Şimdi Ara

iPhone Xs ve iPhone Xs Max, n11'de satışa sunuldu! İşte fiyatları: (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
5.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Maşallah çok ucuzmuş
    Hemen arabayı satıp üstüne borç bulayım da alayım
  • Şaka yapmıyorum, alacak arkadaşlar Amerika'ya gidip gelsin daha ucuza alınıyor. Hem de %0 vergi anlatıyorum. Çok ciddiyim.

1. Istanbul-Boston-Istanbul direkt THY uçuyoruz rahat rahat. 28 Kasım gidiş, 1 Aralık dönüş her şey dahil 3190 TL.
    2. Geceliği 50 dolara gayet nezih odalar var, Expedia'da falan çıkıyor. 3 gece etti 150 dolar.
    3. Satış vergisi olmayan (%0 KDV, ÖTV, ÖİV, vs.) yaklaşık 1 saat uzaklıktaki New Hampshire eyaletine gidiyoruz. Burada Nashua kentindeki Apple Store'a gidiyoruz. Boston Express bus ile gidiş-geliş bilet 24 dolar. Nashua'daki duraktan mall'a taksi hadi 20 dolar diyelim en fazla çift yön.
    4. Telefonu tam 1000 dolara aldık, hazır biletimiz ile şehre otobüsle geri dönüyoruz. Uçuş gününe kadar şehri ve çevresini geziyoruz.

Toplam: 3190 TL + 1194 USD (6500 TL) = 9690 TL. + 500 TL IMEI harcı (düne kadar sadece 170 TL idi tabi).

12,999 TL - 10,190 TL = 2809 TL kardayız. Sadece Boston'daki harcamalarınız size kalmış. Hem daha ucuza almış oluyoruz, hem de gezmiş oluyoruz.

• Bobrek yetmiyo artik bir de dot verek ustune

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben hepsiburadayi bekleyeceğim. Orada 50 tl üstü kargo bedava.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online fiyatlar her zaman daha uygundur direk depolarindan sevkiyati yapilmaktadir. Simdi bu urunu fiziksel magazalardan alinsa emin olun cok daha da pahaliya gelecektir ...

• Hane halkına transferlerden fakirlere 1'er tane dağıtılsın. Yamalar eksikler oradan yapılıyormuş. Açarken kutulara dikkat edin lütfen Türk klasiği olan hıyardan başka bişey çıkmasın. Huyumuz oldu artık Arap Türk Japon... farketmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmclskn -- 10 Kasım 2018; 7:6:2 >
  • Bu paraya 365 gün tam mesai çalışan var lan!!!!

• Telefonla hava atmaya alan kişi hava da atamaz zaten, piyasada zibilyon tane aynı dizaynda telefon türedi.
    15.000tl boşa gider benden söylemesi, böbreği satmadan önce düşünün.
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    Güzel fikir ama vize masraflarını ve vizenin çıkma şansını unutmuşsun

• Her sene oluyor bu tip işler birileri getirip satıyor önceden bunlar garantili demiş aralık teslimat demiş ortamı yokluyorlar talep olurmu olmazmı diye. Ayrıca n11'in bu abartılı 11.11'ine anlam veremiyorum artık maximumda %10 indirim oluyor kuponlar ile birkaç istisna hariç olmak üzere. Ben hemen çoğu şeyi farklı sitelerde n11'den yüzde 10 ucuza bulabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockndarkk -- 10 Kasım 2018; 9:12:33 >
  • ana böbrekle ödeniyormuş ne güzel

• TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    Bide 1 yıl garanti tabii fiyat fahiş onu savunmuyorum yanlış anlaşılmasın:)

• plt13 kullanıcısına yanıt
    :D millet 20 tl lik ürünler için kargo almıyor bu nasıl bir yüzsüzlüktür.

• Önceden arabayı satıp 2 tane iphone alınır diye dalga geçiyordum şimdi 1 oldu :D (renault 19)

• xs hayal oldu, iphone x 64 var jailbreakli 8000 bine satarım :)

• Öncelikle baştan belirteyim ki konuyu dahi okumadım. Zira zaten başlığından belli içerik.

Kısacası size Almanya fiyatlarını aktarayım.

Açılmamış kutu olarak parayı basınca
    900€ ya mate20 pro,

750€ ya iphoneX (64),

950€‘ya iPhone XS (64) ,

1100€’ya iPhone XS Max (64) bulunabiliyor.

Asgari ücretin 1200€ olduğu Almanya’da rakamlar bunlar.

Asgari ücretin 1600₺ olduğu Türkiye’deki rakamlarla da siz karşılaştırın işte.

Ve kararı kendimiz verin.

Unutmayın tek yol TÜKETİM BOYKOTU.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_001 -- 10 Kasım 2018; 10:53:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu paraya 3 tane OnePlus 6T alır birini kız arkadaşıma birini kendime birinide hediye eder keyfime bakarım.

• Bu mesaj 1469 TL lik xiaomi redmi 5 plus ile yazılmıştır. Foruma ikisi de giriyor sorun yapmayın

• dolar 7 ye çıktığında 15bin tl konuşuluyordu xs max için ama şimdi dolar 5.40 ve yemin ediyorum internette söylenen fiyattan 1 tl aşağısına inmemişler.yemin ediyorum kafayı yemiş bunlar ya.ayrıca

BU ÜLKEDE HİÇ Mİ İYİ BİR ŞEY OLMAZ !

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.