Şimdi Ara

İphone3g(s) blackra1n sonrası recovery mod(tethered sorunu)(GEÇİCİ JAİLBREAK-UNLOCK) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
71.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: redbull35

ingilizanahtarinda custom fw yayinlamislar az once tethered sorununun cözüldügü soyleniyor denemek lazim

Doğruysa süper haber.
  • bir iki kişi denemiş sorun devam ediyo diolar ama yeni bi jb geliyomuş tüm modellere sorunsuzmuş hadi bakalım görcez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Buarada SBSettings yukleyen oldu mu? SBSettings calismamisti cihazda. Basina gelen var mi?

Yurtdisi 3GS'den bahsediyorum.

SBSettings yukleyeniniz var mi, calisiyor mu?

Yükledim sorunsuz bir sekilde kullanıyorum arkadasım 3gs 16gb ile
  • quote:

ingilizanahtarinda custom fw yayinlamislar az once tethered sorununun cözüldügü soyleniyor denemek lazim

Hele şükür demek istiyorum
  • arkadaşlar make it rain'e bastım,iphone ekranına o malum resim belirdi falan filan da,daha sonra bilgisayarda enjoy with your jailbroken iphone penceresi çıktıktan sonra blackrain kitlendi ve ben de programı sonlandır demek zorunda kaldım ve kapadım.şimdi iphone ekranında usb kablosu ve itunes ikonunu gösteren bi ok var yaklaşık 15 20 dakkadır o şekilde duruyo.telefonu kapatamıyorum,kabloyu pc den çıkartıp taktım bikaç kez ama tanımıyor bu sefer de naapmalıyım :S ACİL CEVAP LÜTFEN !!
  • bidaha jailbreak yapın, ve de forumu okuyun, o zaman ççok rahat çözersiniz sorununuzu...
  • vallahi jailbreak ile ilgili olduğunu sanmıyorum ama aynı şey bendede var kıl bir durum. her akşam şarj ediyorum bazen bitiyor telsiz kalıyorum...
  • quote:

custom fw lerde ogle bır solentı goremedım???Ozelden lınk verebilirmisn?
  • lütfen çözülürse bana pm atar mısınız?
  • ALLAH a şükür elime geldi cihaz jail break simlock yaptım hiç sorun yaratmadı 32 gb white. recover sorunum yok kaç defa açıp kapattım (:
  • telefon alacak arkadaşlara önerim ortadoğu ben libyadan aldım bugün elime ulaştı cihaz 34. hafta sorunsuz pırıl pırıl zaten fabrika çıkışı kilidi kırılmış gelmişti çok memnunum. tek sorun fatura arapça xD
  • arkadaşlar seri numaram 88942... yani bnm telefonumunda sim kilidi açılamıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SharpSnip

arkadaşlar seri numaram 88942... yani bnm telefonumunda sim kilidi açılamıyor mu?

Açılıyor da iphone her kapandığında bilgisayara bağlaman gerekecek. Sarjı bitirmezsen ve kapatmazsan soru yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Serdar

quote:

arkadaşlar seri numaram 88942... yani bnm telefonumunda sim kilidi açılamıyor mu?

Açılıyor da iphone her kapandığında bilgisayara bağlaman gerekecek. Sarjı bitirmezsen ve kapatmazsan soru yok.

ustad blackra1nle snow yukleyip sim kilidini kırdım.telefonu şuan kapatıp açtım pc ye baglı deil ancak sorunfa yok gayet guzel calısıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Serdar

quote:

ustad blackra1nle snow yukleyip sim kilidini kırdım.telefonu şuan kapatıp açtım pc ye baglı deil ancak sorunfa yok gayet guzel calısıyor

üretim haftası nedir ?
  • arkadaslar, sim kilidi sorunu omayan mesela ortadogudan veya TR den alinan 3GS lerde de ayni sorun var mi? yani Jailbreak yapinca yine recovery mode sorunu oluyor mu?
  • evet oluyor geçen hafta vodafone dan 3gs aldım aynı sorun mevcut
  • Benimki Cin'den geldi ve geldiginde cydia yüklü idi. Sonra pc'ye itunes yükledim heyecanla MP3 filan yukleyebilmek için. Ama guncelleme uyarısı geldi. Güncellemeyi yaptım. Bu sefer servis yok uyarısı geldi ve cydia filan silinmişti. Sonra çok okudum forumu ve blackra1n ile jailbreak yapayım dedim. Yaparken o malum resim filan geldi ve cydia yuklerken öyle takılı kaldı. Yarım saat filan bekledim değişen hicbirsey olmadı. Aha dedim telefonu çökerttim :) yukarıdaki açma kapama düğmesi ile telefonu kapattım ve geri actım. Telefon açıldı, Turkcell yazısı geldi ve cydia yüklenmişti. Bir daha da sorun yasamadım. Kor topal yaptım sanırım
    . Artık istediğim programı rahatlıkla yüklüyorum. Telefonu açıp kapattığımda da yeniden bilgisayara bağlayıp blackra1n yapmıyorum üstelik. (Telefonun serisi 39. hafta)
  • bakalım soruna çözüm bulunacakmı bulunasıya kadar jailbreak yapmayı düşünmüyorum çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutuslu

bakalım soruna çözüm bulunacakmı bulunasıya kadar jailbreak yapmayı düşünmüyorum çünkü

TR den alinan telefonlarinda durumu boyleyse bu isin hicbir manasi kalmadi benim icin.Iphone hevesimi erteliyorum
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.