Şimdi Ara

iPhone XR 128 GB 11 ay daha garantili 7000 lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya Model #Iphone Xr Kapasite #128 GB İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 iPhone XR 128 GB 11 ay daha garantili 7000 lira

Geçen sene şubatta HB den alındı, şarjı orijinal değildir, kozmetik olarak bir sorunu yok

7000 lira

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Konya Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Telefon dünyası çok garip, uzun süredir girmiyordum bu bölüme, adam İPhone a 6400 teklif etti, kutusu yok dedim, 11 ay daha garantili telefon için 5600 e düştü, kutu nedir arkadaş, ben de var başka iki tane satayım bari, başka bir telefoncu ile mesajlaşıyorum, istediğim telefon 7900 lira civarı, dedim takas edelim, açıkçası kafa kafaya takas bekliyordum, diyor 6500 sayarım, yahu tezgaha koyup XR ı 8500 e satacaksın, bu nasıl güzel iş, hem alışta hem satışta üstüne koyuyor, sen benim alacağım telefonu zaten üstüne kar koyup satmıyor musun ? Hem satışta hem takasta kar böyle güzel iş var mı ? şu Iphonedan nefret etmesem hiç girmezdim bu işlere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• nerdesiniz İstanbul mu? Cihaz fotolarını atar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.