Şimdi Ara

iphonedaki müzikleri PC ye aktarma !!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
5
Favori
73.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar forumda sürekli okuyorum.. iphone daki müzikleri pc ye aktarma yok deniyor. Lütfen yanlış yorumları yazmayın..insanların müziklerinin silinmesine sebeb oluyorsunuz..

İphonedaki müzikleri pc ye aktarmak mümkün. öğrenmek isteyen özelden bana yazabilir.

ozelden dedim cunki program paylasımı yasak zannediyordum. özür dilerim.. o zaman süre kısıtlamalı olarak yazıyorum..

CopyPod iPod'unuzdaki müziklerinizi bilgisayarınıza transfer etme, kopyalama ve yedekleme gibi işlemlerinizde size yardımcı olacak kullanışlı bir araç. Program bir kısmı bozulmuş ya da virüs bulaşmış dosyalarınızı da kurtarmayı deniyor. Kopyalama ve düzenleme işlemlerinizi daha düzenli olsun diye kullanabilirsiniz. Şarkılarınız hakkında birçok bilgiyi değiştirebilirsiniz. Transfer işlemlerini de hızlandırıyor.

dosyanın linki
    http://www.copypod.net/bin/CopyPod_Suite_v1.12.exe

dosyayı indirin.. itunesi acın. cihazı kablo ile baglayın..indirdigiz dosyayı calsıtırın. cıkan ilk ekranda en bastaki
    copy trans v2.62 yi tıklayın. sonra bir ekran gelecek iphonu tanıyacak. sol ust kosede iphone 3g yazısını goreceksiniz. ondan sonra müzikleriniz assagıda listelenmeye baslayacak. hangi muzigi istiyorsanız onu tıklayıp folder ı tıklayacaksınız. nereye kopyalayacagınızı soracak yol secip ok demeniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunbah -- 6 Kasım 2008; 16:27:35 >

• Özelden yazmak yerini bildiklerinizi burada herkes ile paylaşsanız daha iyi olmaz mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gunbah

arkadaşlar forumda sürekli okuyorum.. iphone daki müzikleri pc ye aktarma yok deniyor. Lütfen yanlış yorumları yazmayın..insanların müziklerinin silinmesine sebeb oluyorsunuz..

İphonedaki müzikleri pc ye aktarmak mümkün. öğrenmek isteyen özelden bana yazabilir.

Neden özelden buradan anlatsan ayıp mı olur? Ha illegal paylaşımsa onu bilemem...Mesela bu yazılım var.. Rahatlıkla yapılabiliyor ben de yani öğrendim... Buradan paylaşayım
    Transfer song/video from iPhone to computer.
    When use Tansee iPhone Transfer copy iPhone songs out?
    - Backup songs in iPhone to PC.
    - Copy iPhone songs to new computer or notebook.
    - Computer crashed.
    - Share your iPhone songs with friends.
    - Copy all songs to a new iPhone.
    - iPhone music/video to iPhone 3G transfer.

LINK
    http://www.tansee.com/iphonetransfer.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babaluga -- 6 Kasım 2008; 16:00:27 >
  • Telefonun jailbreak olup olmaması önemli mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrCooL

Telefonun jailbreak olup olmaması önemli mi

Önemsiz...
  • Bu heralde telefondaki muzikleri baska birinin bilgisayarina atmak istedigimizde isimize yarayacak degil mi? Ne de olsa kendi bilgisayarimizda olan muzikleri telefona atabiliyoruz.

Dolayisiyla kimin bilgisayarina muzik aktarmak istesek o halde o bilgisayara once iTunes, sonra da bu programlardan birini yuklemeliyiz degil mi?

Dip Not: Olme essegim olme :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Onur__

Bu heralde telefondaki muzikleri baska birinin bilgisayarina atmak istedigimizde isimize yarayacak degil mi? Ne de olsa kendi bilgisayarimizda olan muzikleri telefona atabiliyoruz.

Dolayisiyla kimin bilgisayarina muzik aktarmak istesek o halde o bilgisayara once iTunes, sonra da bu programlardan birini yuklemeliyiz degil mi?

öyle deme kardesim bilgisayarına format attıgını dusun yada bozuldugunu veya iphone cihazının yeniden kurulması gerektigini ve bazı parcalarının bilgisayarda olmadıgını.. ne yapacaksın ya muzikleri hafızanda tutup yeniden indireceksin yada bu muziklerin kopyasını alacaksın. sonucta benim soylemek istedigim iphone cihazdaki muzikler kopyalanabiliyor kısmı. bazı arkadaslar mumkun degil dedikleri icin konuyu acma geregi hissettim o kadar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gunbah

quote:

Orjinalden alıntı: Onur__

Bu heralde telefondaki muzikleri baska birinin bilgisayarina atmak istedigimizde isimize yarayacak degil mi? Ne de olsa kendi bilgisayarimizda olan muzikleri telefona atabiliyoruz.

öyle deme kardesim bilgisayarına format attıgını dusun yada bozuldugunu veya iphone cihazının yeniden kurulması gerektigini ve bazı parcalarının bilgisayarda olmadıgını.. ne yapacaksın ya muzikleri hafızanda tutup yeniden indireceksin yada bu muziklerin kopyasını alacaksın. sonucta benim soylemek istedigim iphone cihazdaki muzikler kopyalanabiliyor kısmı. bazı arkadaslar mumkun degil dedikleri icin konuyu acma geregi hissettim o kadar..

Peki yukarida "bazı parcalarının bilgisayarda olmadıgını" demissiniz de zaten telefonumuzdaki parcalar mecburen bilgisayarimizda olan parcalar degil mi, sonradan herhangi bir sekilde bilgisayarimizdan silinir ise.. mi demek istiyorsunuz yani.

Neyse aydinlattiginiz icin tesekkur ederim, illaki herhangi bir nedenden dolayi bu tarz bir isleme ihtiyaci olan olabilir.
  • allah razı olsun senden kardes sabah beri arıom bi sürü program indirdim sonunda buldum saol=)
  • hdd ye partition acarım ya da dvd ye kopyalarım daha iidir... ama isteyen kullanır tabii
  • mükemmel bir paylaşım.tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctokay

hdd ye partition acarım ya da dvd ye kopyalarım daha iidir... ama isteyen kullanır tabii

Diyelim ki yazlığa gittin başka bi bilgisayar var orda.
    iPhone ' a bi dosya atman gerekiyo o zaman ne yapacaksın. Bi o dosya için içindeki herşeyin silinmesine göz mü yumacaksın ?
    İstersen partition aç boş bırak içini ama pek bi işe yaramaz heralde
  • Nasıl Bi salaklık yaptığımı anlatamam.
    İndirdiğim tüm albümleri İtunesta düzenledim işte şarkı sözü falan veseiresi. Bilgisayarımdakiler yine o reklamlı halleriyle duruyo.
    Tekrar o kadar uğraşmam gerekiyodu.
    İmdadıma sizin bu program yetişti.
    Yani ne kadar teşekkür ettiğimi tahmin edebilirsiniz.
    Cennet yüzü görün.
  • öyle bir işime yaradı ki program anlatamam... yeni sürümü cıkmış. çok teşekkür ederim emeginize ellerinize saglık...
  • Bu programı kullanmak için jailbreak yapmaya gerek varmı
  • Jailbreak yapmaya gerek yok ya da jailbreak li ise orjinale dönmeye gerek yok. Vakti zamanında ben de kullanmıştım.

Benim gibi düzenli bir arsivciyseniz size göre bir prog.
  • peki sadece iphone için mi bu program? bir tanıdığımda eski model bi ipod var ve içinde baya arşivlik müzik var ve kimseye vermiyo bişey olcak diye, onda da işe yarar mı sonra papaz olmayayım adamla :) (bu arada ipod sahibi bilgisyardan falan anlamıyor bir arkadaşı yüklemiş 8gb sağlam bi arşiv ve tekrar o arkadaşa ulaşamıyoruz ona göre :) )
  • 3 bilgisayarimi aktif olarak kullaniyorum. Baya isime yarayacak gibi
  • tamamen karın ağrısı iPhone kullanıcısıyım ama bu herşey güzelde bu olay saçma
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

tamamen karın ağrısı iPhone kullanıcısıyım ama bu herşey güzelde bu olay saçma

yok be kardeş öyle deme. Birilerinin işine yarıyor olabilir. Geniş bir vizyon sahibi olmakta fayda var.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.