Şimdi Ara

iPod Touch İnceleme-Genel Başlık (Tüm konular buraya) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.497
Cevap
5
Favori
371.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu konu ile ilgili forumda hiç bir yazıya rastlamadım
    bildiğim kadarıyla ipod touch un bir diğer özelliğide flash disk olarak kullana biliyormuşuz bu ne şekilde ve nasıl olur?

tşkler.
  • Kılıf olayıyla ilgili pm attım benim gözüme jam jacket kılıflar da hoş gözüktü arkada kabloyu toplamak için yeri falan var değişik ve güzel eğer fikir değiştirirseniz bakın derim
  • Şuana kadar bana özel mesaj atıp kılıf (Marware) işini kesinleştirenler,

ReDDoX
    pilot23
    beykanuser

1 kişi daha girdikten sonra, toplam 5 kişi olucaz. Bu kişilere hesap numaramı vericem. Gereken rakamıda söylicem tabi. Sonra siparişi vericem. Geldiğindede kadıköy veya eminönünde buluşabildiklerime elden diğerlerine ise kargo kendilerine ait olmak üzere kargolicam.

ReDDoX,
    Hesabın olup olmaması önemli değil aslında, yani bankaya girip direk hesaba havale yapabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Razorback

wholet,
    Kardeşim wifi olsa bende sizi programa oyunu boğucam ama yok işte...
    yatağım ve duvar arasındaki 0.3 metrekarelik alanda bir wifi buluyorum ama taktir edersinki orada durmak pek kolay olmuyor.

anlıyorum seni nese insallah bizi bi ara programa oyuna filan bogarsın
  • Kız arkımdan kablosuz modemini almayı düşünüyorum...
  • Boşver aranız bozulur:)
    hepsiburada da wireless router var smartnetin 34 ytl mi ne gayette güzel extradan 4 portta saglıyo ben alıcam touch gelir gelmez
  • Cihazin radyosu yok galiba ama internetten ornegin ntvmsnbc.com'a girerek ntv radyoyu dinleyebiliyoruz degil mi..?
  • ReDDoX,
    bu saatten sonra b/g tipi wireless alınmaz. Ben n tipi almayı düşünüyorum, yakın zamanda çok ucuzlicak. Ama dediğin fiyatta süpermiş...

komazec,
    Dediğini denemedim ama radio için program var...
  • Marware sport grip kılıf için yeter kişi sayısına ulaşıldı. Şuan Marware'dan cevap bekliyorum. Cevap geldiğinde size yatırmanız gereken ücreti ve hesap numaramı özel mesaj olarak atıcam.

Razorback
    ReDDoX (2 adet)
    pilot23
    beykanuser
  • yaw beyler jailbreak yaptıktan sora 1.1.1 de bıraktım ben ne fark varkı 1.1.2nin??
    quote:

iPod Touch 1.1.2 JAILBREAK Yapımı

Arkadaşlar çeşitli sitelerdeki anlatımlar üzerinden zaman geçtikçe yapım şekilleri apple'ın aldığı önlemler sebebiyle değişiyor. Bu nedenle internetten izleyip doğru yapsanız bile sonuca ulaşamayabilirsiniz. Bununla birlikte tek bir jailbreak metodu yoktur. Ben size burda en güvenilir ve sonuca ulaştırıcı şeklini vericem. Ben yaptım ve 1 SEFERDE bitirdim. Toplam 15 dk sürmedi. Yazdıklarımı tamamen okuyun ve dikkatli yapın. Emeğe saygıyıda unutmassak iyi olur. Hepsini kendim yazdım. Olabilicek en açık anlatımı yaptım.

Bu işlem sadece 1.1.1 için geçerlidir. Kablosuz ağa sahip olmanız mecburidir. Settings'ten general'a tıklayın ve Auto lock'ı never yapın.
    Eğer ki 1.1.2 ye sahipseniz. size ayrıca 1.1.1 e düşürmeyi anlatıcam.

Bu 2 dosyayı indirin.
    http://www.me gaupload.com/tr/?d=M8STXHC5
    http://ra pidshare.com/files/71626429/1.1.2_Jailbreak.rar

http://ra pidshare.com/files/71626429/1.1.2_Jailbreak.rar linkinden indirdiğiniz dosyayı bir klasöre açın ve 1.1.2 jailbreak diye isimlendirin.

eğer jailbreak uygulanmamışsa, ugulamak için safariyi açın
    jailbreakme.com'a girin
    sayfayı aşaya indirin ve install appsnapp'e basın
    Çeşitli yüklemeler yapılıcak, bittiğinde ekran kilidini açın
    installer'a tıklayın
    ALttan install sekmesine tıklayın
    tweaks 1.1.1'e gidin
    oktoprep'e tıklayın
    installa'a tıklayın
    tekrar install
    ok'e tıklayın
    işlemler bittikten sonra artık 1.1.2 yi yüklemeye hazır oldugunu söylicek.
    home tuşuna tıklayın

İtunes'u açın ve touchı takın.
    size 2 seçenek sunucak
    bu seçeneklerden üsttekini seçerek continue diyin.
    sonra shift tuşuna basarak update'e tıklayın ve http://www.me gaupload.com/tr/?d=M8STXHC5 linkinden indirdiğiniz dosyayı
    bulup ok diyin.
    güncellenme bittikten sonra alet açılıcak ve installer ikonunun kayboldugunu görüceksiniz.

Şimdi 1.1.2 yi kırmaya geldi sıra.
    -itunes'u kapatın.
    -apple ile ilgili tüm programları kapatın
    -ipod mobile device service
    -process
    -apple mobile device helper
    -itunes
    -syncserver

http://ra pidshare.com/files/71626429/1.1.2_Jailbreak.rar linkinden indirdiğiniz dosyayı daha önceden klasöre açmıştınız.
    bu klasörden Windows.bat dosyasına tıklayın.
    Çıkan kutucukta install SSH 'yi işaretleyin
    şifre aynen alpine olarak kalsın.
    Jailbreak'e basın.
    Bir sürü işlem yapılıcak bekleyin.
    sonra bir kutucuk çıkıcak.
    Bu kutucugu gördükten sonra touch'ı üstündeki tuştan kapatın
    kapattıktan sonra yine üst tuştan açın.
    açıldıktan sonra bilgisayarda çıkan kutucuğa ok diyin.
    bekleyin touch otomatikman açılıp kapanıcak.
    açıldıktan sonra tuş kilidi ekranına gelene kadar bekleyin.
    bu ekranı gördükten sonra touchı bilgisayardan sökün.
    tuş kilidini kaldırın.
    intaller ve ssh ikonunu görüyorsanız İŞLEM TAMAMDIR!!

Kurban kesebilir halay çekebilir veya nara atabilirsiniz... Artık iphone programları oyunlar diğer programlar temalar vs. ne isterseniz yükleyebilirsiniz.

• semsialtunbas,
    Çeşitli düzeltmeler yapılmıştır tahminen...
  • quote:

Orjinalden alıntı: semsialtunbas

yaw beyler jailbreak yaptıktan sora 1.1.1 de bıraktım ben ne fark varkı 1.1.2nin??

tam hatirlamiyorum ama sanirim klavye ve dil seceneklerine ekleme olmu$tu update ile. ayrica Contacts kismina direk ipod touch uzerinden ekleme yapiliyor. onun di$inda farklilik yaratacak bir duzenleme yoktu..
  • quote:

Orjinalden alıntı: komazec

Cihazin radyosu yok galiba ama internetten ornegin ntvmsnbc.com'a girerek ntv radyoyu dinleyebiliyoruz degil mi..?

malesef touch $u an icin stream yontemi ile radyo dinletmiyor. ntvmsnbc nin radyosu asx dosyasi indirip bunu media player da aciyor dolayisiyla ipod touch da o radyoyu siteye girip dinlemek mumkun olmuyor. ba$ka bi yontem ile dinlenebilir mi bilmiyorum ama radyo programlari mevcut..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bayki2

quote:

Orjinalden alıntı: semsialtunbas

yaw beyler jailbreak yaptıktan sora 1.1.1 de bıraktım ben ne fark varkı 1.1.2nin??

tam hatirlamiyorum ama sanirim klavye ve dil seceneklerine ekleme olmu$tu update ile. ayrica Contacts kismina direk ipod touch uzerinden ekleme yapiliyor. onun di$inda farklilik yaratacak bir duzenleme yoktu..

bi de galba 1.1.1 de ajandaya ekleme yapılamıodu 1.1.2 de var
  • Arkadaşlar hepinize özel mesajdan attım kılıfla ilgili bilgileri. umarım bakmayı unutmassınız...
  • ben bisi sorucam bu psx emulator nes emulator nedir ne ise yarar oyun oynamak icin ama ne oyunlarını nasıl oyun indiririm insataller da var psx ve nes emulator ama nası oyun bulunur ve nedir bunlar?
  • bu arada baska bisi daha source biliomusunuz ya da nerden bulabilirim
  • wholet,
    psx emulator denen şey, ps1 oyunlarının touch'ta oynatılabilmesi içiin gereken dönüştürücü yazılım.
    nes, nes oyunları için. Bundan başka GBA içinde emulator var.

oyunları rom yayınlayan sitelerden indirmen lazım.

bu emulatorleri de installer'dan kurup bazı modifiyeler yapman gerekiyor.

Kablosuzdan mp3 indirme adlı yazımda bir adet source verdim zaten. Bu şekilde kaliteli, öenmli, gerekli, dürüst source'lar çıktıkça veririm ben zaten...
  • quote:

wholet,
    psx emulator denen şey, ps1 oyunlarının touch'ta oynatılabilmesi içiin gereken dönüştürücü yazılım.
    nes, nes oyunları için. Bundan başka GBA içinde emulator var.

oyunları rom yayınlayan sitelerden indirmen lazım.

bu emulatorleri de installer'dan kurup bazı modifiyeler yapman gerekiyor.

Kablosuzdan mp3 indirme adlı yazımda bir adet source verdim zaten. Bu şekilde kaliteli, öenmli, gerekli, dürüst source'lar çıktıkça veririm ben zaten...

saol senin vericeginden suphem yok zaten duzgun source bulununca ben de bari baska site mite aramiim sen guven bul ver bize

• beyler radio.programlari VAR derken by programlar netten dinlememiz icinmi yoksa alete ozgu bi ozellik katiyo...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.