Şimdi Ara

İpod touch 2.nesil (BAYANDAN TEMİZ) 8GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
12
Cevap
1
Favori
1.263
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Ev Elektroniği >> Müzik Çalar >> İpod touch 2.nesil (BAYANDAN TEMİZ) 8GB
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    107 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı
    24 Mayıs 2010

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Rezerve: Rezerve: Bu ürün bir üye tarafından rezerve edilmiştir ancak yine de satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Ablamın kullandığı ve sonradan sıkıldığı ipod touch 2.nesili satmaya karar verdi.Cihaz temizdir kaliteli kabı mevcut cihaznın ön ekranında 2-3 tane çok çok küçük kılcal çizikler bulunamakta ancak görsel açıdan hiç bir sorunu yoktur.Sadece güneşe bakınca gözüküyor.Arka tarafıda çoğu apple ürününden çok daha çiziksizdir(ancak sonuçda itouchların bir sorunudur bu arka tarafı çizik yok demicem mevcut ancak öğle gözü rahatsız edecek fazla değil ) Cihazın şarj durumuda gayet iyi ancak her apple touch modelinde olduğu gibi günlük şarj istemektedir.İsterseniz sıfır alın ister benim ürünmü alın her 2 ürünüde yoğun kullandımda günlük olarak şarj etmeniz gerekicek bilmeyen arkadaşlar bu konu hakkında kafalarında soru işareti kalmasın cihazın kulaklığı mevcut değil usb kablosu ve koruma kabı veriliecek herhangi bir konuda sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Referanslarım oldukça sağlamdır cihaz elinize geldiğinde burada yazdıklarımdan başka hiç bir sorun (gerçi bi sorunda yazmadım) göremiceksiniz HER TÜRLÜ SORUNU ÇEKİNMEDEN SORUN

FİYAT : 170 LİRA

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doit -- 17 Temmuz 2011; 7:09:10 >

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    pm
    |
    |

Katılım Zamanı
    24 Mayıs 2010

Durum
    Forumda değil

1 Not
    cevap atıldı satışa devam
    |
    |

Katılım Zamanı
    01 Nisan 2008

Durum
    Forumda değil

Ürün kaç Gb ??? Ben ilanda göremedim
    |
    |

EsT, zalman_1, umutech, daywalker_1986, Değiştir, dESiLVer, Dr.Teknik, StubB, robot_house42, Megaege, SELBAL, safa_09, E2, darendeli, corvus_corvusan,
    aRşİmET, casberg, yontem07, Egzap, H., expander_, blackhawk22, mx_mx (4), walkererdem, bebott, seko3206, eric13, .GoGoRa., A Dying Wish, woo2y, Bukalemun, cavador, zeroshut (3), compicat (4), riffraff, fortress34(2), Mair, wotn, Yolgezer_7k, posıtıve, parietale, southparkturkey, makovad, mukremin_54, _XaNDeR_, cahitdikici, sataguler, erkan44, neco337...
  • Teğmen
    107 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı
    24 Mayıs 2010

Durum
    Forumda değil

1 Not
    hocam 8gb
    |
    |

Katılım Zamanı
    02 Kasım 2010

Durum
    Forumda değil

takip
    |
    |
    05 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

ben ipodlardan pek anlamam ben öğrenciyim, hergün okula git-gel 1.5 saat sürüyor okul şehir dışında,
    benim için günlük2.5 saat video 3-4 saat mp3 çalması yeterli. bu kadar bir iş için hergün ne kadar şarjda durması gerekir.

kısa bir tanıtımını yapabilirmisin söylediğim gibi pek fazla bilgim yok.

mesela e-kitap okuyabilirmiyim ipod dan veya başka dilde yazılmış bir yazı mesela arapça bir metin açıp okuyabilirmiyim?

internete girebiliyor bildiğim kadarıyla bağlantı yavaşmı hızlı mı kasma oluyor mu?

birde ödeme için 7 ağustosa kadar beklermisin, malum öğrenci adam ayın 7 si büyük gün :)

cevabını bekliyorum.

Katılım Zamanı
    24 Mayıs 2010

Durum
    Forumda değil

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Na-bi

ben ipodlardan pek anlamam ben öğrenciyim, hergün okula git-gel 1.5 saat sürüyor okul şehir dışında,
    benim için günlük2.5 saat video 3-4 saat mp3 çalması yeterli. bu kadar bir iş için hergün ne kadar şarjda durması gerekir.

mesela e-kitap okuyabilirmiyim ipod dan veya başka dilde yazılmış bir yazı mesela arapça bir metin açıp okuyabilirmiyim?

internete girebiliyor bildiğim kadarıyla bağlantı yavaşmı hızlı mı kasma oluyor mu?

birde ödeme için 7 ağustosa kadar beklermisin, malum öğrenci adam ayın 7 si büyük gün :)

cevabını bekliyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: Na-bi

cevabını bekliyorum.

hocam 3-4 saat müzik dinlemede hiç sorun yaşamazsınız ancak 2.5 saat videoyu sorun yaşarmısınız bilmiyorum ancak wifi kapatınca çok sorun olucağını düşünmüyorum
    ebook okumada sorun yaşamazsınız
    internet bağlantısında kasma gibi bir sorun yok
    Şarj süresi bu cihazlarda kısa tam bi süre vermiğim yalan olmasın ancak herhalde bi 1 saatte falan şarj işlemi biter
    |
    |

• Yüzbaşı
    303 Mesaj
    Referanslar: 21

Katılım Zamanı
    04 Ekim 2005

Durum
    Forumda değil

gg veya sahibinden. com üzerinden satış yapabilirmisiniz ? Ürünle ilgileniyorum ve detaylı foto paylaşabilirmisiniz.

Katılım Zamanı
    24 Mayıs 2010

Durum
    Forumda değil

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: hie

gg veya sahibinden. com üzerinden satış yapabilirmisiniz ? Ürünle ilgileniyorum ve detaylı foto paylaşabilirmisiniz.
    quote:

Orijinalden alıntı: hie

hocam sitelerin aldıkları komisyon ücrtlerini öderseniz sorun olmaz birde detaylı fotosunu şu an çekemicem çünkü elimde bir tek telefonumun kamerası kaldı ancak eğer cihazdan bir korkunuz varsa cihazı alsanız bile iddaade kabul ediyorum
    |
    |

• Yüzbaşı
    303 Mesaj
    Referanslar: 21

Katılım Zamanı
    04 Ekim 2005

Durum
    Forumda değil

Nakit olmadığı için ve kk olduğu için diğer satış sitelerinde açabilirmisin diye sormuştum, yani eğer nakit bulabilirsem alırım.
    |
    |

Katılım Zamanı
    30 Ocak 2011

Durum
    Forumda değil

Almayı düşünüyorum takip
    |
    |
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.