Şimdi Ara

İphone X sıcak fırsatlar -- indirimler paylaşım konusu (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
21
Favori
66.729
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6500-7000 liraya iPhone X alan yoktur umarım hala. XS getirip satanlar var hep 7300 liralara. Bence XR "sweet spot" dedikleri ayarda olacak. dışarıdan getirip satanlarla 5000 liralara bulunabilir olacağını düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aldim 6300 e

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onder.t O kullanıcısına yanıt
    Onlar 1 yıl garantili olur , burdan aldıgın 2 yıl garanti ve faturalı yoksa yurt dışında olsan o paraya xs bile alabilirsin belki, millet 10k yazıyor xs max a apple nin 7 bine sattıgı telefona 3 k kar koyuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Apple iPhone X, 64 GB (Apple Türkiye Garantili) - 6.554,90 TL

https://www.amazon.com.tr/Apple-iPhone-Uzay-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B078LVCVZL
    5 gun once 6554 th ımıs su ankı fıyatı 7.189,00 TL bugun ıtıbarı ıle dolar da 5.8 ın altına duşmus bıde zam koymus ustune hıyarlar vay arkadas ne sömürüyorlar dolar bahane vatandaşa itelemek şahane

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 21 Mart 2021; 10:24:33 >
  • Su an amazon 6364 tl gumus renk

İphone X sıcak fırsatlar -- indirimler paylaşım konusu

• iphone xs biraz daha yayıldıktan sonra fiyatlar dahada düşer.zaten yeni kura gore iphone x için 6300-6400 fiyatları normal fiyatları..xs in 64gb için piyasada 7000tl den satılacagını dusunuyorum diğer turlu alacak adam 1000$ yurt dısından alır..burda bu paraları vermez..
  • august landmesser kullanıcısına yanıt
    Yeter

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

https://www.hepsiburada.com/apple-iphone-x-64-gb-demo-apple-turkiye-garantili-p-HBV00000B07W8?magaza=Hepsiburada

6300 TL 25 tl de indirim oluyo 6275 TL
    ama 64GB yeter mi bilmiyorum
    1 yıldır 64 lük kullanıyorum hafızanın yarısını doldurabildim

• Bu fiyattan dün aldım İstanbul'dan geldi Adana'dan iskenderuna gelemedi kargo

İphone X sıcak fırsatlar -- indirimler paylaşım konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctrin2 -- 23 Ekim 2018; 16:57:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam operatör kullanarak 24 taksitle alayım diyordum, işime de geliyordu ama gördüm ki artık hepsi 6 taksite düşürmüş. Yalan oldu malesef.
  • iphone x üretiminin apple tarafından satışı durdurulduğu için xs çıktıktan sonra indirim çok olası gözükmüyor bu benim fikrim, amazonda 6300 tlden 7100 tl yapmadı, kendi stoğunu 6300 6500 7000 civarı bitirdi ve bir daha gelmedi tekrar gelir mi sanmıyorum çünkü nerden nasıl alacak? belki 1 posta belki 2 posta daha ürün gelsin daha ötesi nasıl gelecek ? üretim yok satış yok ? bu arada 7100 7300e satanlar amazon değil diğer mağazalar, yukarda yine amazona sövülmüş ama amazonun bi suçu yok
  • Amazon'da 6600tl şuanda , satıcı amazon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi user.cm -- 3 Kasım 2018; 22:28:56 >
  • Abdde 850 dolara bulunabılıyor kayıt vs 4800 e alınabılır

• Yurtdışı cihazlarının kayıt işlerini nasıl hallediyorsunuz?

• Arkadaslar hanima iphone x almam lazim. Firsat varsa haber verebilir misiniz? Yada 11 kasimi mi bekleyeyim?

• İphone X alacak kadar parası olan adam niye indirim kovalasın ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-08210B126

İphone X alacak kadar parası olan adam niye indirim kovalasın ki?
    İnsanlar neden fırsatla almak varken daha çok para ödesin ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet056 -- 5 Kasım 2018; 14:50:56 >
  • ahmet056 A kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.