisini tercih etmeliyim?)

*1.1.4 e yükseltmek için itunes dan mı update edicez(bu 160 mb dosyayı şu anda indiriyorum)

*bide ilksayfada verilenhttp://www.downloadziphone.org/ adres başka bir yere yönlendiriyor ve orada zipphone ile ilgili birşey bulamadım.

biraz çok soru sordum ama yardımcı olursanız sevinirim daha bugun geldi ipod da.

+ cihazı itunes e bağladım register filan istiyo bunu jb den önce yapsak filan sorun olur mu?

- tercih olayı tamamen sana kalmış bişi hangi firmwarei istersen onu kullanabilirsin
    - 1.1.4 e yükseltmek için evet itunes kullanman gerekiyor
    - 1.1.4 jb için 1.1.1 e düşürmene gerek yok o sadece 1.1.2 için
    - o adres ziphone'un kendi sitesi ordan indirebilirsin.son versiyon 3.0
    - registerı önce yada sonra yapman farketmez

• @mars 2005 xp için olan yöntemi deniyorum.
    ipod dan bilgisayara bağlandım ama internet i bir türlü paylaştıramadım
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: salula

quote:

- tercih olayı tamamen sana kalmış bişi hangi firmwarei istersen onu kullanabilirsin
    - 1.1.4 e yükseltmek için evet itunes kullanman gerekiyor
    - 1.1.4 jb için 1.1.1 e düşürmene gerek yok o sadece 1.1.2 için
    - o adres ziphone'un kendi sitesi ordan indirebilirsin.son versiyon 3.0
    - registerı önce yada sonra yapman farketmez

çok saol kafama takılmıştı bunlar

• rica ederim
  • Yararlı bir site, incelemenizi öneririm.

http://www.appleiphoneschool.com/
  • ben sey sormak istiyorum

benim ipodum 1.1.2 JB 1.1.4 JB yapmaya gerek varmı takır takır kullanıyorum da?

fark neler var arada?

bi ara 1.1.4 te takılıodu filan?
  • ses kalitesi ve menü geçiş hızlarının arttığı söyleniyor.takılma olayı ise jb yöntemi ile alakalı.ziphone takılmalara sebep oluyormuş.
  • quote:

ses kalitesi ve menü geçiş hızlarının arttığı söyleniyor.takılma olayı ise jb yöntemi ile alakalı.ziphone takılmalara sebep oluyormuş.

saol

bnen bi kac tane source yukledim onemlileri vs. refresh ederken 5-10dk suruo da ben sey sorucam hangi sourcelar yuklenmleli daha neler yuklemeliyiz hangileri ise yarar sourcelar?
  • başlangıç için installerdaki source sekmesindekiler yeterli olur.install listesinde olmayan uygulamalar içinde source ekleyebilirsin ama işine yaramayanları kesinlikle ekleme sadece yavaşlamaya sebep olurlar
  • Arkadaşlar ben bu aralar zaman bulabilirsem 1.1.2 sürümlü aytaçımı jb yapıcam da bi iki sorum olacak:
    1_Aytaça attığım şarkı video silinecek mi?
    2_İlk sayfada ve daha sonra 1.1.4 için verilen source'lar 1.1.2 için de geçerli mi?

Teşekkürler daha aklıma takılan bişyler olursa sorarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GebereJackson

Arkadaşlar ben bu aralar zaman bulabilirsem 1.1.2 sürümlü aytaçımı jb yapıcam da bi iki sorum olacak:
    1_Aytaça attığım şarkı video silinecek mi?
    2_İlk sayfada ve daha sonra 1.1.4 için verilen source'lar 1.1.2 için de geçerli mi?

Teşekkürler daha aklıma takılan bişyler olursa sorarım.

1.1.2 yi jb yapman için 1.1.1 e restore yapman gerekir o yüzden de şarkılar ve videolar doğal olarak silinecektir.
    verilen source adresleri tüm firmwareler için geçerli.fakat source'larda bulunan her uygulama firmware'in için uyumlu olmayabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wholet

quote:

ses kalitesi ve menü geçiş hızlarının arttığı söyleniyor.takılma olayı ise jb yöntemi ile alakalı.ziphone takılmalara sebep oluyormuş.

saol

bnen bi kac tane source yukledim onemlileri vs. refresh ederken 5-10dk suruo da ben sey sorucam hangi sourcelar yuklenmleli daha neler yuklemeliyiz hangileri ise yarar sourcelar?

@XanderJR
    jb i yaptım ama daha ilk source u yüklerken takıldı heralde.
    refreshing sources... yazıyor ama bi ilerleme yok.
    bu kadar uzun sürüyor mu source ları eklemek?

• eğer ziphone ile yaptıysan source eklerken takılma oluyor.kapatıp tekrar aç ipodu
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.