Şimdi Ara

Iphone4 camım kırıldı :((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, az önce yarım metreden toprak zemine düşüp camı kırıldı. telefon edebiliyorum, dokunmatiği çalışıyor. fonksiyonel hiç bir sorun yok, ama ekran tuz buz. Sanırım 3 katman var, iphone teknik servis cam için 450 TL fiyat verdi ama bir ayrım yapmadı katman için. Başka bir tamirciye götüreceğim fakat açıkcası tamamını değiştirimek isterler diye çekincem var. Öneriniz nedir?
    Teşekkürler.

• bnde 4 vardı daha önce, en az 7-8 defa düştü hiçbşy olmadı. nasıl yarm metrelik yerde kırıldı anlmdm
  • ben bi arkadasımın telefonunu (iphone 4) yokuş aşağı sokakta 1 metreden fırlatarak düşürdüm (kapak takmaya calısıyodum telefon fırladı)

yere asfalta düştü ve yokuştan asagı kaymaya basladı. yakaladık baktık ekranın sağ tarafında cok cok cok ufak bi çatlak vardı (çatlak bile denmez) o kadar çizik vs. hiç birsey yoktu

sizinki şanssızlık olmus sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi `bELa -- 24 Şubat 2012; 15:16:18 >
  • Sizinkini çaktırmadan biri ezmiş galiba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestugba

merhaba, az önce yarım metreden toprak zemine düşüp camı kırıldı. telefon edebiliyorum, dokunmatiği çalışıyor. fonksiyonel hiç bir sorun yok, ama ekran tuz buz. Sanırım 3 katman var, iphone teknik servis cam için 450 TL fiyat verdi ama bir ayrım yapmadı katman için. Başka bir tamirciye götüreceğim fakat açıkcası tamamını değiştirimek isterler diye çekincem var. Öneriniz nedir?
    Teşekkürler.

Lcd ve dokunmatik olarak iki katman mevcuttur.Bunlar birbirine yapışıktır ve birlikte değişmektedir sorun çıkınca.Teknik servis bayağı bir fazla fiyat çekmiş size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestugba

merhaba, az önce yarım metreden toprak zemine düşüp camı kırıldı. telefon edebiliyorum, dokunmatiği çalışıyor. fonksiyonel hiç bir sorun yok, ama ekran tuz buz. Sanırım 3 katman var, iphone teknik servis cam için 450 TL fiyat verdi ama bir ayrım yapmadı katman için. Başka bir tamirciye götüreceğim fakat açıkcası tamamını değiştirimek isterler diye çekincem var. Öneriniz nedir?
    Teşekkürler.

450 tl pahalı degil mi yw,
    Benim ipad 2 nin camını degiştirmek istedim,
    Orjinal parcayı 380.00 tl ye takarız dediler,
    Kıyaslamak ne kadar dogru oldu bilemem ama pahalı gibi.
  • Geçmiş olsun çok istemişler sıfır cihazın 3te 1i ya .
  • Gecmis olsun kardesim

Reklama girmez insallah ama resmen insani soguslemeye calisiyor bu servisler inan

Bende orjinal dokunmatik var hatta ikinci eldeki ilanima ve referanslarima bakabilirsin 85 liraya orjinal lcd dokunmatik ekrani alabilirsin benden

Taktirmak icin ise yine arzu edersen benim kendi abimin teknik servisinde 50 lira ucretle gozunun onunde 1 saat icinde sorunsuz taktirabiliriz

Kendime ve urune guvendigim icin bulusup alisverisi ve teknik mudaheleyi beraber yaptirabiliriz daha oncede forumdan ayni derdi olan arkadaslarada yardimci oldum

Bende bu sorunun maliyeti toplam 135 lira ve cihazin ilk gunku gibi sifirdan farksiz olacak

Piyasada bu fiyatin enaz iki katini istiyorlar malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin adına sevindim arkadas yardım ediyor iste dayanışma budur,aç insanlara meal vermeyelim tamam onlarda kazansınlar ama abartıyorlar ticarette %100 uzeri kar oldumu harama girer (ben böyle biliyorum) yazık bu insan parayı copdenmi topluyor 400 küsür masraf ayıptır !!!
  • pes doğrusu 75 liraya 3gs camı değişiyorlar doğubanka yolun düşerse sor fiyatları dostum
  • gecmis olsun hocam. sana tavsiyem orjinal ekran bulmaya calis
  • quote:

Orijinalden alıntı: yetter

Gecmis olsun kardesim

Reklama girmez insallah ama resmen insani soguslemeye calisiyor bu servisler inan

Bende orjinal dokunmatik var hatta ikinci eldeki ilanima ve referanslarima bakabilirsin 85 liraya orjinal lcd dokunmatik ekrani alabilirsin benden

Taktirmak icin ise yine arzu edersen benim kendi abimin teknik servisinde 50 lira ucretle gozunun onunde 1 saat icinde sorunsuz taktirabiliriz

Kendime ve urune guvendigim icin bulusup alisverisi ve teknik mudaheleyi beraber yaptirabiliriz daha oncede forumdan ayni derdi olan arkadaslarada yardimci oldum

Bende bu sorunun maliyeti toplam 135 lira ve cihazin ilk gunku gibi sifirdan farksiz olacak

Arkadasım kusura bakma eminim yardımcı olmaya calisiyorsundur şüphem yok fakat cokta samimi olduğunu yardım amaçlı yazdığını düşünmüyorum açıkcası eğer amacın sadece yardım olsa pm den ulaşabilirdin arkadasa.Elinde satılık ekran olması ve abinin teknik serviste çalışıyor olmasıda tesadüf olmasa gerek yanlış anlamada sadece izlenimlerimi söylüyorum.Yinede bu basına talihsizlik gelen arkadas piyasayı iyi araştır derim tekrar gecmis olsun.

• öncelikle geçmiş olsun. türkiyedeki teknik servisler çok farklı rakamlar söyleyebilr en iyisi dealexreme den alıp mahalledeki telefoncuda taktırmak... çok daha ucuza kapatabilirsin
  • 135 gayet iyi bi rakam bence...
  • Piyasada "orijinal" ekran diye bir ekran yoktur. Apple yedek parça üretmiyorken insanlar nasıl "orijinal" ekran satıyor çok merak ediyorum. Başka firmaların ürettiği kaliteli bir ekranı işçilik dahil en fazla 150Tl'ye mâl edersiniz.
  • Apple orjinal parçalar üretmiyor arkadaslar

Taktircaginiz her ürün yan sanayi yani çakma olcaktir. Orjinal diyenlere inanmayın

• Hocam eger eliniz iş yapmaya yatkinsa ebayden on arka kasa ekran 30-40 dolara civarlarinda mevcut.youtube ise cesitli videolar mevcut gayet basit parcalarini degistirmek iphone 4un.oradan izleyerek cok rahat degistirebilirsiniz.Bu sekilde 4 5 arkadasim gayet ucuz maliyetle telefonlarini yenilediler.Tabi garanti gidecek bu yontemle onuda bastan soyleyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quarizma06

quote:

Orijinalden alıntı: yetter

Gecmis olsun kardesim

Arkadasım kusura bakma eminim yardımcı olmaya calisiyorsundur şüphem yok fakat cokta samimi olduğunu yardım amaçlı yazdığını düşünmüyorum açıkcası eğer amacın sadece yardım olsa pm den ulaşabilirdin arkadasa.Elinde satılık ekran olması ve abinin teknik serviste çalışıyor olmasıda tesadüf olmasa gerek yanlış anlamada sadece izlenimlerimi söylüyorum.Yinede bu basına talihsizlik gelen arkadas piyasayı iyi araştır derim tekrar gecmis olsun.

Pm de attim zaten amac basina ayni sey gelecek baska arkadaslarada alternatif olmak buraya yazip insanlari haberdar etmek

Benden haberi olmayan birinin gidip herhangi bir servise 250 lira vermesi hosuna gidermi?

Halbuki ayni olayi benimle 135 liraya halledicek

Servis sart degil ekrani al istersen evde youtube karsisinda seyrederek kendin tak benim gibi

Beni 2.el bolumunde taniyan tanir nasil bir arkadasligim dostlugum vardir ben arkadaslarimin maddi cikarindan mutlu olurum

İlanlarim altintadaki yorum yazilara bakin derim

Ha tabiki bende **** 10 ekran getirtiyorum 1 i yani benimki bedavaya geliyor

Millet gibi 75 liralik ekrani 200 liraya degil 85 e

Millet gibi isciligini 100 liraya degil 50 liraya saglatiyorum , ystunede tavsiye ediyorum eliniz azicik yatkinsa youtube esliginde 1 saatte bedavaya kendiniz degistirin Diyorum

Reklam da yapmiyorum adam oneri demis bende onerdim

HERKESİN KEYFİ BİLİR

Edit: benim tek hobim cep telefonu, yillardir alirimda satarimda. Cihaz aksesuar yedek parca ne arasan. Bu tesaduf degil , gizli saklida degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yetter -- 24 Şubat 2012; 21:01:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

Apple orjinal parçalar üretmiyor arkadaslar

Taktircaginiz her ürün yan sanayi yani çakma olcaktir. Orjinal diyenlere inanmayın

teknik servis kendisi mi üretiyo peki ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.