Şimdi Ara

İphone3g(s) blackra1n sonrası recovery mod(tethered sorunu)(GEÇİCİ JAİLBREAK-UNLOCK) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
71.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benim sorunumda şu:

32gb iphone 3gs i itunes ile 3.1.2 ye yükselttikten sonra telefon kilitlendi ekranda sadece itunes+usb çıkıyor. blackra1n yapıyorum iphoneda geohot ın resmi çkıyor resim gidince ekranda yine itunes+usb gözüküyor. birde restore den bahseden arkadaşlar var ben itunes açtığımda "sim card vs." birşeyler yazıyor yani restore gelmiyor bende itunes un değşik versiyonlarını da indirdim son versiyon dahil değişen birşey olmuyor. üretim haftası 38, telefon açılsa her kapandığında JB istesin ama telefonu kilitli durumdan çıkaramıyorum. nerdeyse bütün anlatılanları yaptım ama olmuyor. yardım edermisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carnadormania

ALLAH a şükür elime geldi cihaz jail break simlock yaptım hiç sorun yaratmadı 32 gb white. recover sorunum yok kaç defa açıp kapattım (:

hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carnadormania

ALLAH a şükür elime geldi cihaz jail break simlock yaptım hiç sorun yaratmadı 32 gb white. recover sorunum yok kaç defa açıp kapattım (:

hocam bir de sen nereden aldın cihazı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Serdar

quote:

Orijinalden alıntı: SharpSnip

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Serdar

quote:

Orijinalden alıntı: SharpSnip

arkadaşlar seri numaram 88942... yani bnm telefonumunda sim kilidi açılamıyor mu?

Açılıyor da iphone her kapandığında bilgisayara bağlaman gerekecek. Sarjı bitirmezsen ve kapatmazsan soru yok.

ustad blackra1nle snow yukleyip sim kilidini kırdım.telefonu şuan kapatıp açtım pc ye baglı deil ancak sorunfa yok gayet guzel calısıyor

üretim haftası nedir ?

seri no söyledi ya 42.haftapeki nasıl oluyor bu?

• iphone(39 ve sonraki haftalarda üretilenler için) ve ipod touch 3g deki en berbat sorun da bu zaten. bazı arkadaşlar hiç sorun olmuyor falan demişler. dışarıda biryerde telefon kapansa ne yapacaksınız merak ediyorum doğrusu. böyle bir problem her zaman sorun demektir. her daim diken üstündesiniz demektir. heleki ipod touch da 2 katı büyük bir problemdir. hadi telefonu her zaman açık tutmak mantıklı bir şey, peki müzik çaları her dakika açık tutmak mantıklı mı? değil. şu jb yi çıkaran arkadaşlar birde şu sorun üzerinde dursalar iyi olurdu.
  • quote:

arkadaşlar benim sorunumda şu:

32gb iphone 3gs i itunes ile 3.1.2 ye yükselttikten sonra telefon kilitlendi ekranda sadece itunes+usb çıkıyor. blackra1n yapıyorum iphoneda geohot ın resmi çkıyor resim gidince ekranda yine itunes+usb gözüküyor. birde restore den bahseden arkadaşlar var ben itunes açtığımda "sim card vs." birşeyler yazıyor yani restore gelmiyor bende itunes un değşik versiyonlarını da indirdim son versiyon dahil değişen birşey olmuyor. üretim haftası 38, telefon açılsa her kapandığında JB istesin ama telefonu kilitli durumdan çıkaramıyorum. nerdeyse bütün anlatılanları yaptım ama olmuyor. yardım edermisiniz ?

benim yaşadığım sorunu yaşayan veya çözümünü bilenler var mı
  • arkadaşlar ben teli kırsım iphone 3gs flan peki bişi sorcam bu teli baska bir programla(blackra1n değilde redsn0w filan) kırsak gene şu reboot sorunu olurmu acillllllllllllllllllll1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • bu 3gs leri 3.0 sürümüne döndürüp baska bi programla jailbreak yapamazmıyız. sbsetting gibi programları kullanmak için jb yapmam lazım yaptımda zaten ama teli kapanacak die korkuorum. dediğim şey mantıklı gibi ama 3.0 sürümüne döner mi ki bu cihazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: egedoruk94

arkadaşlar ben teli kırsım iphone 3gs flan peki bişi sorcam bu teli baska bir programla(blackra1n değilde redsn0w filan) kırsak gene şu reboot sorunu olurmu acillllllllllllllllllll1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3.1 ve üstünü redsn0w ile kıramıyosun diye biliyorum
  • Ben de yeni 3GS'e geçtim ve aranıza katıldım:(
    Birileri greensn0w çıkacak bu dert çözülecek diyordu...
    Hala araştırıyorum.
    Var mı bir çözüm bulan???
  • ben açıkcası bu saatten sonra iphone 4g ye gelir diye bekliyorum jailbreak. sanırım her yeni iphonede bir firmware güncellemesi olunca ona jailbreak hazırlanır diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatugokhan

Ben de yeni 3GS'e geçtim ve aranıza katıldım:(
    Birileri greensn0w çıkacak bu dert çözülecek diyordu...
    Hala araştırıyorum.
    Var mı bir çözüm bulan???

Nihayet bende aranıza katıldım az önce aldım ama nasıl kıracağız bilmiyorum 48. hafta üretimi.
  • ben telefona blackra1n ile jb yapınca telefon açılmıyor 38. hafta üretimi lütfen yardım edin. jb sonucunda yine itunes+usb gözüküyor. sanırım diğer arkadaşlar telefonu açabiliyorlar kapatınca itunes+ub cıkıyor. ama ben hiç açamıyorum. geohot un resminden sonra yine itunes geliyor
  • Tekrar ITunes üzerinden custom firmware ile restore yapmanız gerekecek. Blackra1n yaptıktan sonra, iphone'un üzerinden cydia'dan blacksn0w yükleyin. Çözülmesi gerekir. Sonrasında pushfix mutlaka yükleyin ve Reset NetworkSettings yapmayı unutmayın...
    Bu aşamaları tamamen gerçekleştirdiyseniz ve hala problem yaşıyorsanız biraz daha araştırmanız gerekecek..
  • Arkadaşlar Merhaba

3.1.2'ye Jb atıldı ve telefon her açılıp kapandığında kullanabilmek için tekrar JB&Unlock etmek gerekiyor. Bu sorun hala giderilemedi mi unlock programı tarafından? Böyle bir sorunu yaşayanlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karadul123

iphone(39 ve sonraki haftalarda üretilenler için) ve ipod touch 3g deki en berbat sorun da bu zaten. bazı arkadaşlar hiç sorun olmuyor falan demişler. dışarıda biryerde telefon kapansa ne yapacaksınız merak ediyorum doğrusu. böyle bir problem her zaman sorun demektir. her daim diken üstündesiniz demektir. heleki ipod touch da 2 katı büyük bir problemdir. hadi telefonu her zaman açık tutmak mantıklı bir şey, peki müzik çaları her dakika açık tutmak mantıklı mı? değil. şu jb yi çıkaran arkadaşlar birde şu sorun üzerinde dursalar iyi olurdu.

Haklısın bu sorun önemsiz hep açık tut demek saçma. Geçenlerde bir güncelleme yaparken restart istedi bende istem dışı bastım ve tüm gün telefonsuz kaldım. O gün önemli bir telefon bekliyor olsaydım bir bilgisayar bulmam ve dahası bu programı yüklemen gerekiyordu açmam için. Gerçekten berbat bir sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noteb00k -- 15 Ocak 2010; 22:54:21 >

• konuyu ve benzer konuları okudum mümkün olduğnca ama kafam kazan gibi oldu. şimdi 39 ve sonrası iphone 3gs'ler OK; peki 3G'ler için de var mı bu problem?? aynı şekilde mi yani? alışverişimi ona göre yapacam gerekirse?

• itunes bu sekilde tanıyor iphone u restore falan da yapamıyorum
  • Siz unlock yapamamışsınız. Blackra1n önergelerini tekrar uygulayın..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.