Şimdi Ara

iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Ürün 1 senedir bende, resimlerde görülen ufak çizikler vs. benden önceki sahibinden kalma ben aldığım günden beri silikon kılıf ile kullandım ve kapaklı ile kullandım. ben iphone kulaklıgı ile kullandığım için bende mevcut eski bi iphone kulaklıgı ile birlikte veriyorum. şarj aleti data kablosu vardır. ipod fiş cihazı bulunmamaktadır. istenirse içi temizlenip istenirse içinde olanlar ile birlikte verilecektir. satma sebebim arşivin tamamını dinlememem ve iphone ile birlikte bana ağır gelmesi taşıyamama sebeplerim var. Ürünü istanbul içi elden teslim etmek bana daha makul gelmektedir. Hem banka vs ile uğraşılmaz hemde alıcı arkadaş ürünü test eder bakar onaylar alır.

Fiyat: 275 TL,, Pazarlık sünnettir pazarlık mevcuttur ancak ölücü arkadaşlar hiç yazmasın acil satılık değildir fiyatı veren arkadaş alır. Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. Özelden ulaşabilirler bana. Resimler aşağıda hem flash ile hem flashsız çekimler var arka kısımda ancak gözünüzle gördüğünüzde resimdeki kadar çizik olmadığını göreceksiniz. Ayrıca ürünün içi kesinlikle açılmamışdır. yanda gördüğünüz gibi etiketi durmaktadır.

iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık
     iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık iPod Classic 120GB 6.Nesil Satılık
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkishCoder -- 27 Ekim 2013; 16:41:57 >

• Cihaz satılmıştır. Bilgilerinize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ipod tarafimdan alinmistir sorunsuz guzel bir alisveris oldu guvenilir durust bir arkadas ilgisi icin tesekkur ederim.
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.