Şimdi Ara

iPhone x kamera arızası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başına böyle bir şey gelen varmı . Bugün portre modunda fotoğraf çektim sonra böyle oldu ve hala devam ediyor

https://youtu.be/IqUMBjqOGJM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim başıma gelmedi forumda da geleni duymadim ama apple store a gittigimde oradaki ornek cihazda vardi bu hata güldüm calisan sorumluya dedim zaten 6-7binlere zar zor satiyorsunuz(alan aliyor ama) bide su bozuk cihazı hemen düzeltin be dedim .

Yazilimsal bir hatadir bence ama garantiye verin aninda degisim alirsiniz diye tahmin ediyorum

• Bugun 45 yaşlarinda arap bi muhtari geldi adam konuşmayi bilmiyoken x kullanmasi gücüme gitti neyse elinde x vardi mesaj kismi bulanik yazilar görünmüyodu acip kapatinca düzeldi 6 milyarcik telefonda olmamasi gereken şey ama telefoncu un bi sözü hoşuma gitti bidaha olursa kapatip ac düzelir diye:)) ama yazilimsal oldugu kesin bence gelicek sürümü temiz bi şekilde yükleyip deneyin bidaha olur ise servise göndermen iyi olucak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 20 Ocak 2018; 23:0:55 >
  • Restart et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorum 1 kaç gün önce iPhone 7 Plus cihazımda da başıma geldi iOS 11.2.2’den kaynaklı yani yazılımsal olduğunu düşünüyorum

• Geçen gün benim de basıma geldi, ön kamerayı açıp tekrar arka kameraya alınca düzeliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.