Şimdi Ara

iPod Touch Fan Club (336 Kişi)(Ekim 2015) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.527
Cevap
16
Favori
63.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Arkadaşlar selam tekrar.

Müzik ayarlarında karıştırmak için salla diye bir şey var. Bu özellik açık olduğu halde müzik çalarken iPod'u sallıyorum, bir sonraki şarkıya atlamıyor?

Cevabı olan yok mu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilbaysal

quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Selam arkadaşlar. Bende 4g 32 gb var. Bu gün kulaklıkla müzik dinliyordum müzik çalarken kulaklığı çıkarttım. Çıkarttıktan sonra cihazın hoparlörü hiç çalışmıyor. Sanki hala kulaklık takılıymış gibi devam ediyor. Ses fln yok. Kulaklığı taktığımda ise kulaklıktan ses alabiliyorum ama çıkartınca hoparlör çalışmıyor. Ne yapabilirim ?

Ses açma kapama yapınca "Kulaklıklar" yazıyor mu?

Ana ekranda baktım da ses açıp kapatırken zil tonu yazıyor kulaklıklar değil. Bu neden oluyor acaba? Yardım et bana lütfen, sanırım bu konuda biraz bilgilisin :D

O halde ben sorunun teknik olduğunu düşünüyorum, o portta birşey olmuş ki kulaklığın çıkarılıp çıkarılmadığını anlamıyor.

@Johnny B. Goode

O özellik sonraki şarkıya geçmenizi değil müzik listesindeki şarkıların sırasını karıştırmaya yarıyor.

• İpodu restore ederken kaç aşamada nete ihtiyacımız var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lknrm627

İpodu restore ederken kaç aşamada nete ihtiyacımız var?

Yazılım indirme aşamasında gerek var.
  • Beni de ekler misiniz kadronuza? İpod touch 4g 32 gb.
  • quote:

quote:

Hocam Ben bodyguardzı çıkardım ama iz kaldı. Nasıl çıkar bu iz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam Ben bodyguardzı çıkardım ama iz kaldı. Nasıl çıkar bu iz?

LCD temizleme solisyonu veya camsil tarzında birşeyle iyi birde bezle silin çıkacaktır.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Selam arkadaşlar. Bende 4g 32 gb var. Bu gün kulaklıkla müzik dinliyordum müzik çalarken kulaklığı çıkarttım. Çıkarttıktan sonra cihazın hoparlörü hiç çalışmıyor. Sanki hala kulaklık takılıymış gibi devam ediyor. Ses fln yok. Kulaklığı taktığımda ise kulaklıktan ses alabiliyorum ama çıkartınca hoparlör çalışmıyor. Ne yapabilirim ?

Ana ekranda baktım da ses açıp kapatırken zil tonu yazıyor kulaklıklar değil. Bu neden oluyor acaba? Yardım et bana lütfen, sanırım bu konuda biraz bilgilisin :D

O halde ben sorunun teknik olduğunu düşünüyorum, o portta birşey olmuş ki kulaklığın çıkarılıp çıkarılmadığını anlamıyor.

Peki ne yapabilirim bu durumda? Amerikadan aldığım için garantisi yok. Yaptırabilme imkanm var mı ya da yapabilen bir yer bilen?

• Kardeş benim cihazı güncelleyebilirmiyiz. Forumdan yaman79 nick'li arkadaştan 4G 8GB aldım. Sağlıklı bir alışverişti sağolsun.

Birde cihaz için ekran koruyucu sticker ve ince sert plastik kılıf alacam bunları nerden bulurum?? yazıcıoğlu,doğubank??
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Peki ne yapabilirim bu durumda? Amerikadan aldığım için garantisi yok. Yaptırabilme imkanm var mı ya da yapabilen bir yer bilen?

Bana yardım edebilecek birisi yok mu?
    Bu arada ipod touch için ekran koruyucu bulamazsanız iphone 3 ekran koruyucusu uyum sağlıyor. Ben öyle yaptım neredeyse birebi oluyor :D

• Karsilastigin sorun forumdan bazi arkadaslarda da gorulmus.

Hatirladigim kadariyla kulakligi hizlica veya yavasca birkac kere takip cikar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Karsilastigin sorun forumdan bazi arkadaslarda da gorulmus.

Teşekkürler yardım için ama denedim o da fayda etmedi, üst üste birkaç kez tak çıkart yaptım ama halen aynı.
    Nasıl bir belaya düştük arkadaş yaa :D
  • arkadaslar muvit urunleri markafonide indirimde acayip ucuz uyedeilseniz pm atınnn
  • quote:

quote:

Teşekkürler yardım için ama denedim o da fayda etmedi, üst üste birkaç kez tak çıkart yaptım ama halen aynı.

Aynı sorunu, ben Motorola'nın efsane cihazı MPx220'de yaşadım. Ne yazık ki sorunu çözemedim bir türlü. Bir kenarda duruyo öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

quote:

Aynı sorunu, ben Motorola'nın efsane cihazı MPx220'de yaşadım. Ne yazık ki sorunu çözemedim bir türlü. Bir kenarda duruyo öyle

İlginç bir arıza. Ne donanımsal ne de yazılımsal, acaip birşey. Hani soket bozuk olsa dicem o zaman kulaklık takıldığı zaman da çalışmazdı. Yazılım hatası oldu desek dfu modda restore ettim düzelmedi. Hadi en son ihtimal hoparlör cortladı desek imkansız makina 1 haftalık, el bebek gül bebek kullandım, ne düşme ne bi sarsıntı hiçbir şey olmadı bozulmasına bir sebep yok. Hem bazı kişiler de bu sorunu yaşamış, tek aklıma gelen müzik dinlerken kulaklığı birden çektim ya ondan sonra oldu olan :s

• Karsilastiginiz sorun hakkinda biraz arastirma yaptim. Bu sorunla karsilasanlar aleti servise yollamislar ve dediklerine gore yeni ipod vermisler.

• Dün ipod touch aldım. Bugün bu konunun ilk sayfasındaki ikinci jailbreaki yapmayı denedim. Recovery moda aldı ipodu. Ben de restore ettim. Aynı zamanda sürümü son sürüme güncelledi. Ben şimdi bu sürümde yine aynı jailbreaki uygulayabilir miyim? Ne yapmam gerekir?
  • Ben 4.2.1 ıle greenpoisle yaptım surum nedır
  • 4.3.4'teyim.Jb yapabilir miyim? Yapabiliyorsam hangisini yapmaliyim? Anlatimli bir link falan verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: subsub

4.3.4'teyim.Jb yapabilir miyim? Yapabiliyorsam hangisini yapmaliyim? Anlatimli bir link falan verebilir misiniz?

4.3.4 e uyarlanmış bir JB yok dostum, keşke güncellemeseydin. Bi süre beklememiz lazım programcıların 4.3.4 e uygun JB yapmasını, tahminimce 1-2 ay kadar sürer...
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.