Şimdi Ara

İpod Nano 4. Nesil 8gb Phonak Perfect Bass + Yesil Filtreler Audio Pfe Kulaklık (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • gronyar durup dururken sataşma, kaybeden yine sen olursun kimsenin edebi hayası zihniyeti seni ilgilendirmez. sen önce kendi cahil zihniyetini bi gözden geçir.
    ben senin ne derece dönek bi insan olduğunu anladıktan sonra sesimi çıkartmadım, fakat sen haala tartışma ortamı yaratma peşindesin. sen de umrumda değilsin, üç kuruşluk kulaklığın da umrumda değil. kime, kaç paraya, hangi yalanlarla satarsan sat ilgilenmiyorum artık. arkadaşların da dediği gibi tartışmaya girmeye değecek bir insan değilsin.

filtre mevzusuna gelince; (hiç uzatmayayım diyordum ama sen kaşındın) ilanı ilk açtığında kulaklığın modelini yazmamıştın, meşhur pfe ile bir farkı olmadığını, eksiği olmayıp fazlası olduğunu yazmıştın. yanında 6 tane ek filtre vereceğim farklı seslere sahip bu filtrelerden kendi zevkinize göre istediğinizi kullanabilirsiniz tarzında birşeyler saçmalamıştın. H. ile tartıştıktan sonra elindeki kulaklık hakkında birşeyler öğrendin ve ilandaki açıklamayı değiştirdin. filtre sayısı 8 oldu, kulaklığın model bilgisi eklendi ama halen "diğer pfe'den tek farkı şudur budur" gibi elindeki kulaklığa ezik muamalesi yapıyorsun. ilk olarak kastettiğin bariz ses rengi farkını lafı çevire çevire insan kulağının algılayamayacağı mikro ayrıntılara getirdin. burdan öteye de gidemeyeceğini ve iddia ettiğin şeyi veya aksini phonak dahil kimsenin deneysel ortamda test edip ispatlayamayacağını da sadece sen değil herkes biliyor. sen de bunun arkasına saklanıyorsun. e saklan ne yapayım. en başından konu hakkında biraz bilgin olsaydı ilana SADECE "Phonak Pfe perfect bass 012 + 8 adet yeşil filtre" yazardın ve bu kadar tartışmaya gerek kalmazdı. yaptın bir hata bunu geçtim ama sen sana mesaj yazan herkese onun hiç birşey bilmediğini senin herşeyi bildiğini ima ettikçe ve bu konu hakkında cahil olduğunu kabullenmedikçe mevzu uzadı uzadı buraya kadar geldi. halbuki seninle tartışmaya giren adamların çoğunun, bilgisi ve tecrübesi ile seni katlayacağını da sen hariç hepimiz biliyoruz burada. ilana yazılan mesajların bu kadar fazla olmamasının tek sebebi SENİN İNADINdır kabul et.

son olarak; ben mevzuyu uzatma taraftarı değilim, sen de bana sataşma veya laf yetiştirme gayretinde bulunma. neyse ne, hayırlı satışlar diliyorum.

• Bırak dostum cahille tartışmaya girilmez. Adam sıvadıkça sıvıyor. Yazık ya. Bir de bize artistlik ediyor. İlan değişe değişe bir hal oldu.

Neyse bu konuya daha mesaj yazılmaz. Elemana hayırlı satışlar.

quote:

Orijinalden alıntı: met2505

gronyar durup dururken sataşma, kaybeden yine sen olursun kimsenin edebi hayası zihniyeti seni ilgilendirmez. sen önce kendi cahil zihniyetini bi gözden geçir.
    ben senin ne derece dönek bi insan olduğunu anladıktan sonra sesimi çıkartmadım, fakat sen haala tartışma ortamı yaratma peşindesin. sen de umrumda değilsin, üç kuruşluk kulaklığın da umrumda değil. kime, kaç paraya, hangi yalanlarla satarsan sat ilgilenmiyorum artık. arkadaşların da dediği gibi tartışmaya girmeye değecek bir insan değilsin.

filtre mevzusuna gelince; (hiç uzatmayayım diyordum ama sen kaşındın) ilanı ilk açtığında kulaklığın modelini yazmamıştın, meşhur pfe ile bir farkı olmadığını, eksiği olmayıp fazlası olduğunu yazmıştın. yanında 6 tane ek filtre vereceğim farklı seslere sahip bu filtrelerden kendi zevkinize göre istediğinizi kullanabilirsiniz tarzında birşeyler saçmalamıştın. H. ile tartıştıktan sonra elindeki kulaklık hakkında birşeyler öğrendin ve ilandaki açıklamayı değiştirdin. filtre sayısı 8 oldu, kulaklığın model bilgisi eklendi ama halen "diğer pfe'den tek farkı şudur budur" gibi elindeki kulaklığa ezik muamalesi yapıyorsun. ilk olarak kastettiğin bariz ses rengi farkını lafı çevire çevire insan kulağının algılayamayacağı mikro ayrıntılara getirdin. burdan öteye de gidemeyeceğini ve iddia ettiğin şeyi veya aksini phonak dahil kimsenin deneysel ortamda test edip ispatlayamayacağını da sadece sen değil herkes biliyor. sen de bunun arkasına saklanıyorsun. e saklan ne yapayım. en başından konu hakkında biraz bilgin olsaydı ilana SADECE "Phonak Pfe perfect bass 012 + 8 adet yeşil filtre" yazardın ve bu kadar tartışmaya gerek kalmazdı. yaptın bir hata bunu geçtim ama sen sana mesaj yazan herkese onun hiç birşey bilmediğini senin herşeyi bildiğini ima ettikçe ve bu konu hakkında cahil olduğunu kabullenmedikçe mevzu uzadı uzadı buraya kadar geldi. halbuki seninle tartışmaya giren adamların çoğunun, bilgisi ve tecrübesi ile seni katlayacağını da sen hariç hepimiz biliyoruz burada. ilana yazılan mesajların bu kadar fazla olmamasının tek sebebi SENİN İNADINdır kabul et.

son olarak; ben mevzuyu uzatma taraftarı değilim, sen de bana sataşma veya laf yetiştirme gayretinde bulunma. neyse ne, hayırlı satışlar diliyorum.

• met2505

''gronyar durup dururken sataşma, kaybeden yine sen olursun kimsenin edebi hayası zihniyeti seni ilgilendirmez.'' benim ilanıma yorumda bulunacaksan ilgilendirir tartısmayı bilmeyenin burda yeri yok.

ben zaten h. ile konustuktan sonra senin soylediklerini yazdım filtrelerin genel amaclarının da aynı oldugunu belirtttim döneklik kısmı burasıysa ben dogru ogrendigim bir konuda hatalarımdan dönerim evet ama minor farkların oldugunuda belirttim hicbiriniz bu minor farkları kabul etmemekte ısrarlısınız inat eden ben degilim sizlersiniz minor fark algılanmayabilir ama vardır sende bana oyle bir fark yok diye iddia ettin bir onceki mesajından senin nelerin ardına saklandıgını hepimiz biliyoruz sayet kendi haklılıgına inansaydın kulaklıgı talep edecektin ama simdi ise 600tl gondermen gerekiyor burda dönek birisi varsa o sensin hala bana kanıtını yapamadın yüzde yüz aynıdır diye ki senin basından beri iddian bu yöndeydi zaten yapamazsında o nedenle parayı göndermen lazım.Bakalım 600tl'lik delikanlılıgın var mı ki ben sanmıyorum.Bu arada sana veya bir baskasına benimle tartısmaya girmeniz icinde talepte bulunmadım kendi kararlanızdır bunlar değmeyecekse yazmazsın kimse de bunun icin üzülmez merak etme gereksiz biri daha gitmis olur.

Forumdaki mesajlara bir bak yukarıdan assagıya kim mesajlarını bir defa yazdıkdan sonra degistirmis anlarsın yazdıgım 20 mesajdan ilan mesajı haricinde yazımı degistirdigim 2 mesajım yoktur ilan mesajınıda kulaklıgın modeli 112 sanılmasın diye degistirdim cünkü siz sabit fikirliler sahibinden üzerinden satın alınabilinen tek kulaklıgı almıssınız ve bundan ibaret sanıyorsunuz aslında bu isle ilgilenenler icin buna bile gerek yok cünkü kutusunun resmi duruyor orda,iyi bilen ordan da anlardı bunu buda ben ne soylediysem dogru yanlıs orda demektir zaten ilan yorumlarına devam etmez hatalı yazdıgım mesajları düzeltir gecerdim.

Ben genel kanıyı degistirdim filtreler aynı amac icin üretilmistir diye de yazdım ve bunda h.'nın payı oldugunuda yazdım ama aranızda kimse yok ki bu minor farkları sayemde ogrendiklerini yazmadılar pefect bass diye lanse edilen kulaklık ile audeo pfe diye lanse edilenin yada soyle soylim 012 modeli ile 112 veya 111 modellerinin filtre haricinde kutu iceriklerini kıyaslamıyorum ses bakımından aynı olduklarını kabul etmediniz sagdan soldan duyduklarınızı buraya bilgiymis gibi yazdınız.Müzikle bu denli ic iceyim iddiasında bulunan sizlerin yaptıgı bu hataya ne demeli bilmiyorum ki hadi bir hatadır yazdınız neden hala da bu yanlısınızdan dönmediniz bu inat kime niye.Hata varsa kabul edeceksin bu eziklik degil büyüklüktür.Ben tüm yesil filtrelerin farklı ses verdiklerine inanıyordum cünkü filtre acıklamasını okudugumda bu yönde bir kanı olusmustu hatta ben hicbirisini degistirmedigmi posetinden dahi cıkarmadıgımı denemedigmi bile yazdım.

''son olarak; ben mevzuyu uzatma taraftarı değilim, sen de bana sataşma veya laf yetiştirme gayretinde bulunma. neyse ne, hayırlı satışlar diliyorum.'' ben sen uzatmayasın kendini daha fazla rezil etmeyesin diye yukarı isim vermeden yazdım ama sen hala birseyler yazma gayretindesin bu arada kulaklık icin '' ilanı ilk açtığında kulaklığın modelini yazmamıştın, meşhur pfe ile bir farkı olmadığını, eksiği olmayıp fazlası olduğunu yazmıştın.'' evet oyle yazmıstım hala da oyle ses filtresi dısında hicbir farkı yoktur aynı filtre ile aynı sesi verirler en azından oyle olması beklenir.Senin meshur pfe dediginle bende ki kulaklık aynı yani oda meshur pfe agzından bal damlıyor müthis bilgilerin var bu konuda hala diretiyorsun anlasılan.

''ilana yazılan mesajların bu kadar fazla olmamasının tek sebebi SENİN İNADINdır '' fazla olmamasının degil fazla olmasının. haklısın ben inat ediyorum birseyi dogru biliyorsam inat ederim yanlıssa düzeltirim bunuda soyledim belirttim her zaman.

ğ. senin konuya hicbir katkının oldugunu görmedim hicbir bilgin yok burada yaptıgın tek sey baskalarını desteklemek oda niyeyse yani.Sen mümkünse hic yazma kalabalık yapma.Senin icin daha oncede soyledim ama belli ki anlamamıssın gereksiz seylere ihtiyac yok.

• Cahil herif ya! Senle mi uğraşcam? Sana cahilliğinle başarılar.
  • eğitim şart.
  • benim dediğim aynen şu: "eğer bir gün yeşil filtrelerin herbirinin farklı ses renginde olduğunu ispatlarsan ben 600 lira veriyorum elindekilere."

"ben ispatlayamazsam 600 lira veririm" demedim, "sen ispatlarsan 600 lira veririm" dedim. (ki ben de ispatladım fakat senin işine gelmediğinden dolayı fırıldak gibi dönüyorsun) benim yazım yanlışıma takılacağına kendi anlama özrüne takıl

mevzu senin elindeki aynı renk filtrelerin farklı ses rengine sahip olmasıyken şimdi insan kulağının algılayamayacağı minör ayrıntıya kadar getirdin. keşke o zaman ilanından alıntı yapsaymışım ama saçmalıkta çığır açacak biri olacağın aklıma gelmemişti.

haala doğru biliyorum diyorsun, şu filtre konusunda seni destekleyen bir kişi bile yok. bu yüzden insanların haklı olandan yana olması senin zoruna gidiyor, kabul et.

diğer yazdıkların hakkında cevap vermeye değecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. kolay gelsin.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.