Şimdi Ara

iphone5 kaliteli ekran filmi ve kaymayan Kılıf önerisi-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Donanım sorunları, Aksesuarlar, Yedek parça >> iphone5 kaliteli ekran filmi ve kaymayan Kılıf önerisi-
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1560 Mesaj
    arkadaşlar beyaz renk iphone 5 aldım 1 ay önce...

ve ELAGO SLIM FİT beyaz sert kılıf aldım...1 ay içinde elimden kayarak bir kaç kez düştü, keşke almasaydım!!!

Bazı arkadaşlar, normal 20 tl 'ye mi ne dediler yumuşak plastik gibi yan ve arkayı koruyan siyah bir kılıf gösterdiler telefonlarına takılı...neden kullanmıyorsun dediler. beyaza çok güzel gidiyor ince kibar birşeydi..

Nedir o kılıf?

Birde ekran parlaklığını aynen gösteren ekran filmi lazım...Eşime Screen Guardz yazan bir film geldi bana da bir kılıfın içinden çıkan film geldi

Dün parlaklık seviyelerini aynı yaptım, çok dikkatli baktığımda bendeki yazılar çok hafif flu görünürken eşimin İphonundaki yazılar bire bir aynı olarak filmde görünmekte idir.
    Ekran filmini de değiştireceğim sanırım

Film ve dediğim kılıfı nereden satın alabilirim...kılıf böyle elastik bir şey ama kibar ve ince duruyordu öyle BUMPER falan değildi ondan eminim...?

yardım edermisiniz?

http://www.elmaadam.com/?urun-319-Elago-S5-Flex-iphone-5-Kilifi--Siyah-.html

YUKARIDAKİ Elago Flexler işimi görür mü elastik ve yumuşak plastik yapıdaymış bunlar ama onların da arkasındaki APPLE logosu görünmüyorr Slim fitteki gibi? buna benzer başka kılıf yokmu bildiğiniz? ve film olarak ne almalıyım canlı göstermesi için???

|
    |
    Pioneer 428xd KURO Plazma - LG 37LH7000 LCD, DSmart Goldmaster, Sony DAV-DZ660 5+1 Sinema Sistemi, Intel D865PERL Anakart/ Intel P4 3.0 GHZ HT / 120GB Samsung HDD/512x2 Kingston DDRam/ ATI Radeon [email protected] Ekran Kartı /Logitech z2200 2+1 200WRMS Hop./10/100 Ethernet Kartı, AsusTA230 300W Kasa/TpLink Modem/LG CDRom+Lg CdWriter+Asus DvdWriter+3.5 Floppy Drive A

• Yarbay
    16985 Mesaj
    Cam seklinde ekran koruyucular var, biraz tuzludur ama parasının hakkı..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Pioneer 428xd KURO Plazma - LG 37LH7000 LCD, DSmart Goldmaster, Sony DAV-DZ660 5+1 Sinema Sistemi, Intel D865PERL Anakart/ Intel P4 3.0 GHZ HT / 120GB Samsung HDD/512x2 Kingston DDRam/ ATI Radeon [email protected] Ekran Kartı /Logitech z2200 2+1 200WRMS Hop./10/100 Ethernet Kartı, AsusTA230 300W Kasa/TpLink Modem/LG CDRom+Lg CdWriter+Asus DvdWriter+3.5 Floppy Drive A
  • Yarbay
    8000 Mesaj
    elago slim fit güzel değilmi hocam ?
    |
    |

İphone 7 32GB Mat Siyah
    Playstation 4 500GB l Psn:Omers25
    Xbox One 500Gb l Gamertag:Omers25
  • Yarbay
    2774 Mesaj
    Hocam elago slim fit elinizden kayiyorsa sorun sizdedir :D siz iyi bir kilif alin, dusunce bisey olmasin. Ekran koruyucu olarak da ne kullanirsaniz kullanin fark etmiyor belli bir sure sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Teğmen
    179 Mesaj
    O kılıfı kullandım ve telefonu oldukça kalın yapıyor. Ayrıca power ve ses açma kapatma tuşlarında kendine özel bölümleri var, o da telefona zarar veriyor gibi düşünüyorum. 2 hafta kadar önce Palladium Lydia'ya gittim kaliteli bi kılıf istedim orda ki bayan bana ipince hiç belli olmayan bir kılıf gösterdi ayrıca arkasındada aluminyum var oda soğumasını engelliyor. Kap bir kutuyla geliyo kutunun içinde de ekran filmi var. Aynı ekran filmi aynı yerde 40 lira, kap ile birlikte 60 lira. Bence koşunnnn Not: Kabı kaybettim muhtemelen yarın almaya gitcem sizde gelirseniz cebimde kırmızı gül olcak:))
    |
    |
    Araba: 2012 Volkswagen Scirocco 2.0 TFSi Sportline
  • Yüzbaşı
    715 Mesaj
    Ekran filmi icin ttec i ya da sgp yi oneririm ben de. Mat olmasi onemli ama...

|
    |

|
    |

|
    |

|
    |

|
    |

• Binbaşı
    1260 Mesaj
    Power Support HD ekran koruyucu. Mat ama bildigim ve arastirdigim kadariyla retina ekrani oldurmuyor. 4S icin bulsam Turkiyede alacagim ama yok maalesef.

|
    |
1
Reklamlar
SEO
SEO
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.