Şimdi Ara

İphone3g(s) blackra1n sonrası recovery mod(tethered sorunu)(GEÇİCİ JAİLBREAK-UNLOCK) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
71.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim elimde suanda amerikadan gelen 39.hafta sifir iphone 16gb 3G S var ve bu boot sorunu yok!sunda yazdigim 3gs"im43.hafta ve bu sorun var ve yine 45.hafta sifir 3G S var keza o da ayni.bende hep forumlarda okuyordum kimisi 37. Hafta,kimisi 39. Hafta dan itibaren problemli diyorlardi ama suanda tecrübe edinmis oldum,39. Hafta da boot sorunu felan yok..
  • Aslında haftaya takılmamak lazım. Restart yapınca ITunes ekraranına düşüyorsa yanmışız!!!
    Cydia dan birşeyler yüklediğimde eğer reboot device çıkıyorsa home tuşuna basıp programdan çıktığımızda bir sıkıntı olmuyor.
    Taa ki bir bilgisayar yakınına geldiğimde reboot edip tekrar blackra1n uygulanabiliyor.
    Ama pil biterse bilgisayar şart... 3GS'in de pili bana bir gün yetmiyor.
    3G'yi minumum kullanmak biraz ömrü arttırabiliyor...
  • quote:

Siz unlock yapamamışsınız. Blackra1n önergelerini tekrar uygulayın..

ben blackra1n kullanıyorum. iphone ekranında geohot ın resmi çıkıyor 10 saniye sonra yine itunes+usb. birde sizden bir ricam olacak ben win7 kullanıyorum safe mode falan denedim olmadı pc iphone u tanımadığı için jb yapamadım. Arkadaşım vista kullanıyor ondan laptopu aldım ama blackra1n hata veriyor. biryerden net framework 3.0 yazılımını indir kur yazıyordu onu indirdim ama kurulurken hata verdi yani vista da blackra1n i çalıştıramadım. belki vista da blackra1n programınını çalışır hale getirebilirsem sanırım unlock yapabileceğim. sizce neden vista da balackra1n hata veriyor. hangi yazılımı ,indirmeliyim framework 3.0 gibi
  • Bem XP kullaniyorum. Vista'dan kaynakli bir sorun olabilir. .net framework zaten bela birsey. Blackra1n takiliyorsa onum yuzundendir. Add remove programs dan kaldirip tekrar kurun isterseniz.
    Forumda Vista icin de anlatimlar mevcut, burada ayip olacak ama ingilizanahtari.com dan veya google'dan search edip vista ile resimli anlatan yonergeler bulabilirsiniz.
    Sizin 3GS mi?
  • Büyük olasılıkla 27 Ocak'ta Apple'ın tablet bilgisayarı Islate tanıtılırken yeni firmware de tanıtılacak. Yeni firmware çıkıp, kırıldıktan sonra bu "tethered" sorunu ortadan kalkar diye umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

Büyük olasılıkla 27 Ocak'ta Apple'ın tablet bilgisayarı Islate tanıtılırken yeni firmware de tanıtılacak. Yeni firmware çıkıp, kırıldıktan sonra bu "tethered" sorunu ortadan kalkar diye umuyorum.

iphone os 4.0 için geohotz un elinde açık olduğu yazılmıstı. bahsettiğin bu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Serdar

quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

Büyük olasılıkla 27 Ocak'ta Apple'ın tablet bilgisayarı Islate tanıtılırken yeni firmware de tanıtılacak. Yeni firmware çıkıp, kırıldıktan sonra bu "tethered" sorunu ortadan kalkar diye umuyorum.

iphone os 4.0 için geohotz un elinde açık olduğu yazılmıstı. bahsettiğin bu mu ?

Evet.
    Bu sorun çözülene kadar orjinal firmware'le yola devam.
  • ne yani geohotz yeni sürümünde bu sorunu ortadan kaldıracak mı demek istiyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmangfb

ne yani geohotz yeni sürümünde bu sorunu ortadan kaldıracak mı demek istiyorsunuz ?

her sürümde olduğu gibi bu sürümde de elindeki açıkları değerlendirip ve/veya yeni açıklar bulup yeni sistemi de kırmaya çalışacak. genel kanı bu yönde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmangfb

ne yani geohotz yeni sürümünde bu sorunu ortadan kaldıracak mı demek istiyorsunuz ?

Bende aynen böyle bir şey duydum.Bu ayın sonuna kadar herhalde çıkar..Umarım çıkar:)
  • Bendeki 46ncı hafta üretimi.aynı sorun bende de oldu.JB için yeni sorunsuz blackra1n bekliyorum...
  • bende iki gün önce aldım 32g 3gs aldım vodafondan 48 hafta üretimi bende ben beceremiyorum sanıyordum meger genel böyle bi hata varmış kim bilir kaçkere restore ettim tırsıyorum artık elimde kalacak makine jairbreakin düzelmesini beklemekten başka bir çaremiz yok sanırım belkide bi çaresi vardır aramak lazım nette ilk bulan buraya yazsın
  • 3Gs 32GB Black,52.hafta:)
    blackra1n'le jb yaptım hiç sorun yok ya da benim için sorun değil;)
  • 38. haftadan 50. haftaya kadar olanlar bağımlı jb oluyor maalesef, genel yorumlar hep böyle çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

3Gs 32GB Black,52.hafta:)

Haydaa.. Şimdi 50 . hafta sonrası jb sorunu olmadıgını mı söylüyorsunuz ?

Eger oyleyse bıraz daha beklıyelım barı. 50 liler gelince alırım
  • Arkadaslar hepinize selamlar. Daha once İphone 3gs eyaz aldm 16 ı sure snra sınır oldm jaılbreak omadgııcın blackberrye gectım. ama smdı tekrar beyaz 3g s 32 aldım. bahsettıgınız uretım haftası serınumarası ıse 46.hafta, MC ile baslayan model ise 34. hafta. Itunesden 5 10 tane uygulama satın aldı ıcı muzık dolu resımlerım fln var bu yuzden rıske gırıp gırmemek arasında kaldım. Eger jalbreakhaparsam kesın tethered yasarmıyım yoksa rske girmeye degermı yanı yasamama sansım varmı??? ayrıca ne zaman cıkar u versıyonların sorunsuz jaılbreakı??? hepiize iyi forumlar.
  • eleman ps3 kırdı daha yeni.
    muhtemelen iphone için çalışmalara başlamıştır. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperalper23

Arkadaslar hepinize selamlar. Daha once İphone 3gs eyaz aldm 16 ı sure snra sınır oldm jaılbreak omadgııcın blackberrye gectım. ama smdı tekrar beyaz 3g s 32 aldım. bahsettıgınız uretım haftası serınumarası ıse 46.hafta, MC ile baslayan model ise 34. hafta. Itunesden 5 10 tane uygulama satın aldı ıcı muzık dolu resımlerım fln var bu yuzden rıske gırıp gırmemek arasında kaldım. Eger jalbreakhaparsam kesın tethered yasarmıyım yoksa rske girmeye degermı yanı yasamama sansım varmı??? ayrıca ne zaman cıkar u versıyonların sorunsuz jaılbreakı??? hepiize iyi forumlar.

Evet 46. hafta olarak behsettiğiniz modelde problem yaşamanız muhtemeldir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Serdar

quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

3Gs 32GB Black,52.hafta:)

Haydaa.. Şimdi 50 . hafta sonrası jb sorunu olmadıgını mı söylüyorsunuz ?

Eger oyleyse bıraz daha beklıyelım barı. 50 liler gelince alırım

Yok hocam yanlış anlama.kilitleniyor;ama ben kapamadigimdan,iPhone kendisinl kilitlenip res atmak gerekmediginden ve elimin altında öç bulunduğu için ve tabii ki blackra1n ile açma işlemi 2 Sn. Sürdüğü için sorun olmuyor benim için;)bunu kastetmiştim.
    NOT:Ama merak etmeyin zaten çok kısa bir süre sonra yeni işletim sistemi çıkacak ve gene kirilacak bı sorun da ortadan kalkacak,gönül rahatlığıyla alın;)

• acaba ne zaman çıkacak şu yeni fw : /
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.