Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

###---- İphone5 Tuş Değişimi ----###[Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
946
Cevap
18
Favori
22.195
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> ###---- İphone5 Tuş Değişimi ----###[Ana Konu]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      612 Mesaj
      15 Mayıs 2014 10:28:17
      Arkadaşlar merhaba öncelikle,
      Apple'ın sitesinden kontrol ettiğimde iPhone'um değişim kapsamında görünüyor. Cihaz ABD'den alınma.
      Şimdi acaba hiç kasmasak mı değişim için? Sadece tuşu değişselerde benim için sorun değil yani. Ürün değişimini beklemiyorum zaten.
      Yani kimse memnun değil gibi bu durumdan ama.

• Yarbay
      2872 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Rachel Corrie

15 Mayıs 2014 10:31:20

Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Fannibal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bizi edepsizler değil, edebimiz susturur.
    • Yarbay
      2872 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Rachel Corrie

15 Mayıs 2014 10:32:26

ABD cihazlarına bakmıyor TR Apple Store.

|
      |
      barantr90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      720 Mesaj
      15 Mayıs 2014 10:38:24

teşekkürler telefonu ikinci el aldım ve baya bi kazıklanmıştım satan adama da bi uğrayacağım 2 haziranda da istanbula geleceğim inşallah boş randevu bulabilirim
      |
      |
      AkidTurk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Verilen sözü biliyorum, Üstat Theomore söyleyin onlara! Fetih’den 1000 yıl önce bir söz verildi. Kurt İni'nde eski ve yeni tanrıların önünde yeminler edildi. En çaresiz durumdayken ve yanımızda hiçbir dostumuz yokken, evlerimizden kovulduğumuz ve hayatımız tehlikede olduğu zamanlar kurtlar bizi kabul ettiler, bizi beslediler ve bizi düşmanlarımıza karşı korudular. Bu şehir bize verdikleri topraklarda yapıldı. Bunun karşılığında daima onların adamı olacağımıza dair yemin ettik. Starkların adamı olacağımıza!
      Wylla Manderly
    • Yüzbaşı
      612 Mesaj
      15 Mayıs 2014 10:41:00
      quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

ABD cihazlarına bakmıyor TR Apple Store.

Çok teşekkürler arkadaşım. Ben de şimdi konuştum Apple Store'la aynen bakmıyoruz dedi ama ayın 13 de ABD ye gideceğim zaten oradan bire bir değişim yapacağım.
      |
      |

• Binbaşı
      1989 Mesaj
      15 Mayıs 2014 11:02:57
      Hep aynı sorular soruluyor.

İlk mesaja ABD cihazları (A1428) hakkında genel bilgi girilse iyi olur. Bir de paralel ithalatlar için bilgi verilse.

|
      |

| Renault Talisman Icon 130 Bg EDC | Ford Focus Tit 120 Bg 1.5 TDCI PWS | Samsung S7 | Ipad Mini Retina Wifi 4G | Samsung 40C650 LCD TV |
    • Yarbay
      5025 Mesaj
      15 Mayıs 2014 13:37:12

Benim meshur kagidi merak edenlere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

I'm a start up a rioting, try to stop it or silence it.
    • Yarbay
      3914 Mesaj
      15 Mayıs 2014 13:44:16
      quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Benim meshur kagidi merak edenlere

Dostum ben sözümü tuttum ve konuya ss koydum. Söz tutma sırası sende

Xiaomi Redmi 4 Prime

AMD RYZEN 5 1600 3.7 Ghz / Gigabyte GTX 1060 6 GB Xtreme Gaming / Gigabyte B350M Gaming 3 / 2 x 8 GB Kingston HyperX Fury 2666 MHZ / Samsung 850 EVO SSD / High Power 600W PSU / NZXT S340 Elite

• Yarbay
      5025 Mesaj
      15 Mayıs 2014 13:52:03

Koydugunuz resmi gordum. Belki hatayi farkeder de silersiniz diye dusundum ama goremediniz sanirim. Model numarasina dikkat edecek olursaniz eger cihazin Turkiye (TUR) cihazi olmadigini gorebiliriz.

|
      |
      onkuba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3914 Mesaj
      15 Mayıs 2014 14:00:30
      quote:

Koydugunuz resmi gordum. Belki hatayi farkeder de silersiniz diye dusundum ama goremediniz sanirim. Model numarasina dikkat edecek olursaniz eger cihazin Turkiye (TUR) cihazi olmadigini gorebiliriz.

Türkiyeden alınan bir cihaz. Yani faturali ve garantili. Yanılmıyorsam arkadaşım golddan almış. Yani her garantili faturalı cihaz bu kapsamda değil. Turkiye, ingiltere cihazı vs olması önemli değil. Okuduğuma göre mart yada mayıs ayı öncesi üretilen cihazlarda bu sorun var. Asıl üretim tarihi önemli anlaşılan. Senin dediğin yine yanlış çıkıyor.

İster foruma mesaj yaz yazma benim için önemli değil. Ama senin nasıl sözünü tutmadığını anlamış oldum. Bir daha seninle hiçbir tartışmaya girmeyeceğim.

Xiaomi Redmi 4 Prime

AMD RYZEN 5 1600 3.7 Ghz / Gigabyte GTX 1060 6 GB Xtreme Gaming / Gigabyte B350M Gaming 3 / 2 x 8 GB Kingston HyperX Fury 2666 MHZ / Samsung 850 EVO SSD / High Power 600W PSU / NZXT S340 Elite

• Yarbay
      2872 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Rachel Corrie

15 Mayıs 2014 14:04:34

Aralık 2013'ten önce üretilen cihazlar için geçerli bu program.
      |
      |

• Yarbay
      5025 Mesaj
      15 Mayıs 2014 14:08:02

Attigim kagida donup baktiysaniz eger Cihazimin mart ayinda alindigini, dolayisiyla da Mart ayindan once uretildigini anlamis oldugunuzu dusunuyordum ki yanilmisim. Her neyse soylemis olayim siz de bilmis,ogrenmis olun. Asil konuya donecek olursak eger, Turkiye de uretilen cihazlarin model numarasinin son kisminda, yani slash (/) tan sonra TU yazmasi gerekli. Bu kisim hangi ulke cihazi oldugunu kanitlar bize. Hani B neresidir bilmiyorum ancak yillardir suregelen bir Apple uygulasinin (diger cihazlarda nasil bilmiyorum) sadece arkadasinizin cihazinda B olarak yer almasi fazla ilginc olmus.

Ben size ya da arkadasiniza yalanci vs. Demeyecegim demem de. Bu bir yanilgidir. Her neyse ben sozumun ve iddamin arkasindayim. Ancak sizden bir kanit gorebilmis de degilim. Sunmus oldugunuz ekran goruntuleri de bir sey ifade etmis degil. Benim kanitlarim 2-3 mesaj yukarida.

Edit: 2013 4 Ocak cihazin uretim tarihi imis.

Edit2: Arkadasinizin cihazi 30 Mart 2013 uretimli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peregrino -- 15 Mayıs 2014; 14:15:26 >
      |
      |

• Teğmen
      146 Mesaj
      15 Mayıs 2014 15:02:51
      Merhaba arkadaşlar
      Benim cihaz'da A1429 ama ben Bahreyn'den almıştım bu da değişime girermi acaba
      Bilgisi olan varmı?

Şimdiden teşekkürler
      |
      |

• Yüzbaşı
      377 Mesaj
      15 Mayıs 2014 20:03:42
      Bugün başarıdan aradılar 9 gün önce teslim ettiğim cihaz için.Değişime göndereceklereni söylediler bir hafta içinde bilgilendireleceksiniz dediler..Gelişmeleri yazarım buraya benim durumumda olanları bilgilendirmek için.
      |
      |

• Binbaşı
      1684 Mesaj
      15 Mayıs 2014 20:38:57
      Bu hafta randevu yok ayin 24.une randevu alabildim bu saate bile yogundu saygilar.

|
      |

"Birini suçlamak üzere ileri uzattığın elinin üç parmağının seni gösterdiğini unutma..." F.Nietzsche
    • Yüzbaşı
      385 Mesaj
      15 Mayıs 2014 22:15:53
      Bende magazadan aldim bugun haftaya cuma gunune kendim icin, arkadas gelemedi magazaya kadar onun icin de cumartesiye aldim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      3914 Mesaj
      15 Mayıs 2014 22:31:44
      quote:

Attigim kagida donup baktiysaniz eger Cihazimin mart ayinda alindigini, dolayisiyla da Mart ayindan once uretildigini anlamis oldugunuzu dusunuyordum ki yanilmisim. Her neyse soylemis olayim siz de bilmis,ogrenmis olun. Asil konuya donecek olursak eger, Turkiye de uretilen cihazlarin model numarasinin son kisminda, yani slash (/) tan sonra TU yazmasi gerekli. Bu kisim hangi ulke cihazi oldugunu kanitlar bize. Hani B neresidir bilmiyorum ancak yillardir suregelen bir Apple uygulasinin (diger cihazlarda nasil bilmiyorum) sadece arkadasinizin cihazinda B olarak yer almasi fazla ilginc olmus.

Ben size ya da arkadasiniza yalanci vs. Demeyecegim demem de. Bu bir yanilgidir. Her neyse ben sozumun ve iddamin arkasindayim. Ancak sizden bir kanit gorebilmis de degilim. Sunmus oldugunuz ekran goruntuleri de bir sey ifade etmis degil. Benim kanitlarim 2-3 mesaj yukarida.

Edit: 2013 4 Ocak cihazin uretim tarihi imis.

Edit2: Arkadasinizin cihazi 30 Mart 2013 uretimli.

Ben biyerde okudum o nedenle öyle yazdım. Senin dediğin yine yanlış çıkıyor. Ülkeye değil üretim zamanına göre bu kampanya. Sen türkiye cihazlarında her şekilde değişceğini savunuyorsun. Ya türkiye cihazının üretim tarihi araliktan sonra ise? Yani kampanyada olmama ihtimali var ama sen kesin hepsi değişir diyorsun.

Xiaomi Redmi 4 Prime

• Binbaşı
      1201 Mesaj
      15 Mayıs 2014 22:39:25

Randevuyu zorludan alabiliyor muyuz?
      |
      |
      .HonouR. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1989 Mesaj
      15 Mayıs 2014 22:48:19
      quote:

Orijinalden alıntı: ketrp

Randevuyu zorludan alabiliyor muyuz?

Yazmış ya arkadaş zaten. Mağazadan aldım diye. Herhalde Vatan Bilgisayarın mağazasından almadı randevuyu, gidip Zorlu Centerdaki Apple Store mağazasından aldı :)

| Renault Talisman Icon 130 Bg EDC | Ford Focus Tit 120 Bg 1.5 TDCI PWS | Samsung S7 | Ipad Mini Retina Wifi 4G | Samsung 40C650 LCD TV |
    • Yüzbaşı
      720 Mesaj
      15 Mayıs 2014 22:49:07

bende sürekli boş randevu yok diyor siz nasıl aldınız hocam
      |
      |
      .HonouR. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Verilen sözü biliyorum, Üstat Theomore söyleyin onlara! Fetih’den 1000 yıl önce bir söz verildi. Kurt İni'nde eski ve yeni tanrıların önünde yeminler edildi. En çaresiz durumdayken ve yanımızda hiçbir dostumuz yokken, evlerimizden kovulduğumuz ve hayatımız tehlikede olduğu zamanlar kurtlar bizi kabul ettiler, bizi beslediler ve bizi düşmanlarımıza karşı korudular. Bu şehir bize verdikleri topraklarda yapıldı. Bunun karşılığında daima onların adamı olacağımıza dair yemin ettik. Starkların adamı olacağımıza!
      Wylla Manderly
    Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
nice türkiye
Paykasa
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.