Şimdi Ara

iPhone XS Max mı Samsung Galaxy S10+ mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    XS Max yurtdışı pasaport kayıtlı düşünüyorum
    S10+ yı Türkiye garantili
    Bu durumlar göz önüne alındığında sizce hangisini almalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcemre -- 24 Mart 2019; 22:51:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle samsung s10u çok beğendim. İphonedan daha çok işlevsel ve özgür bir telefon. Donanım olarak zaten çok üstün. Her iki telefonun kamerası aynı. Sonuçta herkez 4k video çeken bloger değil. Ekran teknolojisi olarakta samsung üstün ancak çok gözle görülen bir fark yok. Uygulama açılış testlerinde bazı uygulamaları samsung bazılarını iphone hızlı açıyor. Gelişmiş yüksek performans isteyen oyunları iphone çok daha hızlı açıyor. Sosyal medya uygulamalarını samsung daha hızlı açıyor fakat uygulama içi geçişlerde iphone daha iyi.
    Samsung hızlı sarj aleti+kablosuz kulaklıklarla geliyor ancak kulaklıklar çöp denilecek kadar kötü.
    Tasarım olarak iphone benim gözümde tektir. Birde insanda bir kalite farkı hissettiriyor iphone. Burdaki en önemli faktör tabiki kusursuz yazılım.
    Şimdi bir samsung alıyorsun fakat çocuk telefonu gibi geliyor. Android oyun apkları bilmem bişeyler. Çabuk eskiyor gibi hissediyorsun. 1-2 yıl kullanıyorsun telefonun fiyat değeri ölüyor.
    İleride yazılım desteği almıyor, alsa bile telefon eski performansını göstermiyor, salıyor. İphone kullanmayanlar bu performans konusunu bilmedeği için öyle bir şey yok derler.
    Samsung size tüm yenilikleri uygun fiyata ucuza tattırıyor.
    S7-9 da kullandım denedim fakat olmuyor. Farklı geliyo.
    Şuan xs kullanıyorum evlat gibi
    Bütcem az olsa düşünmeden samsung alıp keyifle kullanırım. Her ikiside çok güzel telefonlar istediğinizi seçin.
    Samsung telefonlarında daha işlevsel olmasını çok severim.
  • Öncelikle samsung s10u çok beğendim. İphonedan daha çok işlevsel ve özgür bir telefon. Donanım olarak zaten çok üstün. Her iki telefonun kamerası aynı. Sonuçta herkez 4k video çeken bloger değil. Ekran teknolojisi olarakta samsung üstün ancak çok gözle görülen bir fark yok. Uygulama açılış testlerinde bazı uygulamaları samsung bazılarını iphone hızlı açıyor. Gelişmiş yüksek performans isteyen oyunları iphone çok daha hızlı açıyor. Sosyal medya uygulamalarını samsung daha hızlı açıyor fakat uygulama içi geçişlerde iphone daha iyi.
    Samsung hızlı sarj aleti+kablosuz kulaklıklarla geliyor ancak kulaklıklar çöp denilecek kadar kötü.
    Tasarım olarak iphone benim gözümde tektir. Birde insanda bir kalite farkı hissettiriyor iphone. Burdaki en önemli faktör tabiki kusursuz yazılım.
    Şimdi bir samsung alıyorsun fakat çocuk telefonu gibi geliyor. Android oyun apkları bilmem bişeyler. Çabuk eskiyor gibi hissediyorsun. 1-2 yıl kullanıyorsun telefonun fiyat değeri ölüyor.
    İleride yazılım desteği almıyor, alsa bile telefon eski performansını göstermiyor, salıyor. İphone kullanmayanlar bu performans konusunu bilmedeği için öyle bir şey yok derler.
    Bütcem az olsa düşünmeden samsung alıp keyifle kullanırım. Her ikiside çok güzel telefonlar istediğinizi seçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Coastr

Öncelikle samsung s10u çok beğendim. İphonedan daha çok işlevsel ve özgür bir telefon. Donanım olarak zaten çok üstün. Her iki telefonun kamerası aynı. Sonuçta herkez 4k video çeken bloger değil. Ekran teknolojisi olarakta samsung üstün ancak çok gözle görülen bir fark yok. Uygulama açılış testlerinde bazı uygulamaları samsung bazılarını iphone hızlı açıyor. Gelişmiş yüksek performans isteyen oyunları iphone çok daha hızlı açıyor. Sosyal medya uygulamalarını samsung daha hızlı açıyor fakat uygulama içi geçişlerde iphone daha iyi.
    Hocam tam bir siyasetçi gibi yorumlamışsınız 😀 hoşuma gitti. Samsung fanı biri okusa başta ya adam ne güzel objektif yazıyor filan der ki gerçekten öyle, sonuna geldiğinde ise fakir olduğu için samsung kullandığını anlıyıp hezeyana uğrar.😂 Şaka maka gerçek cevaba dönersek 7 plus kullanıp iphone xr a geçmeyi düşünen biri olarak daha çok bütçe ayırmak istesem bile bu piyasada 10000tl vereceğime sahibindende vs kayıt dahil 7000tl civarı 1 yıl garantili xs max alır geçerim. S10 plus a gelince cidden androidin son bi kaç yıldır ilerlemesiyle samsung bile iyi iş çıkarmış ama yine de ben xs max i seçip uzun yıllar kullanmayı tercih ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrOguzhan -- 25 Mart 2019; 0:58:34 >

• Yazdığımı beğendiğiniz için teşekkür ederim. Ben almanyadan 900€ ya arkadaşıma aldırdım. € 6.0 idi. 5400e geldi tam. Üstüne birde BTK’ya 618 derece eğildikten sonra 6018tl oldu.
    Şimdi bende samsung s10 deneyimleyip, onu zararına satıp, üstüne dünya para koyup xs e geçmek isterdim. Buda çok lükse kaçar artık.
    Xr da çok iyi telefon. Bende o telefonu alacaktım fakat telefon acayip kalın. Üstüne birde onun kılıf takıcaz tam araba takozu oluyor. Xr konusunu incelersen kalınlıktan şikayetçiler. Bi eleman 10-20 kılıf denemiş pes etmişti.

• xten sıkıldıysan xs alman bir şey değiştirmez s10 al

ama sıkılmadıysan xs max al işin bitince değer kaybetmeden satarsın

ama bence xe devam et hala çok güçlü bir telefon bir nesil fark için masrafa değmez
  • https://youtu.be/YbHhMOUeZyo

Bunu izlemen yeterli. Derinlemesine inceleme yapan tek yer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy s10+(Geçici heves),iPhone XS Max(uzun süre kullanım)

• X güzel telefon. Bence XI'i bekleyin, ya da ismi her ne olacaksa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coastr kullanıcısına yanıt
    Çok güzel bir yorum ellerinize sağlık herfiyen katılıyorum tamam Samsung güzel telefon ama hiçbir zaman bir iPhone olmuyor bir türlü o havayı vermiyor

• Halen aklım karışık seçemedim

• S10+ al hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackcemre kullanıcısına yanıt
    Bu kadar beklemişsiniz yeni seriyi bekleyin derim

• Yeni seri çok daha pahalı olur ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Coastr

Yazdığımı beğendiğiniz için teşekkür ederim. Ben almanyadan 900€ ya arkadaşıma aldırdım. € 6.0 idi. 5400e geldi tam. Üstüne birde BTK’ya 618 derece eğildikten sonra 6018tl oldu.
    Şimdi bende samsung s10 deneyimleyip, onu zararına satıp, üstüne dünya para koyup xs e geçmek isterdim. Buda çok lükse kaçar artık.
    Xr da çok iyi telefon. Bende o telefonu alacaktım fakat telefon acayip kalın. Üstüne birde onun kılıf takıcaz tam araba takozu oluyor. Xr konusunu incelersen kalınlıktan şikayetçiler. Bi eleman 10-20 kılıf denemiş pes etmişti.
    Hocam Tr fiyatlarına göre 1 yıl garantili cihaz iyi fiyata gelmiş, bana da x serisi ekran küçük geldiği için xs maxa da o paraya vermek çok mantıklı gelmiyor o yüzden 4000 küsürlere 1 yıl garantili temiz iphone xr bulunca 7 plustan geçicem bakalım büyüklüğe 7 plustan alıştık zaten ki kılıfla bile 7 plusa göre ekran ulaşılabilirliği filan çok daha iyi xr da.

• Hocam bende ilk olarak Türkiyeden xr almaya niyetlendim. Sonra yurt dışından kuzenim gelecekti bide ona sorayım dedim. Bizim buranın mediamarkt saturn teknoloji sitelerine bak fiyatları uyarsa alır getiririm dedi. Bende baktım. İphone xs 64gb 1150€. İphone xr 64gb 970€. Dedim xr al bana. Oda tamam dedi. Aradan bir hafta geçti bu bana mesaj attı. Onun bir arkadaşı varmış adam telefon toptancısıymış. Fiyatlarınona sormuş aynı telefonlar kapalı kutu xs 900€ xr720€ fiyat vermiş. Ben dedim ozaman xs alalım. Telefon kodunu felan sordurdum. Telefon maceristan çıktı. Oda aldı getirdi. Telefonun kutusunu ilk ben açtım. Hiç bir sıkıntı olmadı şükür.
    Küçük telefon seviyorum. Gerçi buda küçük değil. Ekran boyutu eski pluslarla aynı.

• Coastr kullanıcısına yanıt
    Lütfen S10 un hakkını yemeyelim. Bloatware yok sayılır. Facebook spotify flipboard office onedrive ve linkedin gibi birçoğumuzun yüklediği uygulamalar geliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.