Şimdi Ara

iPod Touch Fan Club (336 Kişi)(Ekim 2015) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.527
Cevap
16
Favori
63.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 2 yil garantili diye 450 ye aldim salak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

ben hepsiburadadan 250 ye 12 taksitle aldım.kulaklığı 40'a sattım.210'a geldi cihaz bana.32 gb alabilmek için 4.nesil almam lazımdı.ama arada 300 lira fark var.ben kendimi böyle teselli ediyorum.

Kulaklığı şahısa mı sattınız yoksa bir dükkana falan mı? Ben de kullanmıyorum yanında geleni, hatta açmadım bile öyle duruyor boşta. Satılabilir/Satmaya değer bir şeyse ben de satarım.
    Görüntüsü biraz basit olduğu için normalde bir değeri yoktur diye düşünüyordum, sonra da bu mesajı görünce merak edip sormak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordinary Story

quote:

ben hepsiburadadan 250 ye 12 taksitle aldım.kulaklığı 40'a sattım.210'a geldi cihaz bana.32 gb alabilmek için 4.nesil almam lazımdı.ama arada 300 lira fark var.ben kendimi böyle teselli ediyorum.

Kulaklığı şahısa mı sattınız yoksa bir dükkana falan mı? Ben de kullanmıyorum yanında geleni, hatta açmadım bile öyle duruyor boşta. Satılabilir/Satmaya değer bir şeyse ben de satarım.
    Görüntüsü biraz basit olduğu için normalde bir değeri yoktur diye düşünüyordum, sonra da bu mesajı görünce merak edip sormak istedim.

Arkadaşım özellikle arıyordu.Dışarıda 80 lira civarı fiyat istemişler.Ben de alma dedim, benim cihaz gelince içinden çıkanı sana satarım dedim, tamam dedi.

Dükkanlar da alabilir, ama para vermez pek.Açıkcası kullanmaya değer bir kulaklık değil, ep630'um varken.

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşım özellikle arıyordu.Dışarıda 80 lira civarı fiyat istemişler.Ben de alma dedim, benim cihaz gelince içinden çıkanı sana satarım dedim, tamam dedi.

Dükkanlar da alabilir, ama para vermez pek.Açıkcası kullanmaya değer bir kulaklık değil, ep630'um varken.

Anladım, çok teşekkür ederim cevabınız için.
    Ben de artık şansa arayan birine denk gelirsem bakarım duruma, ya da dolapta bekler .

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım, çok teşekkür ederim cevabınız için.
    Ben de artık şansa arayan birine denk gelirsem bakarım duruma, ya da dolapta bekler .

GG veya sanalpazar gibi yerlerde satabilirsin hocam. Oralarda piyasaya bakarsin, fiyatlar sana uygun geliyorsa sende satarsin.

En kotu ihtimal dolabinda durur. belki bi gun lazim olur.

• GG'da denerim şansımı sanırım. Olmazsa da ileride lazım olur belki diyerek saklarım.
    Teşekkürler.
  • Amerikadan iPod Touch 4G 8GB gelecek.

JB yapmayı düşünmüyordum fakat bütün uygulamaların bedava olması çok güzel.

Fakat JB yapınca ipodun garantisinin gitmesi,veya yeni sürüm falan cıkınca ipodun donması,bir daha açılmaması vs riskler sorunlar varmı ?

Bir de istediğimiz anda JB ' yi nasıl iptal edebiliriz? veya edebilirmiyiz anında ?
  • Format adarsın jb anında gider
  • Buraya eklenmemişim hayret, iPod Touch 3G 32GB 1,5 yıl önce Amerika'dan 230$'a almıştım.Türkiye'nin yarı fiyatı falan heralde.
  • benide ekleyebilirsiniz 5800'ımı verip ipod touch 3g 8gb aldım yanına da normal alo desin yeter bi telefon :) apple'a merhaba :) darısı macbook ve iphone'a inşallah :)) sizden ricam jailbreak yaptım ama millette sayfalarca uygulama var cydiadan uygulama vs bulmakta zorlanıyorum neler tavsiye edersiniz..
  • sanırım çözdüm installousu yükleyerek yinede önerilere açığım acemiyiz daha öğrenecez
  • Arkadaşlar bende de I-Pod Touch 4 32 gb var. Beni de gruba ekleyin. Bu arada Elimde fazladan 2 tane sıfır full kutulu 32 gb ipod 4 touch var. İlgilenen olursa şu konuyu incelesin ;)
    Tıkla
  • Ekle benide hocam, iTouch 3G 8GB.
  • Listeler güncellendi.
    Daha önce de belirtmiştim ama görmeyenler olabilir. Yapmamı istediğiniz değişiklik vs. varsa lütfen belirtin, boş vaktim olduğu için ilgilenebilirim. Daha önce oyun turnuvası vs. yapmaya kalktım ama gerek benden gerek katılım eksikliğinden gerçekleştiremedik.
  • Arkadaslar sizin sarj sureleiniz ne durumdadir ?
  • 2.el olarak bir ipod aldım cihazın içinde bir sürü uygulama var,jailbreakli cihaz ancak mp3 atmak istediğimde erase and sync diyor.

Bu uygulamalar gitmeden nasıl müzik atıcam içinde hiç müzik yok mp4player'ın.

Yardımcı olan arkadaşa sürpriz hediyeler:P
  • En iyisi cihazdaki uygulamaların son sürümlerini bilgisayara indirmek, hem arşiv olur cihazda silip edersiniz yanlışlıkla sonra tekrar yukleyebilirsiniz.
  • benide ekleyin 3g 8gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyupsultan

2.el olarak bir ipod aldım cihazın içinde bir sürü uygulama var,jailbreakli cihaz ancak mp3 atmak istediğimde erase and sync diyor.

Bu uygulamalar gitmeden nasıl müzik atıcam içinde hiç müzik yok mp4player'ın.

Yardımcı olan arkadaşa sürpriz hediyeler:P

İtunes i aç. Solda Devices Kısmının altında cihazının adı yazar ona tıkla. Karşına İpod - Version - Options başlıklı 3 bölmeli bir ekran gelicek. Orda Options kısmındaki Manually Manages music and video nun kutusunu işaretle yeni müzikleri atarken sorun yaşamazsın.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.