Şimdi Ara

İphpne 6s kısa devre

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefon durupdururken kapandı .sıvı teması yada darbe yok öyleye masanın üzerinde dururken yani .batarya denedi tık yok dedi kısadevre var sıkıntı buyuk ne yapmalıyım.ankarada anakart tamiri yapan saglam bir yer biliyormusunuz yardım lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Balıkçıoğlu'na gitmeni tavsiye ederim
  • Balıkçıoğluna gidilirse iki secenek kalır ya ucuzundan yapılır telefon yada olacak işide çöp yaparlar . Nornalde ekranı mikrofonu vs değiştirirler ama olay anakart olunca onlara güvenemiyorum ilgilendiğin için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso0606 -- 16 Şubat 2019; 15:28:41 >
  • Kardeşim aynı problem benim 6s telefonumda da oldu. Çözüm bulabildiniz mi?

• murozen kullanıcısına yanıt
    benim 6s'imde de oldu, tüketici hakem heyetine verdim bakalım sonucu yazarım.
  • Beyler ne oluyor böyle ya hep kısa devre sorunu var diye yazılıyor? bende 3 gün önce kısa devre yüzünden tamire verdim cihazı 300 tl masraf çıktı. Telefon durduk yere ekran gitti kapat aç denedim falan hard reset denedim başka orijinal bataryada denedim tık yoktu. götürdüm tamire baktırdım 3 4 yere hepside ekran ışık çipi arızalanmış dedi 300 tl masraf çıktı durduk yere 6s telefonumda.
  • Benim anakartta idi sorun ankara da anakart tamiri yapan fixplan diye biryer var orda yaptırdım 1 yıldır kullanıyorum sıkıntı yok.
    Daha öncesinde baktılar telefonun diğer parçalarına sıkıntı yoktu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ankarada ekran değişimi için "fixplan yerinde tamir hizmeti" aldım.
    ekran kırıldı diye aradıktan 2 saat sonra geldiler taktılar saolsunlar. daha sonra:

telefonun ekranını 3 kere değiştirdiler, telefonun gps i bozuldu orjinal diye taktıkları batarya çakmaymış, yedek telefon olarak verdiğim ekranı transfer ettirdiğim telefonun mikrofonunu hoparlörünü bozdular. asıl kırık olan telefonun da basebandını bozdular şebekeyi göremez oldu.

sonuç olarak hem ekrana daha çok para verdim hem karantinada 3 4 kere ofislerine gitmek zorunda kaldım hem de iki telefonumu birden kullanılmaz hale getirdiler sonuç olarak gidip kendime yeni bir telefon aldım.

hizmet almayı düşünen forumdaşlarım kararlarını kendileri versinler. bence gidip mahalledeki uydu tamircisine versinler en azından kullanılmaz hale getirmez telefonu ve paranız da cebinize kalır.
  • AtillaHuN kullanıcısına yanıt
    Kötü olmuş hocam geçmiş olsun .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.