Şimdi Ara

İphone X sıcak fırsatlar -- indirimler paylaşım konusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
21
Favori
66.729
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/apple-iphone-x-64-gb-P231336899

n11 de 5489tl. 111 tl kuponum var. 5378 tl düşer. card finansı olan varsa 50 lira da puan gelir.

111 tl kuponu kullanmayacağım. karşılıksız ücretsiz olarak buradan birine kullandırabilirim. bugün son günü. kullanmak isteyen varsa bana ulaşsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memeti

quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

quote:

Orijinalden alıntı: memeti

medineden eniştem bu hafta 4150 liraya mal ederek aldı arkadaslar

hurma mı?

Zemzem

beğendim
  • Arkadaşlar şu an en uygunu Amerika'dan getirtmek mi? Tam 4000tl'ye mal oluyor sanırım. Geriye tek bir soru kalıyor. Bu fiyata değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

https://urun.n11.com/cep-telefonu/apple-iphone-x-64-gb-P231336899

n11 de 5489tl. 111 tl kuponum var. 5378 tl düşer. card finansı olan varsa 50 lira da puan gelir.

111 tl kuponu kullanmayacağım. karşılıksız ücretsiz olarak buradan birine kullandırabilirim. bugün son günü. kullanmak isteyen varsa bana ulaşsın.

diiiiiiiiiisssssssss iiiiiiiiiiiiizzzzzzzzz sıpartaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. . güzel teklif leonidas, lakin bu forum ruhunu perslere satmış

• yine uyarayım
    64gb a paranızı yatırmayın zarar edersiniz
    256 gb rulaz
  • beyoglubeyy B kullanıcısına yanıt
    kupon boşa gitti zaten kardeş. kimseye iyilik de yaramıyor

İphone X sıcak fırsatlar -- indirimler paylaşım konusu
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Yatırım mı yapıyoruz ki zarar edelim, her şeyi geçtim ihtiyacınız olmayan bir şeye para vermek zaten başlı başına zarar değil midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ne problemi var hocam 64'lüklerin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Yatırım mı yapıyoruz ki zarar edelim, her şeyi geçtim ihtiyacınız olmayan bir şeye para vermek zaten başlı başına zarar değil midir?

iphone bir yatırımdır
    yatırım amacınız yoksa size yaramaz amacınız yatırım yapmak değilse zaten daha üst donanımlı android telefonları daha ucuza alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyKalDa -- 27 Ocak 2018; 18:40:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunner92fb

Ne problemi var hocam 64'lüklerin?

problemi yok
    sadece ilk çıktığı günden beri en çok değeri düşen model olması
    256gb model değeri düşmüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    2 arkadaş Amerika'dan 64'lük modeli getirtmeyi düşünüyoruz. Düşük mü kalır acaba 64 olanı?
  • Yurt dışından almaya bile pahalı bu Iphone X
    Tam tersi tutulan model 64gb olduğu için sürekli stoklar güncelleniyor dolayısıyla talep olunca fiyatlar daha uygun 256gb modelleri satılmadığı için çıktığı günkü fiyatlar var şuan her yerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

iphone bir yatırımdır
    yatırım amacınız yoksa size yaramaz amacınız yatırım yapmak değilse zaten daha üst donanımlı android telefonları daha ucuza alabilirsiniz

hocam yatırım ne demek bilmiyor olamazsınız

kullanıma, şirket politikasına ve kura dayalı fiyatlaması olan bir tüketim malzemesi yatırım olamaz

sizin mantığınızla şuan 5s'leri satıp note 8 alabiliyo olmamız lazım

bu cihaz bir tüketim malzemesi, modası seneye geçen yenisi çıkan basit bir ürün

çokomelden ne kadar yatırım olursa iphonedan o kadar yatırım olur

ucuz androidlerin fiyatının hızla düşmesindeki etkenler iphone ile bir değil

iphone senede bir kez fiyat düşürürse düşürür yoksa bir sonraki tanıtımda fiyat indirimine gidilir şirket tarafından

toplam satışta oldukça düşük bir paya sahip olmasına rağmen (samsung, lg, huawei, xiaomi, oppo, oneplus,sony ve diğer çin markalarının olduğu bir piyasadan bahsediyoruz burada) piyasa karlılığında zirvede olan, yani vatandaşı iyicene güzelce etraflıca öpen bir firma apple

buna rağmen alan varsa bu ciddi bir sorundur, tüketicilerin itiraz etmesi lazım ama kollektif bir itiraz olmalı, bu lg samsung vs için de geçerli ama apple vahşi kapitalizm uyguluyor...

abd fiyatlarında note 8 ile iphone 8plus aynı fiyatsa amerikalı iphone alır

operatör anlaşmaları uygunsa da alır, yerli malları adamların iphone

ama çıkış fiyatı aynı olan iki cihazdan biri 5.000 biri 6.000 fiyatla geliyorsa fiyatı tüketici belirler giydirelim güzelce oh mis diyen bir apple Türkiye var demektir...

görüldüğü üzere iphone yatırım değildir, mesel geçen sene çıkan 7plus'ı %20 kar ile bu sene satamıyorsanız veya orta vadede %40 getiri beklemiyorsanız yatırım olamaz

yere düşüp pahalı parçası olan ekranı kırılınca değerinin %20 tamir ücreti olan ve değerinin %20sinden fazlasını kaybeden yatırım mı olur...

tamam halkımız her konuda aşırı bilgili maşallah, bilgisiz fikir üretecek kadar zeki itirazımız yok ama burayı okuyup tüketim malından yatırım fikri üreten insanlar olursa üzülürüm

yoksa bence en güzel yatırım burgu peynirdir o konuyu tartışmam bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gunner92fb kullanıcısına yanıt
    @gunner92fb

Aradaki fiyat farkıyla iCloud'dan alacağınız ek storage alanı için 2 yılda ödenecek fiyatı karşılaştırın. Oradan 64/256 GB kararı vermek kolay oluyor.
  • TormentedSoul kullanıcısına yanıt
    3g den beri her modelini alıp ertesi yıl aldığım fiyata sattım
    sizin için yatırım nakit olarak kar etmekse benim için telefonu tepe tepe kullanıp ertesi yıl aldığım fiyata satabilmek yatırımdır
  • Kur insanları iphone'u yatırım olarak görecek hale getirdi. Üzücü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

3g den beri her modelini alıp ertesi yıl aldığım fiyata sattım
    sizin için yatırım nakit olarak kar etmekse benim için telefonu tepe tepe kullanıp ertesi yıl aldığım fiyata satabilmek yatırımdır

yatırım değil işte

yatırım dediğimiz şey bambaşkadır

sizin aldığınız fiyata satabilme sebebiniz kur farkı, piyasa fiyatı denen olgu ve halkın mal alıp satmayı bilmemesi olur ancak

7plus çıktığında 3.800dü

şuan da 3.800 kur arttı malum

siz ikinci eli 3.800e satacak enayi bulabiliyorsanız bu yeteneğinizi takdir ederim

seneye iphone x'i aldığını fiyata satmanız için doların 4.5 olması lazım en az...

benim yatırımdan anladığım bu deme şansınız da yok ayrıca

benim elmadan anladığım 2x5 metre geoid şeklinde turkuaz bir koltuktuk siz yaklaşık yuvarlak şekilde kırmızı sulu içinde çekirdeğini barındıran bir meyve anlayabilirsiniz diyemeyiz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 500 küsür lira fark ediyor hocam. Depolama yapmanın farklı bir yolu yok mu? Android'de bilgisayara aktarıyordum fazlalıkları. 16'lık bile yetiyordu. İphone'da böyle bir şansımız yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.