DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
iPhone yurtdışında nerde ne kadar?
58
Cevap
0
Favori
26.004
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> iPhone yurtdışında nerde ne kadar?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      716 Mesaj
      30 Eylül 2008 11:12:57 Konu Sahibi
      Arkadaşlar iPhone yutrdışında nerde ne kadar bi bilgisi olan varsa burada bizimle paylaşırsa sevinirim.. Tavsiyelerini de alabilirim. Yurtdışından getirtmeyi düşünüyorum da. Mesela ben şu an Almanya'dan almayı düşünüyorum...

|
      |

• Yarbay
      4366 Mesaj
      30 Eylül 2008 11:32:06
      İmzan kural dışı dostum.Ceza almadan değiştir istersen.
      |
      |

15-inch MacBook Pro with Retina display | iPhone 6S 64GB Gold | Apple TV3 | iPad Mini Retina 32GB WiFi+Cellular
    • Yüzbaşı
      817 Mesaj
      30 Eylül 2008 12:24:31
      nasıl aldığına göre değişir ki, nasıl bizde turkcell vodafone kampanyalı fiyattan satıyorsa, oradaki operatörlerin de bu tarz kampanyaları var, örneğin kuzenim bana gönderdiğini kampanya kapsamında 150 pounda almış ingiltereden. yani yaklaşık 400 lira civarı bir para..
      |
      |

Eşeğe eşek dersin eşek bile utanır,insana eşek dersin şaka diye sırıtır...
    • Binbaşı
      1387 Mesaj
      30 Eylül 2008 12:32:03
      Artık bu tür sorular can sıkmaya başladı.Forum bu tür insanlar tarafından hala nicin kirletilmek isteniyor anlamış değilim.Yazık vallahi yazık!!

Şu bayram günü kötü konusturacaksınız ya beni öff...
      Araştırın biraz araştırın...

Kalmamış abicim yurtdısında iphone kalmamış oldu mu?
      |
      |

• Onbaşı
      34 Mesaj
      30 Eylül 2008 17:13:59
      bizim bir yakın var oda çine gidecek acaba orada fiyatlar nasıl bide oradan getirmek sorun olurmu acaba
      |
      |

• Binbaşı
      1387 Mesaj
      01 Ekim 2008 00:54:20
      :)
      |
      |

• Teğmen
      176 Mesaj
      01 Ekim 2008 02:04:21
      fransada yasayan birisi olarak cevapliyorum 8G 3G 510 EURO 16 GB 610 EURO sozlesmesiz saygilar
      |
      |

bay fransiz
    • Yüzbaşı
      716 Mesaj
      15 Ekim 2008 21:16:40 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: Evolution

İmzan kural dışı dostum.Ceza almadan değiştir istersen.

Doğru haklısınız.. Sonuçta burası da bi forum orası da.. Neyse değiştirdim sağolun...

Alıntıları Göster

Bu çabanız nedir anlamıyorum. Sonuçta burası bilgi paylaşım platfoprmu değilmi herkes istediğini yazar ve sorar bence. Ayrıca çok komiksiniz.. Kalmamışımış

quote:

Orjinalden alıntı: iyimser bir gul

fransada yasayan birisi olarak cevapliyorum 8G 3G 510 EURO 16 GB 610 EURO sozlesmesiz saygilar

Teşekkürler kardeşim....
      |
      |

• Yüzbaşı
      453 Mesaj
      16 Ekim 2008 00:01:09
      arkadaş adam gibi soru sormuş bu agresiflik niye
      bence yurtdışı sözleşmesiz fiyatları tr deki sözleşmesiz fiyatlarıyla neredeyse kafa kafaya
      yerli malı al bari bizim esnaf kazansın
      |
      |

"Siperler arasıdaki mesafe sekiz metre, yani ölüm muhakkak...
      Birinci siperdekiler hiçbiri kurtulmamacasına kamilen düşüyor.İkinciler onların yerine geçiyor...
      Fakat, ne kadar gıpta edilecek bir itidal ve tevekkülle biliyor musunuz?...
      Öleni görüyor, üç dakikaya kadar öleceğini biliyor, hiç ufak bir korku ve endişe göstermiyor, sarsılmak yok...
      Okumak bilenlerin elinde Kur’an-ı Kerim cennete gitmeye hazırlanıyorlar.
      Bilmeyenler kelime-i şehadet getirerek yürüyorlar.
      Emin olunuz ki, Çanakkale Savaşlarını kazanan bu yüksek ruhtur.” M.Kemal ATATÜRK
    • Yüzbaşı
      294 Mesaj
      16 Ekim 2008 01:07:38
      quote:

Orjinalden alıntı: Y@k@r

arkadaş adam gibi soru sormuş bu agresiflik niye
      bence yurtdışı sözleşmesiz fiyatları tr deki sözleşmesiz fiyatlarıyla neredeyse kafa kafaya
      yerli malı al bari bizim esnaf kazansın

bence aynı fiyat demişsiniz ama gerçek ne yazık ki öyle değil..italyada 8 GB 3G iphone nun fiyatı 499€..türkiye fiyatı 645€..150€ fark var yani arada..bugunku kurdan hesaplayınca 290 ytl gibi bir fark var arada..

ben bu kadar fiyat farkı varken bizim esnafımız kazansın diyemiyorum.

konu ile alakalı barbee nickli arkadaşın yaptığı çalışmaya bir göz atabilirsiniz

http://www.iphonedo.com/iphone-3g-alin-italyada-tatil-yapin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vefakoksal -- 16 Ekim 2008; 1:03:52 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      716 Mesaj
      16 Ekim 2008 13:01:10 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: vefakoksal

Alıntıları Göster

bence aynı fiyat demişsiniz ama gerçek ne yazık ki öyle değil..italyada 8 GB 3G iphone nun fiyatı 499€..türkiye fiyatı 645€..150€ fark var yani arada..bugunku kurdan hesaplayınca 290 ytl gibi bir fark var arada..

ben bu kadar fiyat farkı varken bizim esnafımız kazansın diyemiyorum.

konu ile alakalı barbee nickli arkadaşın yaptığı çalışmaya bir göz atabilirsiniz

http://www.iphonedo.com/iphone-3g-alin-italyada-tatil-yapin

Ya evet vefakoksal arkadaşa katılıyorum ama yaa bi sn şimdi yurtdışında da o kadar pahalı mı yani? ben daha az diye düşünüyordum internetten araştırdığımda da öyleydi ama onların hepsi sözleşmeli mi şimdi? ve ben de tabi ki sözleşmesiz alacam.. Yani yurtdışından almak da bi hayal mi oldu.. ben o kadar veremem açıkçası öğrenciyim ve kendim alacam yani düşünüyodum ama ...!!!! Türkiyede de ben Ankara'dayım ve dün sıhhiye de bi dükkanda sordum sözleşmesiz vs 1200 ytl çekti adam bana resmen... nerden geldi bu dedim yurtdışından getirttim dedi.. ben bi yerden bakmıştım Almanya'da falan 16gb lık 300$ civarı yazıyodu ama demek ki o sözleşmeliymiş.... Şimdilik .Phone hayal gibi benim için biraz daha bekleyecez demek ki... Ayrıca yazılarıyla katkıda bulunan arkadaşların hepsine teşekkür ediyorum...
      |
      |

• Yüzbaşı
      361 Mesaj
      16 Ekim 2008 14:01:24
      Avusturya'da unlocked 8GB 3G versiyon 649 EURO...
      bugun kurun 1euro=2YTL oldugunu dusunursek, 1200 YTL fiyat uygun bile sayilabilir ;) Tabii o fiyatada Turkcell ve Voda alternetiflerine yonelmek daha mantikli herhalde Turkiye icin...

Selamlar...
      |
      |

ipad 2 16GB Wifi/3G - IOS 5.01 - Absinthe
      iphone 2G 3.1.3. JB
      Yamaha v463 + HKTS11
      Samsung 51D550
    • Yüzbaşı
      665 Mesaj
      16 Ekim 2008 17:03:46
      arabistanda sozlesmesiz kirik halde iphone 2g16gb 850 ytl
      |
      |

• 17 Ekim 2008 00:56:58
      arabistanda nerelerden alınabileceği hakkında bi bilginiz var mı acaba ?

quote:

Orjinalden alıntı: semihbaba4125

arabistanda sozlesmesiz kirik halde iphone 2g16gb 850 ytl
      |
      |

GALATASARAY MANCHESTER UNITED
    • Yüzbaşı
      349 Mesaj
      17 Ekim 2008 01:23:49
      amerikada 8 gb 199 dolar .. sannırım sözleşmeli .. ( Phone price based on new line activation or eligible upgrade with AT&T contract. ) seklinde bir ifade var..ku tam olarak ne demek ? birde sözleşmeli olan bir cihazında sim kiliti kırılamazmı..yani bu cihazı alsak burada hiçbirsekilde kullanamazmıyız..
      |
      |

Sony32D3000 Lcd \ Samsung HTTP 75 HomeTheater \ Sony T7 digital cam.\ Logitech X540 \ HP DV6750ET \ Delonghi EN660 latissima rot \ İpod 3GN 4gb.\ dyson dc 23
    • Yüzbaşı
      872 Mesaj
      17 Ekim 2008 01:45:34
      hongkong ta 8gb iphone 3g 650 usd idi...
      |
      |

• Yüzbaşı
      822 Mesaj
      17 Ekim 2008 03:09:33
      quote:

Orjinalden alıntı: bitter end

amerikada 8 gb 199 dolar .. sannırım sözleşmeli .. ( Phone price based on new line activation or eligible upgrade with AT&T contract. ) seklinde bir ifade var..ku tam olarak ne demek ? birde sözleşmeli olan bir cihazında sim kiliti kırılamazmı..yani bu cihazı alsak burada hiçbirsekilde kullanamazmıyız..

Turkiye'de de bedavaymis, bizim buradaki arkadaslar ne kadar sanslilar diyorlardi...
      |
      |
    • Binbaşı
      1955 Mesaj

iOS Beta Tester
      17 Ekim 2008 03:31:46
      ingilteredeki sozlesmesiz ama faturali garantili operatorden alma fiyati 8gb lik versiyon 350 pound ama ebayden cok rahat 300 pound ve altina alinabilir..
      edit: ayrica sozlesmeli sozlesmesiz ne fark eder.. sozlesmesiz olunca fiyat tabiki yuksek ama sozlesmeli alindigindada bilmem kac ay devamli dunya paralar odeniyo sozlesmeli modellere bence hic bakmayin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyor -- 17 Ekim 2008; 3:29:31 >
      |
      |

psn: precise
    • Yüzbaşı
      925 Mesaj
      17 Ekim 2008 15:01:52
      Kardeşim ABD'ye gitmişti. Gelirken bana alabileceği en ucuz yolu araştırıp 8gb İphone 3G getirmesini söyledim. O da iyi bir taktikle telefon işimi halletti.

Bakın nasıl yaptık. ABD'de hiç İphone almayı düşünmeyen bir ablamız AT&T ile kendine alıyormuş gibi sözleşme imzaladı 199 dolara bu şekilde telefonu aldık. Sözleşmeden bir ay içinde cayma hakkı var ve cayma cezası olarak da 170 dolar para ödedik. 199+170= 369 dolara telefonumu getirttim. TL olarak da o tarihte 460 YTL'ye mal oldu.
      Burada da turbo sim vs yaptırdım. 100 YTL diyorlar ama biraz pazarlık yapınca 50 ye yaptırıyorsunuz. Böylece 510 YTLY İphone almış oldum ve sorunsuzca kullanıyorum.
      |
      |

• Yarbay
      7929 Mesaj
      17 Ekim 2008 15:11:33
      Başka hiçbirşey ödemediniz yani, öyle mi?

Ya aktivasyon ücreti? Ya alırken ödediğiniz ilk fatura bedeli?

quote:

Orjinalden alıntı: tonk

Kardeşim ABD'ye gitmişti. Gelirken bana alabileceği en ucuz yolu araştırıp 8gb İphone 3G getirmesini söyledim. O da iyi bir taktikle telefon işimi halletti.

Bakın nasıl yaptık. ABD'de hiç İphone almayı düşünmeyen bir ablamız AT&T ile kendine alıyormuş gibi sözleşme imzaladı 199 dolara bu şekilde telefonu aldık. Sözleşmeden bir ay içinde cayma hakkı var ve cayma cezası olarak da 170 dolar para ödedik. 199+170= 369 dolara telefonumu getirttim. TL olarak da o tarihte 460 YTL'ye mal oldu.
      Burada da turbo sim vs yaptırdım. 100 YTL diyorlar ama biraz pazarlık yapınca 50 ye yaptırıyorsunuz. Böylece 510 YTLY İphone almış oldum ve sorunsuzca kullanıyorum.
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
modasor
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.160

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.