Şimdi Ara

iPhone5 pismanliktir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
6.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi bu başlığı görüp bana laf atmaya çalışan iPhone fanları tabiki olacaktır ben sadece görüşlerimi yazayım feyz alan alsın
    Telefon okadar kullanışlı ki iOS 6 olsun ekran boyutu olsun hızı olsun gercekten mükemmel ama çok hassas arkadaslar çok hatası var yok ölü pixel batarya yapismamasi sarı ekran felan gercekten telefondan soğutuyorlar hem diger Ülkere kıyasla iki katı ücret ödeyerek alıyoruz hem binbirturlu sorunu var. Ben telefondan soğudum açıkcası alali 1 hafta oldu yeni farkettim telefonu sallayinca bataryası ordan oraya çarpıyor videoda baskı uygulayın demişler baskı uyguladım şimdi de ekran gacir gucur ediyor. Yani almadan önce bi duşunun risk bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• her yerde bir sorun yaziyorlar ip5 hakkinda bende iphone5 aldim 1 aydir kullaniyorum en ufak bir sorunum yok normalde cok pimpirikliyimdir ama iphone 5 i alirken direkt kontrol bile etmeden aldim actim kullaniyorum ne cizik ne batarya sallanmasi ne ekran sariligi hicbiri bende yok nazar degmesin

• Ne guzel is be adamlar milyonlarca uretsin 1-2 adama sorunlu urun gelsin iphone u bitirsinler git garantiye degistirsinler bi derdin varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Crumby -- 16 Ocak 2013; 19:30:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serif61

her yerde bir sorun yaziyorlar ip5 hakkinda bende iphone5 aldim 1 aydir kullaniyorum en ufak bir sorunum yok normalde cok pimpirikliyimdir ama iphone 5 i alirken direkt kontrol bile etmeden aldim actim kullaniyorum ne cizik ne batarya sallanmasi ne ekran sariligi hicbiri bende yok nazar degmesin

Aynen ben'de aldım , sıkıntı yok gayet hızlı gayet kaliteli bir seri olmuş. diğer markalara istinaden daha sağlıklı duruyor.
  • Sen dedikten sonra bende bi sallim dedim sanki çok küçük bişey var içinde bi ses veriyor o kadar ama ben pek böyle küçük şeyleri takmam kafaya aldık baba gibi kullanıyorum zaten bu gün s3 ün kamera görüntüsünü 5 ile pert ettim,iphone forever derim geçerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HackAv -- 15 Ocak 2013; 21:34:13 >
  • Ne enteresan ,
    İphone 5 almadan önce okadar araştırma yapmışsın,
    Yazdıklarını okuyandan hepsi başına gelmiş sanır.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=70010828&p=1#70010828

Yazdıkların bir kusurdur ama,pişman olunacak kadar değil.

İki tane iphone 5 alındı,benim olanda ekranda köşede renkler birbirine giriyordu.

Fazladan benzin yaktım ,aynı gün götürüp değiştirdim.

Bir aydan fazla kullanıyorum ,ilk günkü gibi.

• Turkcell'den aldım maşallah hiçbir sorun çıkmadı. Forumu takip ettikçe korkuyordum acaba çizik çıkar mı? Wifi de sorun çıkar mı? Ölü Piksel olur mu? Kamera pembe sızıntı olur mu? vs Ama hiçbiriyle karşılaşmadım. Biraz şans işi sanırım ama her seride sorunlu telefonlar çıkar genellememek lazım..
  • mesele ne biliyormusunuz her cihazda sorun çıkabilir normaldirde bu bazı arkadaşlarımız sorun yaşıyada bilir burada önemli olan cihazın garantili olması garantisi olmayan arkadaşlar sorun yaşayınca pişmanlıkları iki kat artıyor
  • Sorunsuz kullanıyorum, pişman da değilim. Sorun yaşıyorsanız servise yollayın yada iade edin.

• yaw hee hee
  • quote:

Orijinalden alıntı: malahit

mesele ne biliyormusunuz her cihazda sorun çıkabilir normaldirde bu bazı arkadaşlarımız sorun yaşıyada bilir burada önemli olan cihazın garantili olması garantisi olmayan arkadaşlar sorun yaşayınca pişmanlıkları iki kat artıyor

Aynen kardeşim noktası noktasına katılıyorum

• iphone'un üretim kalitesi nokia ve samsung'a göre çok daha kalitesiz sorunun kaynağı bu olduğunu düşünüyorum aksini iddia edenler olacaktır ama üretim kalitesi rezalet bizzat gidip tesislere bakmaya gerek yok her telefonunda mutlaka bir kusur var fakat şunuda belirtiyim bu cihazdan farklı bir cihaz kullanacağımı sanmıyorum.
  • Buda başka bir pişmanlığın.

LÜTFEN YARDIM EDİN ASUS ALDIM PİŞMANIM NE YAPMALIYIM

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=44559729&p=1#44559729

Ya çok şansızsın yada çok pimpirikli olduğundan ,sorunlar seni buluyor .

• senin o batarya yapışmaması dediğin olay herkezde var..

ki o batarya yapışmaması yada bataryanın sallanması değil.. Sensörün içindeki boncuk gibi bişey olması lazım.. Yani bi hata değil..

Sarı ekran muhabbeti varsa gidip verirsin aldığın yere yenisiyle değiştirirler..

ölü pixel aynı şekilde..

Siz gidip 2000tl verip haklarınızı aramıyorsanız diyecek birşey bulamıyorum... Aslında diyecek şey varda söyleyemiyorum desem daha yerinde olur...
  • Batarya ile ilgili konu actiniz. Bende aynisini yasadigimi belirttim, degisim yapin dedim. 2000 kusur verdiginiz telefona video ya bakipta baski uygulamak nasil bir akildir pes dogrusu. Sizin gibi eline alip, baski uyguluyorlar sonra yok egildi, yok ekran oynuyor herhalde oynayacak. Arabaya baski uygulasan kaputu gocerttigin bir dunyada telefona baski uygulamak ne sacmaliktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gduman -- 15 Ocak 2013; 21:55:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Closer

senin o batarya yapışmaması dediğin olay herkezde var..

ki o batarya yapışmaması yada bataryanın sallanması değil.. Sensörün içindeki boncuk gibi bişey olması lazım.. Yani bi hata değil..

Sarı ekran muhabbeti varsa gidip verirsin aldığın yere yenisiyle değiştirirler..

ölü pixel aynı şekilde..

Siz gidip 2000tl verip haklarınızı aramıyorsanız diyecek birşey bulamıyorum... Aslında diyecek şey varda söyleyemiyorum desem daha yerinde olur...

Batarya sallanmasi ile boncuk gibi dediginiz durum ayni degil.

Batarya sallanmasi bir uretim hatasi, digeri degil. Batarya sallanmasi bendede vardi, apple store dan degistirdim. 30 saniye surmedi, birde ustune ozur dilediler hatali uretim icin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır iphone kullanıyorum nedense bana hiç bir problem denk gelmedi. Arkadaşımın iphone 5'inde kilit tuşu tutukluk yaptı. Faturayı dahi almadan apple store gittik. Anında sorgusuz sualsiz 0 cihaz verdiler. Tek suç Türkiyede apple store olmaması
  • Bu konu pismanliktir. Ayıp ayıp utanmada yok ınsanlarda. Ölü piksel i bile sorun olarak yazıyorlar. Batarya yapismamasi nedir ya çok enteresan canlıların eline geçiyor yazık bu iphonelara

• Elime gecti, bir saat sonra pişman oldum, ertesi gün iade edip 4s e devam dedim, mutluyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Elime gecti, bir saat sonra pişman oldum, ertesi gün iade edip 4s e devam dedim, mutluyum.

Hangi cihazın farkını bir günde anlayabilirsin. Ama dur sen anlarsın. İphone 5 alabilecekken 4s tercih edenler ne kadar enteresan

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.