Şimdi Ara

ipod touch-Home screen'den nasıl link silerim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçenlerde nette gezerken bir resmi ipod a kopyalayayım dedim. Yanlışlıkla linki home screen e kaydetmişim. Linki home screen'den silmek istiyorum. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olun lütfen.

İlgilendiğiniz için teşekkürler.

• Herhangi bir icona uzun bas, iconlar titremeye başlayacaktır. Link iconunda da silme butonu çıkar. Bu şekilde kaldırabilirsin.
  • Adresi ana ekrana nasıl kaydettin?
  • @Amorph
    Cevap için teşekkürler.

quote:

Orjinalden alıntı: lvthsgm

Adresi ana ekrana nasıl kaydettin?

Alt tarafta kitap gibi bir yer çıkıyor ona basınca "Add to HomeScreen" yazısına basıyorsunuz sonra karşınıza bir yazı alanı çıkıyor ana menüde isminin ne olmasını istiyorsanız onu yazıyorsunuz sonra "done" diyorsunuz böyle oluyor yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 18yusuf -- 1 Eylül 2008; 5:19:41 >
  • Iconlar titremeye başladıktan sonra bende herhangi bir silme işareti çıkmıyor?

quote:

Orjinalden alıntı: Amorph

Herhangi bir icona uzun bas, iconlar titremeye başlayacaktır. Link iconunda da silme butonu çıkar. Bu şekilde kaldırabilirsin.
  • Nası ya? Titremeye başladıklarında o silmek istediğin ikonun köşesinde çarpı işareti çıkmıyo mu?
  • @murtezacan

Sadecce Apple Store'dan yüklediğin App ler için titremeye başladıklarında köşesinde çarpı çıkıyor. Böylelikle Store'dan yüklediğin app leri silmek için itunes a ihtiyacın olmuyor.
  • Dostum internetteki bi siteyi kısayol olarak ana ekrana atarsan titremeye başladıklarında çarpı işareti çıkar. Bak arkadaş zaten o şekilde yapmış. App Store dan yüklememiş herhangi bişe.
  • Anladım ben standart iconlardan bahsetmiştim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.