Şimdi Ara

ipod touch 1.nesil almak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ipod touch alacağım 1.nesil alsam 2.nesilde olan hoparlörü, ses tuşları ve daha hızlı işlemciden mahrum kalacağım, benim için ses tuşları önemli değil işlemci çokmu farkediyor ztn ipod touch 1.nesillerin işlemcisi hızlı değilmi
    ztn hoparlörden müzik dinlemem , hoparlör olmayışı sadece uygulamalarda eskiklik olcak bu çoğu uygulamadamı eksiklik olur yoksa hoparlörsüzde oyunlar uygulamalar kullanılırsa zevkli olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan1903bjk -- 22 Mart 2009; 12:18:50 >

• Bende arada kaldım.
    Maddi durumlardan dolayı 1G aldım.
    Youtube ta işlemci karşılaştırması var.
    Arama kısmına 1g-2g yaz çıkar sanırım.
    Hoparlör yok ama kulaklık var. Kulaklıkla dinlemek daha zevkli oluyor
    Şarj süresi olarak 2g daha iyi. Açıkçası wifi kullanırken 1G da internette full şarjda en fazla 3.5 saat gidiyor.
  • İmkan varsa 2G alınmalı, 1G'den eksiği yok fazlası var, imkan yoksa zaten geriye 1G kalıyor. 2G'nin 1G'den işlemci dışındaki farkları burada var:
    http://www.apple.com/ipodtouch/whatsnew.html
  • Hoparlör iş yapmıyor zaten geçin onu. Ama gene de 2g
  • hoparlör iş yapmıyorsa geriye bi tek işlemci kalıyor

işlemci çokmu farklı?
    1.nesilin işlemcisi yeterli değilmi?

bide 2.nesilde şarj konusunda çok fark varmı 1.nesile göre
  • 1g ler çok kalas gibi duruyo dizaynı hoşuma gitmiyo 2g hem daha ince hem de çok modern bi görüntüsü var
    ayrıca ses tuşları çok kullanışlı. 1g de sesi kısıp açmak için cebinden çıkarıp tuş kilidini açıp öyle değiştirmen gerekiyo ölme eşeğim ölme
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhan1903bjk

hoparlör iş yapmıyorsa geriye bi tek işlemci kalıyor

işlemci çokmu farklı?
    1.nesilin işlemcisi yeterli değilmi?

bide 2.nesilde şarj konusunda çok fark varmı 1.nesile göre

Hoparlör nasıl iş yapmaz, özellikle alarmda ve oyunlar da çok faydasını gördüm benim için çok büyük bir artı.
    1. nesilin işlemcisi yeterli ama yeni çıkan oyunlara bakıcakak olursak (ki bu oyunlar yüksek kapasiteli oyunlar) 1. nesilde takılmalar olabilir ama 2. nesilde böyle şeyler olmaz.Ben sana almışken 2. nesil almanı öneririm.
    Şarj konusunda ise şüphen olmasın,ben haftada bir şarj yapıyorum.(günllük yoğun kullanıma rağmen)

Saygılar...
  • elektronik aletler sürekli gelişiyor. maddi durum iyi ise tabiki 2gnin artıları çok ancak iyi degilse 1g de yetiyor.
  • İmkanın varsa 2G almanı tavsiye ederim yoksa 1Gde gayet iyi.
  • bende nakit 300 var 1G alcak olsam bu paraya alcam fakat 2G alcak olsam 150 Tl de kredi kartından çektircem sizce ne yapayım?
  • Kendini zor durumda bırakacak bişey yapma gerekirse 1 ay geç al.
  • taksit yaptırcamda kalanını zor durumda kalmamda hala kararsızım
    birde 300 e alacağım 1.nesil 2.el cihaz
    450 ye alacağım 2.nesil sıfır cihaz
    hangisi daha mantıklı?
  • 0 olan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: caqlayan

1g ler çok kalas gibi duruyo dizaynı hoşuma gitmiyo 2g hem daha ince hem de çok modern bi görüntüsü var
    ayrıca ses tuşları çok kullanışlı. 1g de sesi kısıp açmak için cebinden çıkarıp tuş kilidini açıp öyle değiştirmen gerekiyo ölme eşeğim ölme

1. nesilde onun kısayolu var 2 kere home tusuna bastıgında gelir

• quote:

Orjinalden alıntı: malty

quote:

Orjinalden alıntı: caqlayan

1g ler çok kalas gibi duruyo dizaynı hoşuma gitmiyo 2g hem daha ince hem de çok modern bi görüntüsü var

1. nesilde onun kısayolu var 2 kere home tusuna bastıgında gelir

PocketTouch var yada Pwnplayer

• quote:

Orjinalden alıntı: gokhan1903bjk

taksit yaptırcamda kalanını zor durumda kalmamda hala kararsızım
    birde 300 e alacağım 1.nesil 2.el cihaz
    450 ye alacağım 2.nesil sıfır cihaz
    hangisi daha mantıklı?

1. Nesilin 0'ını peşin 330'a aldım doğubanktan haberin olsun. Garantisi yok yalnız.
  • Dün İzmir'deydim.1G alacak arkadaşlar için önemli olduğunu düşünüyorum.Karşıyaka Darty'de 16GB lık 450 tl.2 yıl garantiliAma imkan varsa 2G alın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y_ahmet -- 2 Nisan 2009; 22:44:39 >
  • Bu iPod Touch'ların Amerika fiyatları nerelerde arkadaşlar ?
  • gokhan kardesim,
    eger cok sikintiya girmem alirken diyosan bene almisken 2g al derim, bu aletler bi kere aliniyo sonucta. ama kendini sikintiya sokacak bisey de yapma, sonucta bu bir luks, ihtiyac degil. kendi butcene bak oyle karar ver. biraz da bu konuda kisisel beklentiler onemli, birisi daha once mesela hoparloru cok kullandigini, alarmda cok ise yaradigini soylemis, ben hoparloru hemen hemen hic kullanmadim, alarmi da daha bir kez bile kullanmadim, ama mesela bende ses tuslarini cok kullaniyorum. yine de home tusuna iki kere basinca cikan ekran da isini gorur bu konuda, kullanisli bi ekran. kolay gelsin karar vermede..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.