Şimdi Ara

iPod Touch Fan Club (336 Kişi)(Ekim 2015) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.527
Cevap
16
Favori
63.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anilbaysal

Bu arada Elimde fazladan 2 tane sıfır full kutulu 32 gb ipod 4 touch var. İlgilenen olursa şu konuyu incelesin ;)
    Tıkla

2 TAneydi 1 i gitti, elimde son 1 tane kaldı arkadaşlar hala almayı düşünen varsa bana pm atsın ;)
  • Arkadaşlar 2-3 gündür PC Suite for Iphone isimli uygulamayı kullanıyorum. Sanırım bir sorundan dolayı Itunes ile olan sync bozuldu, hem ev hem iş bilgisayarımda denedim, her iki PC'de de Itunes'ı açınca"restore" etmem gerektiğini belirtiyor.

Anlayamadığım, cihazda mevcut mp3'leri göstermiyor. Hafızada yer kaplıyorlar ama müzik uygulamasını açtığımda hiçbiri gözükmüyor.

Ne yapmamı önerirsiniz? Restore'da jailbreak ve ıtunes'dan kurduğum bütün app.ler vs gider mi?
  • Merhaba arkadaşlar.

Türk kanallarının bir çoğunu barındıran ve izleyebileceğim bir uygulama varmı acaba ?

Mesela ; Kanal d, Atv, Star, Fox gibi kanalları bir programda bulusturan ?

Tesekkürler.
  • Nen de ipod touch almaya karar verdim. Öğrenciyim, yani kendim almıyorum. Babam taksitle almak istiyor. Darty' ye baktık 579 lira ipod touch 4.n 8gb. Tabi bu paraya forumdan veya doğubanktan 32 gb alabileceğimizi söyledim. Ama forumdaki arkadaş internet üzerinden taksit yaptığı için istemedi. Doğubank'ın taksit yapıp yapmadığını bilmiyorum. ama garanti olmadığı için güvenmiyor. Size sormak istediğim doğubank'tan alınan ürünün güvenilirliği nasıldır ve bir sorun olursa nelerle karşılaşırım? teşekkürler...
    edit:imla/yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi subsub -- 8 Temmuz 2011; 22:34:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: subsub

ben de ipod touch almaya karar verdim. öğrenciyim, yani kendim almıyorum. babam taksitle almak istiyor. darty' ye baktık 579 lira ipod touch 4.n 8gb. tabi bu paraya forumdan veya doğubanktan 32 gb alabileceğimizi söyledim. ama forumdaki arkadaş internet üzerinden taksit yaptığı için istemedi. doğubank'ın taksit yapıp yapmadığını bilmiyorum. ama garanti olmadığı için güvenmiyor. size sormak istediğim doğubank'tan alınan ürünün güvenilirliği nasıldır ve bir sorun olursa nelerle karşılaşırım. teşekkürler...

Ben de seninle aynı durumdayım ama öğrendiğime göre Doğubank'ta taksit yapılmıyor ve pek güvenilir değil açıkçası..

İnternetteki mağazalara bakınca da en uygun 12 taksitle 747 liraya buldum, tamam süper bir cihaz ama 530 liraya almak mümkünken fark çok fazla..

İnternet üstünden taksit olayı var işte ama ona da pek sıcak bakmıyorum.. Hakkaten çok çaresiz kaldım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doruk.. -- 8 Temmuz 2011; 19:15:16 >

• @ subsub

@ Doruk..

sanal pazardan , sıfır taksitle alabilirsiniz. TR ürün falan hikaye hatta 32gb 2 ci el bile alabilirsiniz , boşuna bekleyip , ince hesap yapıyorsunuz ve 2 ay içinde ÇİFT ÇEKİRDEKLİ si geliyor, bari bekleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

@ subsub

@ Doruk..

sanal pazardan , sıfır taksitle alabilirsiniz. TR ürün falan hikaye hatta 32gb 2 ci el bile alabilirsiniz , boşuna bekleyip , ince hesap yapıyorsunuz ve 2 ay içinde ÇİFT ÇEKİRDEKLİ si geliyor, bari bekleyin.

atıyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyaayya

quote:

@ subsub

@ Doruk..

atıyosun

ya tutarsa ? sence KASIM 2010 da çıkmış cihaza KASIM 2011 de halen TR da 2 kat fiyat vermek mantıklı mı? hemde piyasa ürün kaynıyor + yenisi çıkıyorken ?

apple ın tr / y dışı sı farketmez , alınıp satılan ürünlerin % 90 ı Y. DIŞI GİRİŞLİ . tek sorun o akdar para verip arkasını ve önünü kaplamadan cihazı mahvediyorlar !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Doruk..

quote:

Orijinalden alıntı: subsub

ben de ipod touch almaya karar verdim. öğrenciyim, yani kendim almıyorum. babam taksitle almak istiyor. darty' ye baktık 579 lira ipod touch 4.n 8gb. tabi bu paraya forumdan veya doğubanktan 32 gb alabileceğimizi söyledim. ama forumdaki arkadaş internet üzerinden taksit yaptığı için istemedi. doğubank'ın taksit yapıp yapmadığını bilmiyorum. ama garanti olmadığı için güvenmiyor. size sormak istediğim doğubank'tan alınan ürünün güvenilirliği nasıldır ve bir sorun olursa nelerle karşılaşırım. teşekkürler...

Ben de seninle aynı durumdayım ama öğrendiğime göre Doğubank'ta taksit yapılmıyor ve pek güvenilir değil açıkçası..

İnternetteki mağazalara bakınca da en uygun 12 taksitle 747 liraya buldum, tamam süper bir cihaz ama 530 liraya almak mümkünken fark çok fazla..

İnternet üstünden taksit olayı var işte ama ona da pek sıcak bakmıyorum.. Hakkaten çok çaresiz kaldım..

Al bendende okadar. Bende ayni durumdayim. Ya şöle temiz bi ikinci el falan bulamazmiyiz. Geçen hepsi buradada 3g 8gb lik 250tl ye satilmis keske yine olsada alsak

• quote:

@ subsub

@ Doruk..

Hocam haklısın da işte internetten alınma ürüne güven meselesi sorun benim için.. Yurtdışından getiren adamdan aldım diyelim alette bir sıkıntı olduğunda ne yapacağım onu düşünüyorum..
  • dh 2 cxi eli araştırın bence , birebir değişim yapan hatta yollayıp yenis ile değiştirenler var , ben 1 adet 8 gb ve 3 adet 32 alıp sattım son 6 ay da hiç sorun yaşamadım. hepside 2 - 3 cü eldi

apple iipod touch 4 sorunsuz bir cihaz
  • @Awsful

2/3g sakın alma , zaten İOS5 destek vermeyecek ve OYUN lar için ah vah çekeceksin ...

4cü nesil ve 8G dan aşağı almak anlamsız , görüntülü görüşme ve ekran inanılmaz bir avantaj
  • Benide Al

Arkadaşlar JB yapınca app store'a gırmedenmı ındırıyoruz bıde bı arkadas dedıkı oraya gırersen apple dan para cezası vs
  • ekle benide 4g 32gb
  • Dün aldım bende ipod touch 4G 8Gb eklersen sevirim :)
  • Arkadaşlar selam tekrar.

Müzik ayarlarında karıştırmak için salla diye bir şey var. Bu özellik açık olduğu halde müzik çalarken iPod'u sallıyorum, bir sonraki şarkıya atlamıyor?
  • Arkadaşlar buradaki çoğu kişi ipod touch sahibi. Ben dragonstory'den alacaktım ama artık satmıyormuş. Sizin önerdiğiniz satıcılar hangisi? Zira ipod touch 4g 32gb fiyatı teknosa'da vatan'da 750TL'ye yaklaşmakta.
  • Selam arkadaşlar. Bende 4g 32 gb var. Bu gün kulaklıkla müzik dinliyordum müzik çalarken kulaklığı çıkarttım. Çıkarttıktan sonra cihazın hoparlörü hiç çalışmıyor. Sanki hala kulaklık takılıymış gibi devam ediyor. Ses fln yok. Kulaklığı taktığımda ise kulaklıktan ses alabiliyorum ama çıkartınca hoparlör çalışmıyor. Ne yapabilirim ?
  • quote:

Selam arkadaşlar. Bende 4g 32 gb var. Bu gün kulaklıkla müzik dinliyordum müzik çalarken kulaklığı çıkarttım. Çıkarttıktan sonra cihazın hoparlörü hiç çalışmıyor. Sanki hala kulaklık takılıymış gibi devam ediyor. Ses fln yok. Kulaklığı taktığımda ise kulaklıktan ses alabiliyorum ama çıkartınca hoparlör çalışmıyor. Ne yapabilirim ?

Ses açma kapama yapınca "Kulaklıklar" yazıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Selam arkadaşlar. Bende 4g 32 gb var. Bu gün kulaklıkla müzik dinliyordum müzik çalarken kulaklığı çıkarttım. Çıkarttıktan sonra cihazın hoparlörü hiç çalışmıyor. Sanki hala kulaklık takılıymış gibi devam ediyor. Ses fln yok. Kulaklığı taktığımda ise kulaklıktan ses alabiliyorum ama çıkartınca hoparlör çalışmıyor. Ne yapabilirim ?

Ses açma kapama yapınca "Kulaklıklar" yazıyor mu?

Ana ekranda baktım da ses açıp kapatırken zil tonu yazıyor kulaklıklar değil. Bu neden oluyor acaba? Yardım et bana lütfen, sanırım bu konuda biraz bilgilisin :D

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.