Şimdi Ara

 İPHONE 14-13-12-11 HIZLI ŞARJ TYPC KABLO / 20W PRiZ APPLE TR GARANTİLİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
77
Favori
35.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Apple #Aksesuar Kondisyon #Sıfır
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir adet iPhone 7 kulaklığı alınmıştır. Paketlemede gösterdiği özen ve ödemenin ardından jet hızında kargolama için kendisine teşekkür ederim...
  • Hocam merhaba. Elinizde lightning to usb kamera konntektörü varmı ? Fiyatını öğrenebilir miyim ?
  • canysf kullanıcısına yanıt
    Elimde 1 adet vardı 100 tl ücretle satıldı. Elime geçerse size pm gönderebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhaba. Hızlı şarj adaptörü getirmeyi düşünüyor musunuz? Gelirse fiyatı ne olur? :)
  • NightmarE_6 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam elimde hızlı şarj aleti mevcut ipad şarjı diyorsunuz sanırım ?

• Beyefendiyle elden alışveriş yapıldı 1 ay kadar oluyor orjinal kesinlikle ürünler priz için teşekkürler hayırlı işler gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz

• Bir adet iphone 7 kulaklik aldim orjinal urun ve hemen kargoya verildi cok tesekkurler ilgili ve guvenilir bir arkadasimiz

• Bir adet sarj kafasi ve usb kablo aldim arkadastan. Cumartesi saat 11 de mesaj attim ve maksimum 10 15 dakika icerisinde jet hiziyla oglen olmadan kargoya verdi ve takip numarami gonderdi. Tesekkur ediyorum

•  İPHONE 14-13-12-11 HIZLI ŞARJ TYPC KABLO / 20W PRiZ APPLE TR GARANTİLİ

iPhone 7 için kulaklık aldım sorunsuz sıkıntısız geldi. Kargoyu çok özenli paketlemişti. Kendisine tekrar teşekkür ederim 😊

• 2 ay önce sorunsuz bir alışveriş yaptım. Teşekkürler.
  • 3.5mm jack girişli earpodsu sorunsuz bir şekilde aldım, güvenilirdir.

• Ürün geldi, dediği gibi orijinal ürün. Arkadaş da çok ilgili aklınızda soru işareti kalmadan alışveriş yapabilirsiniz

• Merhabalar,

iPhone X için hızlı şarj adaptörü ve orjinal uzun bir şarj kablosu var mıdır elinizde?
  • Maerdir kullanıcısına yanıt
    USB-C bağlantısını destekleyen Mac adaptörü bulunmamakta hızlı şarj için ipad şarjı mevcut 2 katı hızlı ediyor kutudan çıkan 5w adaptöre oranla. İphone x kutusundan çıkan yalnızca 1 metre boyunda orjinal kablo mevcuttur

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    Hocam ipad adaptörü ne kadar acaba ?

• sananebak kullanıcısına yanıt
    60 TL kargo bana ait gönderebilirim.

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    12W olan modeli mi hocam ? Yoksa 29W olan adaptör mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sananebak -- 4 Aralık 2017; 8:23:11 >
  • sananebak kullanıcısına yanıt
    İpad kutusundan 10w adaptör çıkıyor.. Eskiden 12 çıkan modellerde vardı. 29w new macbook 2015- macbook pro 2016 sonrasından cıkıyor fiyatı 200 tl ayrıca usb c + lightning dönüştürücüyede ihtiyacınız olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blasko77 -- 4 Aralık 2017; 12:34:30 >
  • çarşamba günü şarj aleti için mesaj attım yarım saat içinde kargoladı bugün elime ulaştı paketlemede gayet iyidi teşekkürler
  • hocam 6s plus uyumlumudur
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.