Şimdi Ara

İphone x Vs Mi9

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce hangisi alınmalı daha mantıklı bir tercih olur ?

• İphone X fiyatına 2 tane Mi 9 alınabilir. Aralarında ciddi fiyat farkı var. Ve Mi 9 daha mutlu edecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D7B950238

İphone X fiyatına 2 tane Mi 9 alınabilir. Aralarında ciddi fiyat farkı var. Ve Mi 9 daha mutlu edecektir.
    teşekkürler hocam bekle dediğin bir telefon var mı peki
  • şahin vs focus kıyaslaması gibi. aynı fiyatta değiller ama özellik olarak ikisi de üzmez. o yüzden kalan paranın cebinize kalması için ben de mi 9 diyorum. aynı işlemler için 2 kat fazla para vermeye gerek yok. bi tane daha mi9 alın sevdiğiniz birine hediye edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodofran

şahin vs focus kıyaslaması gibi. aynı fiyatta değiller ama özellik olarak ikisi de üzmez. o yüzden kalan paranın cebinize kalması için ben de mi 9 diyorum. aynı işlemler için 2 kat fazla para vermeye gerek yok. bi tane daha mi9 alın sevdiğiniz birine hediye edin.
    x i 5 k ya bulmuştum mi9 ta ortalama 4 e gelicek o şekilde arada kaldım
  • moogliecake kullanıcısına yanıt
    x i 5k ya nerde buldunuz en ucuz 7500 tl tr sitelerinde. eğer öyleyse x de alınabilir güzle telefon.
  • moogliecake kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben cep telefonu noktasında her zaman fiyat/performans modellerini tercih ederim. Şuan için Asus Zenfone 5Z favorim. Yeni cihazlar içinde Mi 9 ilgimi çekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkılıp seneye satarım diyorsan iphone al çok yere düşürüyorum diyorsan yine iphone al ama satmam gözüm gibi bakarım diyorsan uzun yıllar kullanacağım diyorsan mi al. Bunları xiaomi mi 4 mi 5 prime mi a1 ve mi 6 kullanıcısı olarak söylüyorum 4 ile 5 in camını 2 şer kez kırdım a1 modelinde hem camını hem de kamerası kırıldı 1 metreden düşerek bir de diğerinde kamerada düşünce leke oluştu ve ne yapsam geçmedi kamera camını bile değiştim ben de senin gibi kararsızım aslında ya iphone xr alacam ya da mi9 ama xr daha ağır basıyor gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.