Şimdi Ara

İphone X sıcak fırsatlar -- indirimler paylaşım konusu (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
21
Favori
66.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bekle yenisini al ben x alacaktım dolara çevirdim o parayı gelince yenisini alacam para eklemeden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    Zavallısıniz bu şirketin yabancı olması devletin suçu mu yerli firmalar öncü olmasa elbette yabancıya gider devlet elini atsa malum hep zarar ziyan sonuç bu ama benim bahsettiğim duruş ile senin bahsettiğin turşu olmuş biraz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sıcak fırsat haricindeki konulara ülke gündemi forumunda girebilirsiniz.Sıcak fırsat arayan üyelerin zamanını harcamayalım.

İyi forumlar.
  • İnadına almaya devam...Sen önce '' made in hain ameriga '' yapımı, konvoyundaki onlarca GMC cipten vazgeç de görelim...Krizle geldi,asrın kriziyle gidiyor...Uğurlar ola....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 19 Ağustos 2018; 16:8:49 >
  • 01halil kullanıcısına yanıt
    Facebook ve twitter hesabım hiç olmadı, nesi zorunluluk?

• Arkadaşlar Selam elimdeki 256 gb lık iphone x i 6400 tl ye satıp sıfır 64 lük alacağım jailbreak yapabilmek için düşük sürüm gerekiyor, şuan en uygun nereden aalbilirim ?
    bunu alırken 5300 tl di şimdi olmuş 6500 tl :)
  • Şu an 6500 tl olan iphone x ler sıcak fırsat almak isteyenler kaçırmasın satışı kalktı kur ile hesaplarsak 10k ya yakın fiyat çıkıyor almak isteyenler yumulsunlar

• Resmi sitede 8 plus 64 gb 7500 lira olmuş. Bulan x i uygun fiyattan kapadı kapadı.

• iphone x 6,599 aldım gg den bakalım iptal olcak mı
  • İphone x kendi sitesinde satilmiyor sanirim. İphone 8 64 bile apple da 6500 gorunuyor yuhhh

• tugberk16 kullanıcısına yanıt
    hepsiburada da o fiyata satılıyor suan satıcı da hepsiburada
  • eozakkas E kullanıcısına yanıt
    7399 gözüküyor.bende mi sorun var ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

İnadına almaya devam...Sen önce '' made in hain ameriga '' yapımı, konvoyundaki onlarca GMC cipten vazgeç de görelim...Krizle geldi,asrın kriziyle gidiyor...Uğurlar ola....
    merkez bankasının kasasında devletin 19 milyar doları kalmış

bu durumda bile 500 milyon dolarlık uçakla ilgileniyorduk diyor
  • şuan amazondan 6649 liraya mal etmekten daha cazip bir başka fiyat yok piyasada. takip edenlere duyurulur.
  • sahibindende amerikan (A1901) cihazları 6500 civarına satıyorlar 256 GB olanı. Ne kadar güvenebilirim?
  • dreamstream kullanıcısına yanıt
    telefonun ayarlar kısmından genel - hakkında model yazan yerin son iki hane ülke kodu ör . LL olan amerika, arap ve uzakdoğu cihazlarından uzak durun , ayrıca alacağınız cihazı apple destek hattını arayarak imei numarasıyla cihaz ile ilgili bütün bilgiyi alırsınız , cihaz amerika’da hat üzerine alınmış cihaz ise sorun yaşayabilirsiniz

• Apple iPhone X, 64 GB (Apple Türkiye Garantili) - 6.554,90 TL

https://www.amazon.com.tr/Apple-iPhone-Uzay-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B078LVCVZL
  • hamemo kullanıcısına yanıt
    2 tane vardı, biri satıldı son kalan için fiyat 7096 oldu 😳

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ekdellal kullanıcısına yanıt
    Dün 6300 dü sonra 6500 oomuş , simdi 7k

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.