Şimdi Ara

Iphone'a resim atma resim alma.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
340.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iphoneden fotoraf arşivinde ki fotoları nasıl pc ye atabiliyoruz acep itunesde bunun yolu var mı dır.
  • pc deki fotolarımı attım ıphone koplayandı dedi ama bulamıyorum ıphone da bide bu itunes i türkçeye nasış cevirebiliriz
  • yeni konu acmak istemedim iphone 3g 16 gb 4.2.1 yuklu hareketli resimleri oynatmıyor
    gif uzantılı resimleri acıyor ama hareket yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Designed -- 7 Kasım 2011; 21:37:34 >
  • vay canına benım eskı 2g gunlderım aklıma geldı vay be
  • Arkadaslar size kendi çözümümü anlatiyim gmail hesabımdan kendime resimleri eposta olarak yollayip telefona indiriyorum böylece attığım resimleri istediğim zaman silebiliyorum. Herkese kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReeaLs

iphoneden fotoraf arşivinde ki fotoları nasıl pc ye atabiliyoruz acep itunesde bunun yolu var mı dır.

iTunes dan atamiyorsun maalesef ama telefonun bilgisayarım bölümünde dijital kamera olarak görünüyor oradan resim yada videoları kopyalayabiliyorsun.
  • Ya gerçekten yok mu şöyle mantıklı bir yöntemi. Hızlıcana da bir fotoğrafı atsak olmuyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MelihG

Ya gerçekten yok mu şöyle mantıklı bir yöntemi. Hızlıcana da bir fotoğrafı atsak olmuyor mu ?

iTools programını deneyınız
  • Beyler bi yardımcı olun
    ben de iphone 3gs vardı yeni 4s aldım bi kaç foto çektikten sonra itunesle bağlantı kurdum eski telefonumun bilgilerini oldugu gibi yeni telefona aktardı ve yeni telefonla çektiğim resimler kayboldu bu resimler silindimi yoksa bi yerde duruyomu bi yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosnakoglu53

Beyler bi yardımcı olun
    ben de iphone 3gs vardı yeni 4s aldım bi kaç foto çektikten sonra itunesle bağlantı kurdum eski telefonumun bilgilerini oldugu gibi yeni telefona aktardı ve yeni telefonla çektiğim resimler kayboldu bu resimler silindimi yoksa bi yerde duruyomu bi yardımcı olursanız sevinirim

aynen bende aynı hesapla hem kendi telefonumu hemde kardeşim kullanıyor.otomatşk senkronize ederken sorun olmasın 2 telefonunun kullanılacak olması
  • Benim sorum ise
    X bilgisayarında iphone yüklediğimiz albümleri
    Z bilgisayarına bağlayıp nasıl alabiliriz?
  • İtunes son sürüm 11. falan filan
    İos son sürüm
    Cihaz iphone 4 s

Problem: Eski sürümlerde itunes ile klasör seçerek birden fazla klasör ve fotoğrafları atabiliyorduk, ancak şimdi sadece 1 tane seçilebiliyor. Bilgisayarımdaki birden fazla klasördeki fotografları, cihaza nasıl atabilirim ayrı klasörler halinde, teşekkürler?
  • Arkadaşlar afedersiniz ıphonuma resim atmışım ıtools tan attıgımı zannediyodum ıtools dan silmeye çalışınca itunesle bağlantısı var ordan silmen gerek gibisinden bir hata verdi itunesden atabiliyorum ama silmeyi bilmiyorum,telefondan zaten silinmiyo pcden atılan klasör. bu saate kadar forumlarda gezdim sizin biliceğinisi sanıyorum bi yardım ederseniz size minnettar kalırım ve artık uyuya bilirim.

Saygılar..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.