Şimdi Ara

IPHONE XS MAX-- 1/1 APPLE LOGOLU SİLİKON KILIF (AÇIK KIRMIZI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Aksesuar #Kılıf Apple #Aksesuar Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 IPHONE XS MAX-- 1/1 APPLE LOGOLU SİLİKON KILIF (AÇIK KIRMIZI)
    Merhaba, AliExpress üzerinden aldığım fakat kullanmadığım açık kırmızı renkteki Apple silikon kılıfın birebir kopyasını satmak istiyorum. Renk istediğim kırmızı olmadığı için kullanmadan direk satmaya karar verdim. Alışverişi Batıkent içinden gerçekleştirebilirim ya da ödeme sonrası kargoya verebilirim. Ayrıntılı olarak fotoğraflarını paylaştım. Sadece denedim ve rengini beğenmediğim için kullanmamaya karar verdim. Fiyat konusunda yardımcı olamayacağım. Bana gümrük dahil gelen fiyatından direk satıyorum. Aynı hatta daha kalitesiz olan kılıfları 59 TL'den satıyorlar.Ben kılıf için 30 TL istiyorum. Daha iyi görebilmeniz için kırmızı renkte olan forma ve usb bellek ile beraber de fotoğraflarını koydum. Alcaklar için fikir vermesi açısından. İyi forumlar dilerim

IPHONE XS MAX-- 1/1 APPLE LOGOLU SİLİKON KILIF (AÇIK KIRMIZI)IPHONE XS MAX-- 1/1 APPLE LOGOLU SİLİKON KILIF (AÇIK KIRMIZI)IPHONE XS MAX-- 1/1 APPLE LOGOLU SİLİKON KILIF (AÇIK KIRMIZI)IPHONE XS MAX-- 1/1 APPLE LOGOLU SİLİKON KILIF (AÇIK KIRMIZI)IPHONE XS MAX-- 1/1 APPLE LOGOLU SİLİKON KILIF (AÇIK KIRMIZI)IPHONE XS MAX-- 1/1 APPLE LOGOLU SİLİKON KILIF (AÇIK KIRMIZI)IPHONE XS MAX-- 1/1 APPLE LOGOLU SİLİKON KILIF (AÇIK KIRMIZI)IPHONE XS MAX-- 1/1 APPLE LOGOLU SİLİKON KILIF (AÇIK KIRMIZI)IPHONE XS MAX-- 1/1 APPLE LOGOLU SİLİKON KILIF (AÇIK KIRMIZI)IPHONE XS MAX-- 1/1 APPLE LOGOLU SİLİKON KILIF (AÇIK KIRMIZI)IPHONE XS MAX-- 1/1 APPLE LOGOLU SİLİKON KILIF (AÇIK KIRMIZI)
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 30 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.