Şimdi Ara

ipod'a oyun yüklemek ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
25.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ipod'a itunes store hesabımız olmadan oyun yükleyebilir miyiz? böyle bir şey mümkün mü ?

• biraz araştırdımda firmware yüklemek gerekiyormuş sanırım alete zarar verir mi bu işlem?
  • Aslında ben iTunes'ta bedava oyunlar gördüm fakat touch ve iPhone için.Ama hesabının olması gerekiyormuş.
  • ipod nano 3g deki 3 oyunda dewamlı oynancak cinsten oyunlar valla çok kaliteli ve iyiler... yeni oyun yüklersek sanırım çok iyi bişi çıkcanı sanmıyorum bide 5$ öeh..
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicklas_

biraz araştırdımda firmware yüklemek gerekiyormuş sanırım alete zarar verir mi bu işlem?

Dostum drdinin dermanı üst konu olarak yer alıyor zaten....
  • Format atarsın bi sorun çıkarsa
  • merhaba kardeş
    değişimden cihazı almaya gidince bu konuyu servis yetkilisine sordum
    ipod nano ya oyun nasıl yüklenir ve hangi dosyayı destekler diye
    bana normal piyasada olan oyunların uymayacağını (java sis flash)
    ipod un kendine has bir dosya formatının oldunu söledi ve itunes tan almanın ise şuan mümkün olmadığını türkiye satışının kesinlik kazanmadığını söledi
    gereksiz şeylerde bulunup ipod unu riske atmammını öneririrm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pesimist011

merhaba kardeş
    değişimden cihazı almaya gidince bu konuyu servis yetkilisine sordum
    ipod nano ya oyun nasıl yüklenir ve hangi dosyayı destekler diye
    bana normal piyasada olan oyunların uymayacağını (java sis flash)
    ipod un kendine has bir dosya formatının oldunu söledi ve itunes tan almanın ise şuan mümkün olmadığını türkiye satışının kesinlik kazanmadığını söledi
    gereksiz şeylerde bulunup ipod unu riske atmammını öneririrm.

Birşey olmuyor aksine ipod çok iyi oluyor, sen dert etme.
  • ben ipod a jailbreak yaptım,ilk başlarda önyargılıydım biraz ama yükledikten sonra iyi ki yüklemişim dedim.oyun var,program var,sesi yeterli değildi bana göre.sesini bile yükselttim jail break yaparak.bişey olursa format atarsın olur biter
  • peki jailbreak nasıl yapıosn?
  • her türlü oyun atarsın ücretsiz hesap alma ile ilgili konu da mevcut hatta bende 2g olduğu için jb atamadım ama sonra atacağım tabi çıkınca
  • quote:

Orjinalden alıntı: Voldroy5

her türlü oyun atarsın ücretsiz hesap alma ile ilgili konu da mevcut hatta bende 2g olduğu için jb atamadım ama sonra atacağım tabi çıkınca

Aynen ben de, 2g için jailbreak çıksa da rahatlasak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALONSO_06

ben ipod a jailbreak yaptım,ilk başlarda önyargılıydım biraz ama yükledikten sonra iyi ki yüklemişim dedim.oyun var,program var,sesi yeterli değildi bana göre.sesini bile yükselttim jail break yaparak.bişey olursa format atarsın olur biter

yaf kardeş tamam anladım çok güzel yapmışsın etmişsin süper olmuş ama birde anlatırsan nasıl yapılacağını çok makbule geçer :D.
  • Arkadaşım lütfenn birz araştır.Yukarıda üst başlık var.

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! diye.

Üst başlık olmasa bile arama butonu var oradan jailbreak diye aratsan 100 tane sonuç çıkar karşına.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.