Şimdi Ara

iPod Touch İnceleme-Genel Başlık (Tüm konular buraya) (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.497
Cevap
5
Favori
371.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar konu açtım ama bi cevap alamadım. Bi bakar mısınız?

http://forum.donanimhaber.com/1G_iPod_Touch_313_upgrade'den_sonra_sacmaladi_Yardim!/m_39436343/tm.htm

İyi forumlar...
  • 32 gb lık versiyonda stereo blootooth desteği var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vincent Lord

32 gb lık versiyonda stereo blootooth desteği var mı ?

Evet, var.
  • Eğer ortamda wifi yoksa nasıl bağlanacağız internete?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mz~

Eğer ortamda wifi yoksa nasıl bağlanacağız internete?

iPod Touch ise maalesef Wi-Fi siz bağlanamazsınız internete.
  • arkadaşlar merhaba. bir arkadaşım bu hafta amerka'ya iş seyahatine gidiyor. bende ona bir ipod touch aldırmayı düşünüyorum. hangi modeli önerirsiniz?
    ipod touch 3gs 32 gb düşünüyorum. bir de bu cihazın amerika fiyatı nedir, bana kaça patlar? bilgi verirseniz memnun olurum.
  • bence süper bir model aldım rahatım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipsizneco -- 4 Mayıs 2010; 13:43:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: estellion

arkadaşlar merhaba. bir arkadaşım bu hafta amerka'ya iş seyahatine gidiyor. bende ona bir ipod touch aldırmayı düşünüyorum. hangi modeli önerirsiniz?
    ipod touch 3gs 32 gb düşünüyorum. bir de bu cihazın amerika fiyatı nedir, bana kaça patlar? bilgi verirseniz memnun olurum.

iPod Touch 3Gs 32GB diye bişey yok.Ya iPhone 3Gs ya da iPod Touch 3G.
  • sonuçta ne dediğim anlaşılmış, bir s de benden gelmiş olsun sonuna ne olacak yani ;)
    fiyat konusunda abd'de ki fiyatı hakkında bilgisi olan var mı? burda 490 liraya forumda gayet güvenilir gözüken bir arkadaş satıyor. abd'ye giden arkadaşa getirtsem kaça patlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: estellion

sonuçta ne dediğim anlaşılmış, bir s de benden gelmiş olsun sonuna ne olacak yani ;)
    fiyat konusunda abd'de ki fiyatı hakkında bilgisi olan var mı? burda 490 liraya forumda gayet güvenilir gözüken bir arkadaş satıyor. abd'ye giden arkadaşa getirtsem kaça patlar?

Yurt dışı fiyatı 299$ yani 450TL buradakinden 40TL ucuz. Ayrıca ucuza da bulabileceğiniz yerde olabilir(5-10$ daha ucuz olur). Eğer aldıracaksanız kesinlikle faturasıyla birlikte aldırmaya zen gösterin ve Apple Store varsa oradan aldırın.
  • İPOD TOUCH 8GB LIK VERSİYONDA STEREO BLUETOOTH DESTEĞİ VARMI?
    2.CİHAZA BİLGİSAYARIMDAN ŞARKILARI RAHATÇA İNDİREBİLİRMİYİM.
    TEŞEKKÜRLER...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SOPA3

İPOD TOUCH 8GB LIK VERSİYONDA STEREO BLUETOOTH DESTEĞİ VARMI?
    2.CİHAZA BİLGİSAYARIMDAN ŞARKILARI RAHATÇA İNDİREBİLİRMİYİM.
    TEŞEKKÜRLER...

İndirebilirsiniz. Bloetooth mevcuttur.
  • iyi güzelde bu bluetooth bilgisayarın bluetoothu görmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mybo37
    iyi güzelde bu bluetooth bilgisayarın bluetoothu görmüyor.

İpoddaki bt bilgisayarları görmez
    mac veya diğer apple ürünlerini görür
  • quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

iyi güzelde bu bluetooth bilgisayarın bluetoothu görmüyor.

Bütün Bluetoothları görmesini istiyorsanız cihazı JB yapmanız gerekmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

wifi yoksa kalacak mıyız oertada öyle? Dün dartyde inceledim ipod touchu güzel alet fakat internet işi kötü. 4g'de 3g gelme ihtimali var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

wifi yoksa kalacak mıyız oertada öyle? Dün dartyde inceledim ipod touchu güzel alet fakat internet işi kötü. 4g'de 3g gelme ihtimali var mı?

Bu bir mp3 çalar, telefon değil ki. Gelme ihtimali yok eğer internete çok ihtiyacınız varsa iPhone alın ancak iPhone fiyatları yüksek onuda belirtiyim.

• nokia n78 telefondaki 3g bağlantımı bir şekilde ipod touch'a aktarma/paylaşma imkanı var mı arkadaşlar?
  • Arkadaşlar benim itouch 16 gb şöyle bir sorunum var; hangi kulaklığı takarsam takayım sol kulaklıktan ses gelmiyor fakat iyice saga sola bastırırsam kabloyu ikisindede ses geliyor en az 10 kulaklıkla denedim ayrıca arkadasımın %100 calısan kulaklıgıda ikisindede denedim onda düzgün bende tek kulaktan gelmiyor ses neden olabilir sizce :S cok sinir bozucu bir durum.Acaba basit bi algılama sorunumu yoksa alet ömrünümü tamamlıyor . Yardım edebilirseniz çok mutlu olurum teşekkürler saygılar ..
  • 8 gb ipod touch istiyorum sıfır uygun fıyata fıyatlar ne civarda ve nerden alablırırım ıstanbuldan yardımcı olursanız sevınıeım
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.