Şimdi Ara

iPhone X hangi model alınmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bugün yarın iphone X alacağım. tabiki yurtdışı olacak. fakat merak ettiğim model olarak A1901 mi almalıyım yoksa A1865 mi?

A1865 amerika modeli ve telefondaki modem daha hızlıymış tabi bunun bana bir artısı olacak mı onu bilmiyorum.

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

• A1901 Modelini almalısın,daha önce Amerika cihazları da kullandım ama Türkiye’de maalesef gerçek hayat kullanım şartlarında modem farklılıklarının bir etkisini hissetmen şu anda söz konusu değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escape0121 -- 18 Ocak 2018; 13:26:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escape0121

A1901 Modelini almalısın,daha önce Amerika cihazları da kullandım ama Türkiye’de maalesef gerçek hayat kullanım şartlarında modem farklılıklarının bir etkisini hissetmen şu anda söz konusu değil

hocam bulduğum ürün a1865 model bir sıkıntısı olur mu peki? A1901 model de bakar bulurum sıkıntı değil tabi
  • Garanti durumu sizin için önemli değil ise farketmez.

Fikrimi öğrenmek isterseniz A1901 model numaralı cihaz almanızı öneriyorum. A1865 için apple; bu model numarası Türkiye’de garanti kapsamı dışıdır diyor nedenini ise üretim parçalarının farklılığı olarak açıklıyor.Daha kesin bilgi için Apple müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz maalesef ki bazı müşteri temsilcileri bu konuda farklı ve çelişkili bilgiler verebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • escape0121 kullanıcısına yanıt
    evet hocam dediğiniz gibi farklı farklı cevaplar vermiş müşteri hizmetleri temsilcileri. dediğiniz gibi yapayım o zaman en iyisi teşekkürler bilgi için
  • aldınız mı x i ? memnun kaldınız mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.