Şimdi Ara

İphone5s çalındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dün halı sahada maç yaparken enim ve 7 arkadaşımın telefonları çalındı hepimizin telefonu soyunma odasında çantaların içindeydi odada kilitliydi ama biri paralarıda telefonlarıda çalmış benimki iphone 5s ti, onu nasıl bulabilirim iphone bul da gözükmüyor telefonum lütfen yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• geçmiş olsun, artık bulamazsın muhtemelen.
    polise ve savılığa başvur, ek olarak BTK'yı arayıp imei bloke ettir.
  • başvurdum iphone müşteri hizmetlerini aradım telefonum internete bağlandığında konumu benim iclouduma gönderilecekmiş adam öyle dedi
  • Yazık valla yazık sen oraya eşyanı emanet ediyorsun çalınıyor. Yazık geçmiş olsun, masraflar halı saha tarafından ödenmeli

• halı saha yönetimi ne tavır sergiledi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • söylesem inanmazsınız, maça girmeden önce odayı kilitleyip odanın anahtarını onlara verdik çekmeceye koydular. maçtan çıkınca aldık bi baktık ben dahil 8 kişinin telefonu yok ve tüm cüzdanlar boşaltılmış herşey yerli yerinde çantalar geri kapatılmış soyunma odasının önünü gören kamerada bozukmuş. gittik söyledik bize dediler ki 3 gün öncede birkaç kişinin telefonu çalındı. şu rahatlığa bakarmısınız ya bizde polisi aradık onlardanda şikayetçi olduk
  • Kardeş işin peşini bırakma bu ne vurdum duymazlık ya kamera bozulmuşta başkalarınınkide çalınmışta 3 kişininki çalınıyor ve önlem almıyolar gelde inan şimdi meslek haline getirmişler belliki

• Bırakmayı düşünmüyoruz zaten hocam ya yani toplamda 11-12 telefon en azından 8-9 milyar para eder ya

• Tabi oturdukları yerden parayı kırıyorlar senin eşyanımı düşünecekler şaka gibi

• Geçmiş olsun, orda kamera bozukmuş da önceden de olmuşmuş da sakın peşini bırakmayın hocam mahkemeye verin

• Yapan onların adamlarıdır kesin yoksa soyunma odalarının orda dolaşan tanımadık birine hayırdır koç der heralde hali saha personeli.Benimki varsayım ama ihtimali yüksek bence
  • Çok teşekkürler arkadaşlar hepimiz 12. sınıfız bazıları 900-1000 liralık telefonları kendileri çalışarak biriktirdikleri paralarıyla aldı bazılarının evi sahadan 30-40km uzaktaydı bazılarının 5-10 km uzaktaydı tüm paralarımızda çalındı bu kadar vicdansızlık bu kadar şerefsizlik olur mu

• geçmiş olsun öncelikle.Diğer telefonları bilmem ama iphone telefon yedek parça olarak parçalanmıştır bile.Onu çalan adam prosedürü biliyodur çünkü.Arkadaşımda 1,5 sene önce minibüste çaldırdıbir sonuç çıkmadı.Çünkü anında ekranı,orta tusu,kilit tuşu falan parçalanıp satılıyormuş.Bulunması zor demişlerdi bizede
  • İmei numarasını savcılığa veriyimde artık şansıma kalmış birşey yani bilmeme ihtimalleride var bide 8 telefon birden çalınca belki hepsini ucuza okutmuşta olabilirler

• kerem2244 K kullanıcısına yanıt
    Olacak iş değil hocam varsayım filan değil bu
    Sen anahtarı oraya ver, tam oradaki kamera bozulsun

Hocam direk şüphesiz oradakiler yapmıştır diyiyorum.

• halı sahanın adını da yazın hocam

intenrnette arayınca ismi, bu konuyu görüp gitmesinler o sahaya
    bu arada geçmiş olsun
    umarım bulunur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • büyük ihtimalle halı saha elemanlarından birinin yardımıyla yapılmış. inş bulunur telefonun.

• hocam zaten dün olay 4-5 arası oldu bugün tüm okul, arkadaşlarımın arkadaşları, benim arkadaşlarım, gittiğim büro, çarşıdaki insanlar felan çoğu duymuş olayı bizden 3 gün önce başkalarınında aynı yerde telefonu çalınınca yani toplam 12-13 kişinin telefonu çalındı bide biz ifade verirken ordakileride şikayet ettik bugün adamın yanına gittim baya bi sövüyordu kim yaptıysa diye ama ben ondanda şüpheleniyorum benim telefon iphone olduğu için tek ümidimiz o eğer parçalanmadıysa bulunur
  • kerem2244 K kullanıcısına yanıt
    iphone bul uygulamasından cihazları kilitlediniz mi? internete bağlandığı an size yerini gösteren bir mail atar,bunu da savcılıktaki dosyaya dilekçeyle eklersiniz. Bunun dışında operatörlerden sinyal tespiti de istetebilirsiniz.

geçmiş olsun
  • bide size onu soracaktım arkadaşlar iphone bul uygulamasında kendi iclouduma girdim babam ve kardeşim benim icloudumu kullanıyordu onlarınki gözüküyor ama benim telefon gözükmüyor neden olabilir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.