Şimdi Ara

iPhone7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendi konusuna yazdım ama cevap gelmedi. O yüzden konu açıyorum.
    Ben iphone7 32gb alacağım. Şu an huawei p9lite 2017 kullanıyorum ve ekranı 5.2 ama biraz dar. Sorum şu ki 4.7inch olan iphone7 ekranı bana küçük gelir mi? Tabii kişiden kişiye değişir bu. Klavyede yazı yazmam zorlaşır mı? Ve renk olarak hangisini önerirsiniz açıkcası evde herkeste 6s var ve ben 7 olduğunun belli olmasını istiyorum siyahta pek anlaşılmıyor ( Çok saçma gelebilir hatta eleştirebilirsiniz bunu). Cevaplayacaklar için şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• note4 kullanıyordum. büyük ekrandan çok şikayetçiydim. alırsam kesin normal alırım diyodum kamerasından dolayı ip7+ aldım. iyi ki almışım diyorum arkadaşlarımın ip7lerini alınca elime çok çok ufak geliyor. kamerası da muazzam. renk konusunda mat siyaha normalde hasta biriyim ürün yurtdışı ve alınan yerde sadece gold vardı malesef. gold gelirken çok üzgündüm vs ama goldu elime alınca baya iyi durduğunu farkettim. hatta diğerlerinden daha kaliteli duruyor enteresan bir şekilde ama karar yine de senin. bir mağazaya git renklerine bak eline al gör derim.
  • hocam tamamen göreceli bir soru sizinde brlirttiğiniz gibi ☺️

ekran küçük gelmez yazı yazmak kolay blacjack zannımca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplarınız için teşekkürler mat siyah alıcam ama sanırım soyulma sorunu varmış. Tabii bulabilirsem kırmızı önceliğim. Şu anlık aklımda silver veya gold var

• Hocam beynim yandı, mat siyah alacaksın, tabi bulabilirsen kırmızı ama aklında silver veya gold var
  • Büyük ekranlı bir telefona alışınca, daha küçük ekranlı bir cihaz ister istemez küçük geliyor diyebilirim.

Benim de bir sorum var. iPhone 7 mat siyah 32 gb, yurt içi faturalı (11 ay garantisi var), kutulu, tertemiz, kutu içeriği tam cihazı ikinci elde en iyi ne kadara satabiliriz? (Malum iPhone X çıkıcak).
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    Ahahah uykulu bir şekilde yazmışım. Aklımda mat siyah vardı ama soyuluyormuş. Kırmızı bulabilirsem kırmızı bulamazsam gold veya silver alıcam

• Daha hiç Plus model kullanmadım, fakat Note 3 ve Edge kullandım. Şu an 6s kullanıyorum, inanın hiçbir Android telefonda bu kadar hızlı yazmadım. Klavyesi bir ayrı hızlı zaten. Sanki insan elinin duruşuna özel tasarlanmış. Alıştığınız zaman en güzel klavye iPhone klavyesi olacaktır kesinlikle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplarınız için çok teşekkür ederim bir tane daha sorum olacak siyah rengi haricinde diğer renklerin ön paneli beyaz. Bazıları azda olsa siyah bir çerçeve var demiş doğru mu bu? Bazıları yok diyor anlayamadım

• Doğru hocam ekranın iç tarafında köşelerde çok az çerçeveler var. Açık renkli modellerde daha fazla belli oluyor , öyle takılacak bişey değil . Siz en iyisi bir teknoloji mağazasına gidin inceleyin iyice cihazı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 32aslan -- 19 Kasım 2017; 19:0:27 >
  • 7 küçük gelecektir alırsan bu yazdığımı alıntılarsın alacaksan 7plus al illa 7 alacaksan mat siyah olabilir

Media markette taksitle alabiliyon letgoda 3100 e kadar bulursun 3100e 1 günlük vardı

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim peşin olarak alıcam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.