Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iPhone X modeli Apple’a kar ettirmeye devam ediyor

31
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> iPhone X modeli Apple’a kar ettirmeye devam ediyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      70 Mesaj
      03 Mayıs 2018 00:44:02
      En kısa zamanda iPhone 8 plus alacağım su xaomia mi 6 ovmekten vazgeçin artık git onu al o zaman baslicam sizin mi 6 nizada öne plus 5 inizde yeter ya Android dandroid işte sanki Apple'dan düşün fiyatlari note 8 s9 p20 pro aynı fiyat seviyelerinden onlara laf soylemiyonuzda takmissiniz iphone alamıyorsunuz çamur bari atmayın alan alır alamayan almaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      03 Mayıs 2018 00:51:23
      ne kadar ittirse kardır.
      |
      |
    • Yarbay
      2634 Mesaj
      03 Mayıs 2018 07:34:38

Öyle de şimdi 5k buna verene kadar 2kya note fan edition + yeni iPad 1800 + geri kalana da foto Makinesi falan alınabilir. Hem android hem iOS kullanmış olursun &#129300;

|
      |
      TearsForFears kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      3238 Mesaj
      03 Mayıs 2018 09:00:07
      quote:

Orijinalden alıntı: Jül Sezar

Alıntıları Göster
      merak etme onuda alcak para var 22binlira pc toplamışım :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 3 Mayıs 2018; 15:40:19 >
      |
      |
      03 Mayıs 2018 09:07:43
      daha ucuza aynısını yapan cihazlar var diyen arkadaşları anlıyorum hatta ben kendim iPhone X kullansam da kardeşime mi6 aldırdım ama şöyle düşünün o zaman herkesin Dacia kullanması gerekiyordu o 50,000 tl iken neden 100.000 den fazla verip passat mini bmw mercedes alır ki insanlar gibi bir şey oluyor sonuçta ikisinin amacıda ulaşım ikiside trfikte takılıyor biri hemen hemen her arabada artık klima vs gibi donanımlar var o zaman ferrari alan insan dünyanın en salak insanı işte tüm mesele bu imkanın varsa mutlu olacak şeyler yapmak istersin he ben kolay mı aldım hayır çok hoşuma gitti ipad i dj setimi eski telefonumu satarak aldım ama mutluyum önemli olanda bu
      |
      |
    • Yarbay
      7570 Mesaj
      03 Mayıs 2018 09:53:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Hasan07-36

Anlaşılan beklemediğimiz kadar satıyor. Bayağı kişinin elinde görmeye başladım. Ama bu telefona verilen paralara acıyorum. Bu telefonun yapıp da mi 6'nın, S7'nin yapamayacağı hiçbir şey yok halbuki.
      Fotoğraf için bunu alıyor olsak:
      mi 6 gibi iyi bir telefon + aynasız slr makine alınabiliyor daha ucuza.
      Bir şeyler izlemek için alsak:
      yine mi 6 gibi iyi bir telefon + iyi bir laptop ya da üst seviye tablet alınabiliyor yine daha ucuza.
      Oyun için alsak:
      Yine iyi bir telefon + Nintendo Switch ya da Playstation 4 Pro alınabiliyor daha ucuza.
      Bu fiyat seviyesindeki her telefon nereden baksam elimde kalıyor ama herkesin kendi tercihi. Alan yine alıyor.
      Yaninda da artik fotograf makinesi tablet veya ps4 tasirsin.

Ip x bana gore simdiye kadar cikmis en cirkin iphone modelidir. Param olsa bile duz 8 modelini alirdim. Saldiracaksaniz ona gore saldirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4794 Mesaj
      03 Mayıs 2018 13:19:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Greggs

Yaninda da artik fotograf makinesi tablet veya ps4 tasirsin.

Ip x bana gore simdiye kadar cikmis en cirkin iphone modelidir. Param olsa bile duz 8 modelini alirdim. Saldiracaksaniz ona gore saldirin.

Alıntıları Göster

Tasarım son derece subjektif bir kavramdır. Sana göre en çirkin iPhone modeli olması da senin görüşündür ki bu çok doğal. Ancak bilmem kaç milyon kişiye göre öyle değilmiş ki bu kadar çok satmış.
    • Yarbay
      4487 Mesaj
      03 Mayıs 2018 14:58:01
      quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Diğer telefon kılıflarında arka tarafta kamera ve parmak izi kısmı açıkken Iphone kılıflarında kamera ve elma işareti açıktadır ya da orada bir elma işareti bulunur. Diğer hiçbir telefonda bu yoktur.

Yukarıda yazdıklarının hiçbiri satmasının sebebi değildir. O kılıfın arkasında, hiçbir işlevi olmayan açıklık neden varsa satış sebebi işte odur.

Bu kılıf apple'ın aksesuarı değil.Apple'ı bağlamaz.
      03 Mayıs 2018 15:00:30

Apple'ı bağlandığını iddia eden yok ki zaten. Ben satın alandan bahsediyorum.

|
      |
      Ragnarok. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      4487 Mesaj
      03 Mayıs 2018 15:04:09
      quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Apple'ı bağlandığını iddia eden yok ki zaten. Ben satın alandan bahsediyorum.
      Sorun yok o zaman,bu kılıfı kullananlara ben de ayar oluyorum
      |
      |
      03 Mayıs 2018 18:20:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Tasarım son derece subjektif bir kavramdır. Sana göre en çirkin iPhone modeli olması da senin görüşündür ki bu çok doğal. Ancak bilmem kaç milyon kişiye göre öyle değilmiş ki bu kadar çok satmış.

Alıntıları Göster
      Bu alıntının amacı nedir? Ben satış rakamıyla ilgili bir şey yazmamışım. Birisi çıkıp bunu alacağına mi 6 alıp üstüne fotoğraf makinesi ps4 al demiş ben de öyle bir yorumda bulundum ve x tasarımını sevmediğini söyledim. Satıp satmadığıyla ilgili bir şey yazmadım.
      |
      |

• Yarbay
      2569 Mesaj
      03 Mayıs 2018 22:01:29
      Apple bu herşeyden kar etmek zorunda
      |
      |
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.