Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iphonedaki müzikleri PC ye aktarma !!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
48
Cevap
5
Favori
72.561
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Programlar, Yazılım sorunları >> iphonedaki müzikleri PC ye aktarma !!!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1859 Mesaj
    arkadaşlar forumda sürekli okuyorum.. iphone daki müzikleri pc ye aktarma yok deniyor. Lütfen yanlış yorumları yazmayın..insanların müziklerinin silinmesine sebeb oluyorsunuz..

İphonedaki müzikleri pc ye aktarmak mümkün. öğrenmek isteyen özelden bana yazabilir.

ozelden dedim cunki program paylasımı yasak zannediyordum. özür dilerim.. o zaman süre kısıtlamalı olarak yazıyorum..

CopyPod iPod'unuzdaki müziklerinizi bilgisayarınıza transfer etme, kopyalama ve yedekleme gibi işlemlerinizde size yardımcı olacak kullanışlı bir araç. Program bir kısmı bozulmuş ya da virüs bulaşmış dosyalarınızı da kurtarmayı deniyor. Kopyalama ve düzenleme işlemlerinizi daha düzenli olsun diye kullanabilirsiniz. Şarkılarınız hakkında birçok bilgiyi değiştirebilirsiniz. Transfer işlemlerini de hızlandırıyor.

dosyanın linki

http://www.copypod.net/bin/CopyPod_Suite_v1.12.exe

dosyayı indirin.. itunesi acın. cihazı kablo ile baglayın..indirdigiz dosyayı calsıtırın. cıkan ilk ekranda en bastaki

copy trans v2.62 yi tıklayın. sonra bir ekran gelecek iphonu tanıyacak. sol ust kosede iphone 3g yazısını goreceksiniz. ondan sonra müzikleriniz assagıda listelenmeye baslayacak. hangi muzigi istiyorsanız onu tıklayıp folder ı tıklayacaksınız. nereye kopyalayacagınızı soracak yol secip ok demeniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunbah -- 6 Kasım 2008; 16:27:35 >

|
    |

• Teğmen
    188 Mesaj
    Özelden yazmak yerini bildiklerinizi burada herkes ile paylaşsanız daha iyi olmaz mı ?
    |
    |

Orjinalden alıntı: gunbah

arkadaşlar forumda sürekli okuyorum.. iphone daki müzikleri pc ye aktarma yok deniyor. Lütfen yanlış yorumları yazmayın..insanların müziklerinin silinmesine sebeb oluyorsunuz..

İphonedaki müzikleri pc ye aktarmak mümkün. öğrenmek isteyen özelden bana yazabilir.

Neden özelden buradan anlatsan ayıp mı olur? Ha illegal paylaşımsa onu bilemem...Mesela bu yazılım var.. Rahatlıkla yapılabiliyor ben de yani öğrendim... Buradan paylaşayım

Transfer song/video from iPhone to computer.

When use Tansee iPhone Transfer copy iPhone songs out?

- Backup songs in iPhone to PC.

- Copy iPhone songs to new computer or notebook.

- Computer crashed.

- Share your iPhone songs with friends.

- Copy all songs to a new iPhone.

- iPhone music/video to iPhone 3G transfer.

LINK

http://www.tansee.com/iphonetransfer.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babaluga -- 6 Kasım 2008; 16:00:27 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    356 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: babaluga

quote:

Neden özelden buradan anlatsan ayıp mı olur? Ha illegal paylaşımsa onu bilemem...Mesela bu yazılım var.. Rahatlıkla yapılabiliyor ben de yani öğrendim... Buradan paylaşayım

Transfer song/video from iPhone to computer.

When use Tansee iPhone Transfer copy iPhone songs out?

- Backup songs in iPhone to PC.

- Copy iPhone songs to new computer or notebook.

- Computer crashed.

- Share your iPhone songs with friends.

- Copy all songs to a new iPhone.

- iPhone music/video to iPhone 3G transfer.

LINK

http://www.tansee.com/iphonetransfer.html
    Telefonun jailbreak olup olmaması önemli mi
    |
    |

• Binbaşı
    1069 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: MrCooL

Önemsiz...
    |
    |

Orijinalden alıntı: babaluga

quote:

Orjinalden alıntı: MrCooL

Önemsiz...

Alıntıları Göster
    Bu heralde telefondaki muzikleri baska birinin bilgisayarina atmak istedigimizde isimize yarayacak degil mi? Ne de olsa kendi bilgisayarimizda olan muzikleri telefona atabiliyoruz.

Dolayisiyla kimin bilgisayarina muzik aktarmak istesek o halde o bilgisayara once iTunes, sonra da bu programlardan birini yuklemeliyiz degil mi?

Dip Not: Olme essegim olme :)
    |
    |

Inceleme: Zalman ZM-NC1000 Laptop Sogutucusu

Inceleme: ORJİNAL TEYBE USB SD AUX Digital Music Changer

Apple Watch Sport Uzay Grisi

iPhone 6 Uzay Grisi 16 GB

Samsung 55H6470 - PS4 500Gb

|| HP Dv5 || C2D P8400 @ 2,26 1066 || 4 GB DDR2 800 || 120 GB Sandisk Extreme SSD || 15.4" WSXGA+ Infinity (1680 x 1050) ||

|| N wifi+Bluetooth || 512 MB 9600M GT || HDMI & eSATA & Altec Lansing || High Capacity Battery || Win10 Pro x64 ||

• Binbaşı
    1859 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Onur__

Bu heralde telefondaki muzikleri baska birinin bilgisayarina atmak istedigimizde isimize yarayacak degil mi? Ne de olsa kendi bilgisayarimizda olan muzikleri telefona atabiliyoruz.

Dolayisiyla kimin bilgisayarina muzik aktarmak istesek o halde o bilgisayara once iTunes, sonra da bu programlardan birini yuklemeliyiz degil mi?

öyle deme kardesim bilgisayarına format attıgını dusun yada bozuldugunu veya iphone cihazının yeniden kurulması gerektigini ve bazı parcalarının bilgisayarda olmadıgını.. ne yapacaksın ya muzikleri hafızanda tutup yeniden indireceksin yada bu muziklerin kopyasını alacaksın. sonucta benim soylemek istedigim iphone cihazdaki muzikler kopyalanabiliyor kısmı. bazı arkadaslar mumkun degil dedikleri icin konuyu acma geregi hissettim o kadar..
    |
    |

• Yarbay
    6367 Mesaj
    quote:

quote:

öyle deme kardesim bilgisayarına format attıgını dusun yada bozuldugunu veya iphone cihazının yeniden kurulması gerektigini ve bazı parcalarının bilgisayarda olmadıgını.. ne yapacaksın ya muzikleri hafızanda tutup yeniden indireceksin yada bu muziklerin kopyasını alacaksın. sonucta benim soylemek istedigim iphone cihazdaki muzikler kopyalanabiliyor kısmı. bazı arkadaslar mumkun degil dedikleri icin konuyu acma geregi hissettim o kadar..

Peki yukarida "bazı parcalarının bilgisayarda olmadıgını" demissiniz de zaten telefonumuzdaki parcalar mecburen bilgisayarimizda olan parcalar degil mi, sonradan herhangi bir sekilde bilgisayarimizdan silinir ise.. mi demek istiyorsunuz yani.

Neyse aydinlattiginiz icin tesekkur ederim, illaki herhangi bir nedenden dolayi bu tarz bir isleme ihtiyaci olan olabilir.
    |
    |

Inceleme: Zalman ZM-NC1000 Laptop Sogutucusu

Inceleme: ORJİNAL TEYBE USB SD AUX Digital Music Changer

Apple Watch Sport Uzay Grisi

iPhone 6 Uzay Grisi 16 GB

Samsung 55H6470 - PS4 500Gb

|| HP Dv5 || C2D P8400 @ 2,26 1066 || 4 GB DDR2 800 || 120 GB Sandisk Extreme SSD || 15.4" WSXGA+ Infinity (1680 x 1050) ||

|| N wifi+Bluetooth || 512 MB 9600M GT || HDMI & eSATA & Altec Lansing || High Capacity Battery || Win10 Pro x64 ||

• Er
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

quote:

quote:

Peki yukarida "bazı parcalarının bilgisayarda olmadıgını" demissiniz de zaten telefonumuzdaki parcalar mecburen bilgisayarimizda olan parcalar degil mi, sonradan herhangi bir sekilde bilgisayarimizdan silinir ise.. mi demek istiyorsunuz yani.

Neyse aydinlattiginiz icin tesekkur ederim, illaki herhangi bir nedenden dolayi bu tarz bir isleme ihtiyaci olan olabilir.

Alıntıları Göster
    allah razı olsun senden kardes sabah beri arıom bi sürü program indirdim sonunda buldum saol=)
    |
    |

• Yüzbaşı
    362 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: domestosun

allah razı olsun senden kardes sabah beri arıom bi sürü program indirdim sonunda buldum saol=)

Alıntıları Göster
    hdd ye partition acarım ya da dvd ye kopyalarım daha iidir... ama isteyen kullanır tabii
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: ctokay

hdd ye partition acarım ya da dvd ye kopyalarım daha iidir... ama isteyen kullanır tabii

Alıntıları Göster
    mükemmel bir paylaşım.tşkler
    |
    |

Diyelim ki yazlığa gittin başka bi bilgisayar var orda.

iPhone ' a bi dosya atman gerekiyo o zaman ne yapacaksın. Bi o dosya için içindeki herşeyin silinmesine göz mü yumacaksın ?

İstersen partition aç boş bırak içini ama pek bi işe yaramaz heralde
    |
    |

• Er
    3 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

quote:

Diyelim ki yazlığa gittin başka bi bilgisayar var orda.

iPhone ' a bi dosya atman gerekiyo o zaman ne yapacaksın. Bi o dosya için içindeki herşeyin silinmesine göz mü yumacaksın ?

İstersen partition aç boş bırak içini ama pek bi işe yaramaz heralde

Alıntıları Göster
    Nasıl Bi salaklık yaptığımı anlatamam.

İndirdiğim tüm albümleri İtunesta düzenledim işte şarkı sözü falan veseiresi. Bilgisayarımdakiler yine o reklamlı halleriyle duruyo.

Tekrar o kadar uğraşmam gerekiyodu.

İmdadıma sizin bu program yetişti.

Yani ne kadar teşekkür ettiğimi tahmin edebilirsiniz.

Cennet yüzü görün.
    |
    |

• Yarbay
    2208 Mesaj
    öyle bir işime yaradı ki program anlatamam... yeni sürümü cıkmış. çok teşekkür ederim emeginize ellerinize saglık...
    |
    |
    Sistem 1-) i7 7700k @4.5ghz.-Cooled By Corsair h110i extreme /Aerocool xpredator white ed. / Corsair 2400mhz cl15 16gb / Asus Z270E ROG Strix / 28" samsung uhd 28" Viewsonic vx2853wv 23" Fujitsu / toshiba tr150 240 gb sata3 western black 2tb Seagate 1,5 Tb Samsung 1.5 Tb / Asus 24b1lt NEC 3551 Lightscribe Labelflash / Skystar 2.6d / Air 5760 75mbps vdsl2/ Logitech G700 G510 G602 G930 / Asus RX 480 8gb strix / Logitech Z5400 Digital / Gigabyte ODIN GT 800Watt Göstergesi / Logitech F710® Sistem 2-)i7 930 intel dx58so 16 gb ddr3 ram 240gb ssd HackOs X 10.13 Win10pro ubuntu.
    Fiat Stilo Dynamic 5d Sky Iphone 6s black 64gb, Galaxy s5 phoenix rom with Sennheiser CX500
  • Yarbay
    3830 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ugacomtr

öyle bir işime yaradı ki program anlatamam... yeni sürümü cıkmış. çok teşekkür ederim emeginize ellerinize saglık...
    Bu programı kullanmak için jailbreak yapmaya gerek varmı
    |
    |

TAM DESTEK
  • Çavuş
    61 Mesaj
    Jailbreak yapmaya gerek yok ya da jailbreak li ise orjinale dönmeye gerek yok. Vakti zamanında ben de kullanmıştım.

Benim gibi düzenli bir arsivciyseniz size göre bir prog.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    12 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sakaerkan

Jailbreak yapmaya gerek yok ya da jailbreak li ise orjinale dönmeye gerek yok. Vakti zamanında ben de kullanmıştım.

Benim gibi düzenli bir arsivciyseniz size göre bir prog.
    peki sadece iphone için mi bu program? bir tanıdığımda eski model bi ipod var ve içinde baya arşivlik müzik var ve kimseye vermiyo bişey olcak diye, onda da işe yarar mı sonra papaz olmayayım adamla :) (bu arada ipod sahibi bilgisyardan falan anlamıyor bir arkadaşı yüklemiş 8gb sağlam bi arşiv ve tekrar o arkadaşa ulaşamıyoruz ona göre :) )
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4142 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: haQQo

3 bilgisayarimi aktif olarak kullaniyorum. Baya isime yarayacak gibi
    tamamen karın ağrısı iPhone kullanıcısıyım ama bu herşey güzelde bu olay saçma
    |
    |

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

tamamen karın ağrısı iPhone kullanıcısıyım ama bu herşey güzelde bu olay saçma

yok be kardeş öyle deme. Birilerinin işine yarıyor olabilir. Geniş bir vizyon sahibi olmakta fayda var.
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
izmir web tasarım
SEO
google reklamları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,274
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.