Şimdi Ara

IPhone6 Whatsapp ileti gitmeme problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Normal olarak kullandığım whatsapp'ta grup konuşması sırasında gönderdiğim mesajların yanında saat işareti çıkmaya başladı ve mesaj iletilememekte.Bir süre sonra da yanına kırmızı ünlem çıkıyor ve öyle kalıyor.Bir başka grupta veya kişiye mesaj atarken sorun yaşamıyorum.Bunun sebebi ne olabilir ?

Reset attım,whatsapp'ı tekrar yükledim,teli kapadım açtım ama düzelme yok. :(

• genel bir sorun var sanırım bende de sadece bir gruba mesajlar gitmiyor. diğer gruplarda sorunsuz gidiyor.
  • aynı sorunu ben yaşıyorum, Whatsapp web de dahil olmak üzere Gruplara mesajlar gitmiyor şuan ama resim gönderebiliyorum ilginç bir şekilde :D

Yalnız sıkıntı şu ki ne zaman iOS 9 için uygulama güncellendi hep problemler çıkıyor, Geçen günde whatsapp telefonu komple kilitledi iOS 8.4.1 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 2 Aralık 2015; 19:15:08 >
  • Aynen genel bir sorunmuş sanırım benimki düzeldi.
  • Yazılıma ait bir sorun düzeltirler yakında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oo yalnız değilmişim ben hala gönderemiyorum gruplara. Kaldırdım programı yine yok yine yok

• Aynı problem eşimde 4 gündür var. Androidden ip6s geçti ama geçtiğinden beri grubundan mesaj almıyor. Çözemedik bir türlü sorunu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.