Şimdi Ara

Iphone X ekrana yapıştırıcı gelmesi. YARDIM!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. iphone x ekranına iş yerinde ben toplantıdayken masamda peligom yapıştırıcı sürülmüş. keyfi yada kaza, kim yaptı bilmiyorum.
    internette bu yapıştırıcıyı aseton çıkarır yazıyor. aseton bu X in ekranına zarar ver mi? yada önerebileceğiniz bir yol var mı çıkarmak için?

• ekrandaki yağ tutmayan tabaka bozulacak hocam. kurtuluşu yok maalesef geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran plastik olmadığı için fazla etkisi olmaz diye düşünüyorum ancak ekran üzerindeki kaplama ne olur deneyince belli olur, aseton ekranın içine kaçmadığı sürece zarar vermeyebilir (emin değilim). Önce kolonya ile deneyebilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/iphone-4-e-aseton-dokulmesi--46040827

Not : Cihazda oluşabilecek zararlardan şahsım sorumlu tutulamaz.
  • Yıllar önce benimde iphone 4 üme değmişti asetonla çıkarmıştım ama şöyleydi. Ekran koruyucu olduğu için ekrana gelmemişti home tuşuna bulaşan kısmı asetonla silmiştim. Zaten siler silmez çıkmıyo ovalıyosun her ovalamada yapışkan inceliyo bi yarım saat ovalaman lazım tamamen çıkması için. Zarar verirmi bilemicem home tuşuna bişey olmamıştı. 5 binliralık telefonu koruyucusuz kullanmakda büyük cesaret valla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üzüldüm hocam garanti dışı maalesef geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.