Şimdi Ara

İphone3g(s) blackra1n sonrası recovery mod(tethered sorunu)(GEÇİCİ JAİLBREAK-UNLOCK) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
71.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mult!_61

hocam türkçe kullnın..

Nasıl yani ?? blackra1n nin türkçe simi çıkmış.
  • yaa hala çözüm yokmu ...? bende daha dün cihaz aldım libyadan acaba yenimidir ki inşallah 36. haftadır yahu!
  • quote:

Orijinalden alıntı: drserdar

quote:

hocam türkçe kullnın..

Nasıl yani ?? blackra1n nin türkçe simi çıkmış.

ne alaka hocam "portable " bu kelimeleri kullnmaya gerek yok taşına bilir deyin demek istedim

@Carnadormania

çözüm bahsettiğimiz şekilde kapamıcaksın eğer kaparsan cihazı pcye bağlıuyıp açıcaksın bukadar basit
  • off yaa inşallah 38 den öncedir yahu tahminimce öncedir 32 gb beyaz var 16 siyah kadar satılmadığını düşünüyorum.
  • yeniyse ya 44 dür ya 46.
    39 aşası sanmıyorum var artık
  • bu seri no ya kutunun üzerinden bakılamıyo mu?
  • ewt bakılır kutunun arkasında model no mb ile başlar mc ile başlr her ne ise.. 4.5. rakamı haftasınısöyler sana
  • quote:

ewt bakılır kutunun arkasında model no mb ile başlar mc ile başlr her ne ise.. 4.5. rakamı haftasınısöyler sana

sağolunhani mb veya mc ile başlar dediniz ya bunlar 1 ve 2. harfler mi oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deagle100 -- 25 Aralık 2009; 17:30:52 >
  • rica ederim
  • quote:

rica ederim

peki hocam bir şey sorucam hani mb veya mc ile başlar dediniz ya bunlar 1 ve 2. harfler mi oluyor?
  • hocam seri no :

mc3445436 diyelim

4.5. rakamlar =44 yani 44. hafta
  • quote:

hocam seri no :

mc3445436 diyelim

4.5. rakamlar =44 yani 44. hafta

tamamdır çok sağolunbaşınızı ağrıttım kusura bakamyın:)
  • estafurllah dua edin yeter ne baş ağırması
  • 879267cv***
    şimdi neresine bakıp anlarız 4. ve 5. mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carnadormania -- 25 Aralık 2009; 22:22:52 >
  • Arkadaşlar bu sorunu çok takmayın. Sadece telefonu açarken bilgisayarınızda jailbreak yaparken yüklediğiniz blackra1n' i açıyorsunuz ve normalde telefonu 20 saniyede açıyorsak, 35 saniyede açılıyor. Tek fark bilgisayara bağlı olması. Bunun dışında hiçbir sorun yok.
  • arkadaslar bu sorunumla daha önce karşılaşan var mı acaba? arkadaşın 1.1.4 firmware 2G 8GB iphoneu 3.1.2ye yükselttim itunes üzerinden ve ardından blakcrain işlemini yaptım. her şey normal gibi ama turkcell hattı görmüyor telefon. Cihazın açılmasında sorun yok ve turkcell hatta bağlı fonksiyonlar dışında uygulamalar sorunsuz çalışıyor.. Var mıdır bir öneriniz, ne yapmak lazım şimdi ? bu şekilde 4-5 telefonu update ettim ve bu tip bir sorunla karşılaşmamıştım.
  • hocam BootNeuter ı indir cydia dan kur gerekli açıklamalar forumda var 2 g 3.1.2 ana konuda

http://forum.donanimhaber.com/m_35613418/tm.htm
  • arkadaslar yenıden balackra1n ıle jb yapıcagınız zaman eger bılgısayarda itunes kurulu degılse yapamazsınız oyuzden yanınızda ıtunes ve blacra1n ı bırlıkte tasımanız gereklıdır. cunku recovery modu bılgısayar bulmıyor. kolay gelsın
  • Arkadaşlar geohotz un sitesinde donate bölümü var burayı hiç merak edenimiz oldumu bence birde bu acıdan bakmak lazım
  • 859460HP3** benim kod bu nereye bakçağımı bilemedim kaçıncı hafta ?? ** rakam deil harf tir
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.