Şimdi Ara

iPhone X ön siparişleri tarihi rekor kırdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi gozun aydin ekrem...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bişey demiyeyim diyorum ama bu kadar da olmaz ki.

Başlık: iPhone X ön siparişleri rekor kırdı.
    İçerik: Başlık ile uzaktan yakında alakasız.

Bu içeriğin başlığı en fazla "iPhone X tüm zamanların ön sipariş rekorunu kırabilir." olmalıydı. Başlıkta; "Kır-dı" şeklinde geçmiş zaman cümlesi kullanırsan içeride verdiğin bilgiler de geçmiş zamanda geçmeli. Geniş zamanda değil.

• 5 aylık maşımı biriktirdim yemedim içmedin dilendim bu telefonu bekliyorum.yoksa başkatürlü alamayız. cebim de param olmasın ama bir iponex olsun demi hakveren yok mu bana..

destekleyin beniiiiiii...

• millet zengin abi
  • yazarı görmedim . tam okumaya başlıyordum ki .
    Aman tanrım didim. EKREMLENDİK.

• O değil de kıbrıs bile parti dağıtım ülkelerinde, biz değiliz. Vay anasını.

• Evet belki 50 milyon satar ama 8 modellerinden de neredyse aynı oranda satamayacak. Çevremde gördüğüm kadarıyla iPhone alanlar hep iPhone7 Plus alıyorlar. Onun haricinde de X alan çok çıkar ama 8 satışı çok az olacağı için.

• yine Ekrem'lendik.

• Bu ne biçim haber lan!

• AHLAKSIZLIK SEVİYESİNE YAKLAŞIYORSUN EKREM YETMİŞ BİR !

ANASAYFA BAŞLIĞI:
    iPhone X ön siparişleri tarihi rekor kırdı

HABERE TIKLAYINCA:
    Firma tarihindeki en yüksek ön sipariş rakamı iPhone X modeline ait durumda.
    ------
    içerikten ve önceki hallerinden bahsetmiyorum bile, kendi ilk cümlemi çürütmek istemiyorum....... !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 30 Ekim 2017; 15:20:42 >
  • Ekrem71 yine değil mi... Boş bir insansın Ekrem71. Şu herifin açtığı başlıklara bir bakın abi ne olur. Nerede boş haber var bunda.

• Arka kameranın dik konumu ve ön üst kısımda ki çıkıntı öyle itici geliyor ki, ilk defa bir iPhone modelinin tasarımı bu denli gözüme batıyor.

• Bu Ekrem kadar "Persona non grada" başka bir editör yok benim için.

• Editör bloklama gelsin, otomatik olarak Ekrem71'in hiç bir haberi gözükmesin istemeyene mesela. Donanım Haber'e üyelik artar. :)

• Çok pahalı be arkadaşlar. Sonuçta bir telefon şu anki diğerlerinden daha fazla ne yapabiliyor. Ayrıca bir sonraki versiyon daha iyi olacak tasarım açısından. "Dişlenmiş ekran" sorunu da olmayacak gibi görünüyor. Bari bu kadar parayı dövize veya altına yatırın seneye zaten bu miktar kadar kar etmiş olursunuz ve aynı birime telefonu alırsınız.

• Haber nerede ?

• Ekrem hayatımda gördüğüm en ahlaksız, etikten bihaber editörsün. Yazdığın bütün yazılar maksatlı ve manipüle etme odaklı. Umarım Gün seni en yakın zamanda şutlar.

Not: iPhone 7 kullanıcısı

• Rekor kırdı diyorsun,rakam vermiyorsun!Neye göre kime göre kırdı Eyy EKREMMM ?

• Beğenmiyorsan bakma konuya zorlamı okutuyor adam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.