Şimdi Ara

iphone5 spigen spg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Case-Linear-Metal,PR-51.html bu muhttp://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Case-Slim-Armor-S,PR-330.html bu mu daha iyi telefonu korur düşmelerde beyler çok kararsız kaldım bi

• Metal daha iyi korur fakat bana göre estetik bakımından 2. daha güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana kalırsa ikisi de aynı gibi. Ama Case Slim Armor S daha iyi gibi geldi bana. Hele telefonun siyahsa güzel olur.
  • telefonum beyaz ondan 1.sine daha yatkınım ama düşmelerde armor s de şok emici var diyor metalde demiyor öyle birşey. birde spigen.com.tr adresi güvenilir midir sizce?buradan alışveriş yapan var mı ? hiçbir maile cevap gelmedi ondan dolayı emin olamadım
  • metal mı şimdi polikarbon mu beyler bi yardım edinde alalım
  • Ben olsam 2. olanı alırdım, hem estetik hem de koruma açısından daha güzel hatta çok hoşuma gitti kendime alacağım galiba!!
  • bende 2. istiyorum fakat ekran koruyucu hediya olarak verilmiyor 30 tllik ekran koruyucu da hediyesi var
  • daha telefonu alamadım ama ios 7 çok yakışır mavili olan :)
  • 1. Metal çerçeve olduğun dan sinyal düşürür. Bende eski polikarbonat slim armor vae o gayet güZel sağlam ama arkası çiziliyor

• metal olan maviyi aldım bilmiyorum herkes armor dedi ama içimden onu almak geldi gelince yorumu mu yazıp bilgilendireceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mxpro61

metal olan maviyi aldım bilmiyorum herkes armor dedi ama içimden onu almak geldi gelince yorumu mu yazıp bilgilendireceğim

Spigen com.tr güvenlidir ben alışveriş yaptım bir günde elime ulaştı, Slim armor almıştım zaten telefonu takoz gibi yapıyor linear metalın armor gibi koruyacağını zannetmiyorum, ama armordan daha iyi göstereceği kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

1. Metal çerçeve olduğun dan sinyal düşürür. Bende eski polikarbonat slim armor vae o gayet güZel sağlam ama arkası çiziliyor

linear metal metal değildir sinyal gücünü düşürmez isminde metal kelimesinden bahsedilmiş ama metal görünümü verdiği için tamamiyle polikarbon malzemedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErKaN-23

quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

1. Metal çerçeve olduğun dan sinyal düşürür. Bende eski polikarbonat slim armor vae o gayet güZel sağlam ama arkası çiziliyor

linear metal metal değildir sinyal gücünü düşürmez isminde metal kelimesinden bahsedilmiş ama metal görünümü verdiği için tamamiyle polikarbon malzemedir.

Eyiymiş 2. Mesaja göre cevaplamıştım

• bi 3. seçenek sunayım sana

bende hem slim armor hem de Speck CandyShell Flip var. ikiside dayanıklı ama speck daha hoş geldi bana speck öneririm eğer hoşuna giderse. speck ürünlerini d&r'ın sitesinde bulabilirsin.
  • bende slim armor var biraz kalınlaştırıyor telefonu ancak S modeli nasıl bilmiyorum açıklamada daha ince diyor...

Birde ultra thin air var o daha çok beğeniliyor arkadaşlar tarafından daha şık görüntüsü zarif

Ama slim armor daha iyi koruyor.

bence SGP tüm kılıfları güzel...
  • sgp kılıfları en ucuz nerden alırız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.