Şimdi Ara

İphone'um Açılmıyor !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bomert
    http://lmgtfy.com/?q=iphone+error+1015

Google amca karısık geldi buraya yazdm sıkıntımı herseyi oraya yazacaksak forum neye yariyor !!!
  • Kardeş çözebildin mi olayı?
  • ben telefonda öle oldu ama bak kardeş bi arkadaşımız telefon o durumdayken nasıl jb yapacaz ki demiş benim dediğim sitede adamlar kendi custom _fr
    imewire hazırlamış ordan oluyor
  • Selam arkadaşlar hayır sorun halen devam etmekte

Sabah iReb indirdim yaptım tel açıldı sonra yine restore yaptım tel yine aynı hale geldi. Şimdi tekrar tekrar deniyorum iReb yapmayı ama bu sefer olmuyor.
  • iREB 4.0.x-4.1-RC2 dosyasını açtığım zaman öncelikle bu hata geliyor 3 kere No dedikten sonra işleme devam ediyorum sorun bundan kaynaklanabilir mi ?

İphone'um Açılmıyor !!!
  • Yok mu benim bu derdimin bi caresi arkadaslar kimse karsılasmadımı boyle bi sorunla :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer
    Anladığım kadarıyla cihazınız jb liydi.
    cihazınızı ireble dfu moda alın daha sonra itunesla shift+restore ile 4.2.1 dosyasını gösterin.

Eğer restore sırasında hata alıyorsanız host dosyasını ellediğiniz içindir. Not defterini yönetici modunda açın. Dosya aça tıklayın ve C:\Windows\System32\drivers\etc klasöründeki host dosyasını açın. İçindekileri silin ve aşağıdakilerini yapıştırın. Kaydedip kapatın. İşlemlere itunestan devam edebilirsiniz.

# Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.
    #
    # This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
    #
    # This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
    # entry should be kept on an individual line. The IP address should
    # be placed in the first column followed by the corresponding host name.
    # The IP address and the host name should be separated by at least one
    # space.
    #
    # Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
    # lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
    #
    # For example:
    #
    # 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
    # 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handled within DNS itself.
    # 127.0.0.1 localhost
    # ::1 localhost
    74.208.10.249 gs.apple.com
    #127.0.0.1 gs.apple.com

Bunu denediniz mi?
  • quote:

quote:

Anladığım kadarıyla cihazınız jb liydi.
    cihazınızı ireble dfu moda alın daha sonra itunesla shift+restore ile 4.2.1 dosyasını gösterin.

Eğer restore sırasında hata alıyorsanız host dosyasını ellediğiniz içindir. Not defterini yönetici modunda açın. Dosya aça tıklayın ve C:\Windows\System32\drivers\etc klasöründeki host dosyasını açın. İçindekileri silin ve aşağıdakilerini yapıştırın. Kaydedip kapatın. İşlemlere itunestan devam edebilirsiniz.

# Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.
    #
    # This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
    #
    # This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
    # entry should be kept on an individual line. The IP address should
    # be placed in the first column followed by the corresponding host name.
    # The IP address and the host name should be separated by at least one
    # space.
    #
    # Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
    # lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
    #
    # For example:
    #
    # 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
    # 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handled within DNS itself.
    # 127.0.0.1 localhost
    # ::1 localhost
    74.208.10.249 gs.apple.com
    #127.0.0.1 gs.apple.com

Bunu denediniz mi?

Aynen denedim yine cözüm olmadı
  • hosts hatası 1013 bildiğim kadarı ile, 1015 hatası sürümle ilgisi olması lazım, bence 4.2.1 dosyasını silin ve itunestan tekrar indirmeyi bi deneyin.
  • Peki o işlemler sonucunda nasıl bir hata veya hatalarla karşılaştınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

hosts hatası 1013 bildiğim kadarı ile, 1015 hatası sürümle ilgisi olması lazım, bence 4.2.1 dosyasını silin ve itunestan tekrar indirmeyi bi deneyin.

Birkaç yerden indirdim sizin tavsiye edebileceginiz bi yer var mı acaba ?
  • Ben başka yerden sürüm dosyası indirmiyorum hocam,bence sizde silin 4.2.1 dosyasını ve itunestan restore deyin,itunestan indirin sürüm dosyasını.Başka bir sey aklıma gelmiyor şuanda.İtunesuda güncelleyin son sürüme ne bileyim,sallıyorum artık.
  • Baska bir bilgisayarda yaptm oldu ama bu seferde sim kart tanimyor en son kırcam teli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ozturk34

Baska bir bilgisayarda yaptm oldu ama bu seferde sim kart tanimyor en son kırcam teli :)

dostum cydia 'da ultrasn0w die bir souce var onu indir yükle hattın acılacak yani tel hattı tanıyacak .kolay gelsin
  • Telefonu yapamaynca genpaya gönderdim onlarda JB oldugundan biz yapamayz deyip geri gönderdiler ben bu teli kendim yapamyacagm anlasılan bana tavsiye edebileceginiz bir yer var mı ?
  • Ben de iphone 3G'yi 4.2.1'den 3.1.3'e indirdikten sonra aldım aynı hatayı (1015)

Google'dan recboot diye aratın,bu programı indirin. Aynı işlemleri baştan yapın ve 1015 hatasını verdiğinde ok diyip recboot programını çalıştırıp exit recovery mode diyin ve bekleyin. Ben böyle hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afd92 -- 20 Nisan 2011; 21:48:51 >
  • ireb-r4.exe programını indir ve bağlıyken recovery mode loop fixer ikonuna bas. işine yarayabilir ben de olmuştu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.