Şimdi Ara

iPhone X mi ? Huawei P20 Pro mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
16.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler iPhpne X mi alayım yoksa Huawei P20 pro mu? Bana iPhone x daha iyi geliyor çünkü iphone 'u 3GS den beri kullanıyorum.İos sürümüne çok alıştım.Benim için önemli olan Çok ısınmaması oyunları rahat oynatsın pili 18-19 saat arası dayansın ve kamerası iyi olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle iPhone X diyorum, Huawei P20 Pro güzel cihaz özellikle kamera ve yeni renk seçeneği ile muhteşem görünüyor ama maalesef bir çok eksik olduğu yönleri var bundan dolayıdır ki tercih ederken iki defa düşünmek gerekiyor.

• Çok teşekkür ederim.😊

• P20 pro bence. Sebebi kamerası pil ömrü tasarımı ve fiyatı. İPhone avantajı tek uygulama kalitesi var.

• Yıllardır iphone kullanıyorum çok alıştım başka model kullanamıyorum o kadar para verip kendini riske atma derim alışamazsan geri satıp uğraşacaksın hiç macera arama derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iPhone X mi ? Huawei P20 Pro mu ?

Ne kadar huwaie olsada çin malı. Ahize kısmına gidip bakın uzaktan bile delik delik görünüyor

İphone x hiç bir telefonla karşılaştırma.

Kalitesi bile yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplarınız için teşekkürler.Bende zaten iPhone ye karar verdim.Hem iPhone 'ye alıştım bir kere

• Eğer kamerayı çok kullanıyorsanız P20 yi tercih edebilirsiniz. Geri kalan her şey için ise tabi ki iPhone X i tercih etmeniz daha mantıklı. Ancak 4 ay sonra yeni iPhone modelleri tanıtılacak eğer bekleyeceğim diyorsanız sizin için daha iyi olur.
  • Arka kamera için P20 Pro, onun dışındaki her şey için Iphone X. Zira P20 Pro'nun ön kamerası bile tam bir fiyasko, 720p video kaydı o cihaza olmamış. Iphone X tarafında ise önde bile portre modu var.

Tek avantaj arka kamerada bence P20 Pro'da. @Cool Boy un dediği gibi yeni Iphone modellerini beklemekte de fayda var.
  • iPhone X öneririm ama şahsi fikrim sen hangisi içine sinerse onu al çünkü telefonu biz değil sen kullanacaksın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekleme yapayım. Iphone X'in de tasarımı değişik olsa da alışmak gerekiyor, alışılagelmişin dışında olduğu için bu bir eksi. Bir de kamera yazılımında uzun süreli pozlamaya izin vermiyor, 1/3 ten uzununa izin vermiyor sanırım sistem. Düşük ışıkta uzun pozlama - tripod ile fotoğraf çekmek isteyenler için çok büyük bir dezavantaj. Iphone 8 Plus kullanıyorum tek pişman olduğum özelliği bu.
  • Hic bi telefon 18-19 saat kullanim vermezz ama 7-8 saat belki kullanim alirsin 30 saat bekleme alman garantisi var ben olsam beklerim eylüldeki cihaz ve fiyat indirimi yazik olur cebe:))

• iPhone x kullanıyorum ve oyun olarak “ Sniper fury “ oynuyorum. Son güncelleme ile bir sıkıntı oluştu Türkiye’de satılan intel modemli iPhone larda bu oyunu oynarken sobaya dönüşür oldu. Team de, yurtdışında yaşayan ve qualcomm modemli iPhone x kullanan kişilerde böyle bir ısınma ve dolayısıyla fps düşüşü söz konusu değil. Evet belki sebebi farklı da olabilir ama netice ortada.

Videoları tam ekran izleyemiyorsunuz . Sağdan soldan kırpılması gerekiyor görüntünün . Kırpmak istemezseniz de altyazıların yarısını göremiyorsunuz.

Ver iPhone x i p20pro vereyim deseler 1 dk düşünmem. (Mavi lansman rengi olması şartıyla )

• Kamera güzel iki telefondada iPhone’lar çok ısınıyor nedense son güncellemeyle

• iPhone X 256gb alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ABCEFCF5 -- 14 Mayıs 2018; 17:58:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eger iphone 5s/ 6s ten geliyorsan iphone X 10 numara
    ama eger sony xpreidan geliyorsan begenmezsin iphone x
    ben hepsini denedim ciddiyim arada $100 param cop oldu ama en begendigim kullandigi huawei p20 pro piyasada ki xpreia xz premium dan bir tik onde !
  • Cihazı aldınız mı umarım iphone almak gibi bi hata yapmazsınız😏

• S9 diyorum ben

• P20 pronunda ön kamerasındada portre var ama 720p video için haklısınız.Ben olsam huawei alırdım bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 28 Temmuz 2018; 3:7:13 >
  • Samsung s serisi ve note'lar huawei'den daha fazla güven veriyor, o sebeble android cihazlara belirli miktardan fazla para vermemek lazım, iPhone X ihtiyaç fazlası olmasına karşılık diğer iPhone modelleri arasında hem uzun ömürlü olması hem de dayanıklı olması yönünden alınabilir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.