Şimdi Ara

iPhone yi modem olarak kullanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> iPhone yi modem olarak kullanma
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    494 Mesaj
    Slm iPhone 4 cihazımız USB bağlantısı ile modem olarak interneti kullanmak istiyorum tavsiye edebeileceginiz Pro varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut67_67 -- 31 Temmuz 2011; 4:51:17 >

|
    |

Orijinalden alıntı: umut67_67

Slm iPhone 4 cihazımız USB bağlantısı ile modem olarak interneti kullanmak istiyorum tavsiye edebeileceginiz Pro varmi
    quote:

Orijinalden alıntı: umut67_67

Iphone bölümüne açarsanız yardımcı olurlar.
    |
    |
    program değil iphone içerisinde zaten vardı.iphone 3 de yapmıştım arkadaşıma.

>Ayarlar>Genel Ağ>sonra bilgisayara USB den bağlayın Iphone'u>internet tethering seçin>sonra USB seçeneğini seçin.

bilgisayar modem olarak görecektir yeni bir ağ bağlantısı açacaktır iphone için.kullanıma hazır olacaktır.
    |
    |
    |
    |
    Neka od danas zna ko nije znao da Srbija nije cilim iz usaka, da Kosovo nije svileni jastuk iz brusa, da Srbi znaju za nesto skuplje od glave. Srbija nije saka pirinca da je pozoba svaka vrana koju donese vetar. (Milos Obilic -1389)
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
kolayoto.com
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.