Şimdi Ara

iPhone Yetkisiz Müdahale. Apple tamir etmedi. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
4
Favori
21.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enginsaat

İzmir Egemek'e vermiştim. Anakarta yetkisiz müdahele yapıldığı söylendi. garantisi devam eden cihazı başka bir yere verecek kadar salakmıyız!!!

Alıntıları Göster
    izmir egemeke cihaz bırakmayın

genelde yetkisiz müdahale ile garanti dışı bırakıyorlar telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: levent857

izmir egemeke cihaz bırakmayın

genelde yetkisiz müdahale ile garanti dışı bırakıyorlar telefonu

Alıntıları Göster
    Merhaba , aynı durum benimde başıma geldi eskişehir pupa servisine vermiştim. Tekrar kontrol edilmesi için başka servise verme şansım var mı , bu konuda bilginiz var mı?
  • r._fdn R kullanıcısına yanıt
    Tek çare hakem heyeti başka servise versenizde aynı merkezde inceleniyor, yetkisiz müdahale deniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba hakem heyetine başvuruda bulunacağım. Tübis üzerinden başvuru yapmaya çalıştığımda "Satıcı ve Sağlayıcı Adres Bilgileri" kısmındaki bilgileri Apple a göre mi ,(telefonu hepsi burada üzerinden bir satıcıdan almıştım) yoksa satıcı bilgilerine göre mi doldurmam gerekli ?

iPhone Yetkisiz Müdahale. Apple tamir etmedi.
    Ben bıraktığım servisi şikayet ettim 1 ay oldu daha savunması yeni geldi hala başvuru devam ediyor.

• ersinakar06 E kullanıcısına yanıt
    Hocam umarım olumlu sonuçlanır.
    Fatura Bilgilerine göre. Yani sizin durumunuzda satıcı D-Market ise D-Market olarak.
  • Aynı durum benim de başıma geldi. Görüşmediğim yazmadığım yer kalmadı. Müşterisine iftira atacak kadar düşmüş Apple. Tüketici hakem heyeti için neler lazım arkadaşlar?
  • El-Turko_67 kullanıcısına yanıt
    Konuyu kıdemli danışman ile görüştünüz mü? Nasıl bir yol izledi kıdemli danışman ve sonuç ne oldu ne kadar sürdü?
  • islamzeki kullanıcısına yanıt
    Hocam hemen anlatayım. Şimdi başıma bu olay gelince her yere şikayetimi yazdım kimse aramadı sonra Apple destekten bir konuşma ayarladım. Beni bir kıdemliye aktardılar. Adı Yiğitcandı. Bu beyefendi beni yaklaşık yarım saat dinledi. Sürekli bana hak verir bir şekilde konuştu. İşte sizin için elimden gelen her şeyi yapacağım yok şöyle yok böyle. Dosya açtığını söyledi üç gün sonra arayacağını söyledi. Üç gün geçti aramadı mail attım sistemlerinde bir güncelleme olmadığını söyledi. Ben o gün Apple destekten telefonumu kontrol ettiğimde hiçbir müdahalenin yapılmadığını bana geri gönderildiğini gördüm aradım dedim böyle böyle diye. Sonra işte bana maallesef olumsuz sonuçlanmış falan filan dedi. İşin özü sakın o sizi arayan yetkiliye kanıp da cihazıma tekrar bakılacak diye düşünmeyin. Hiçbir şekilde bakılmadı benim cihazıma. Garantiyi de bitirmişler. Umarım çalışan telefonu bozup göndermezler. Müşterisine iftira atan Apple bunu da yapar.

Anladım hocam. Şuan sizinle aynı aşamadayız. Ben yarın cihazımı servisten teslim alıp, akşamına turkiye.gov.tr den hakem heyetine şikayet edeceğim. Sizde cihazı en kısa sürede teslim alıp hakem heyetine başvurmalısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu arada cihazın 7 128 jetblack. Sizin cihaz neydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Telefonun gelmesi çarşamba perşembe gününü bulacak mutlaka bende başvuracağım. Benimle başvuru sürecini paylaşırsanız sevinirim. Umarım ikimiz de sonuca ulaşırız.

İPhone 6s 16gb

Dün cihazı teslim aldım. Ben kameralar çalışmıyor diye vermiştim. Raporlara göre tamir edilmeden iade edilmiş ve garantiden çıkarılmış. Fakat cihazı teslim alırken denediğimde kameralar çalışıyordu hocam. Şuan ne yapsam bilemedim. THH veresim var fakat cihaz sorunsuz çalışıyor.
    Sorun kalmadıysa bir açıdan iyi ama garanti sürenizi bitirdiler. Bu var. Telefona bir şey olsa parayla yaptıracaksınız.
  • Benim de ses tuşunda problem vardı. 6 ay önce falan yapmışlardı tekrarladı problem bu sefer yetkisiz müdahale dediler. bende hakem heyetine başvuracağım artık. normalde nisan da bitiyor garantisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r._fdn

Merhaba hakem heyetine başvuruda bulunacağım. Tübis üzerinden başvuru yapmaya çalıştığımda "Satıcı ve Sağlayıcı Adres Bilgileri" kısmındaki bilgileri Apple a göre mi ,(telefonu hepsi burada üzerinden bir satıcıdan almıştım) yoksa satıcı bilgilerine göre mi doldurmam gerekli ?

ben apple yazdım.bakalım ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

ben apple yazdım.bakalım ne olacak.

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba , 2 gün önce tüketici hakem heyetine giderek bizzat başvuru da bulundum. Telefonu hepsi burada üzerinden bir satıcıdan almıştım. Başvuru satıcı ve sağlayıcı adres bilgileri için Apple değil almış olduğum satıcıyı yazdılar.
    Hakem heyeti servisi haklı buldu şikayeti reddetti.

Verdikleri savunma:
     iPhone Yetkisiz Müdahale. Apple tamir etmedi.
    https://resimyukle.xyz/d/z6fJJL.jpeg?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersinakar06 -- 30 Mart 2019; 0:57:47 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.