Şimdi Ara

iPhone X ekran ve MacBook Pro SSD sorunları için tamir programı başlatıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iPhone x'deki söz konusu ekran problemine örnek verebilir misiniz?
    kendimden bir örnek vermeye çalışayım; mesela instagram da story penceresinde parmağımla yazı yazıyorum, ekranın alt tarafına geldiğimde o kısım çoğu zaman çıkmıyor, yazı yarıda kalıyor.

ben hep bunun yazılmsal bir sorun olduğundan şüphe etmiştim. Acaba bahsedilen donanımsal problem bunun gibi bişey mi?

• Bu amerikada 1 yıl garantisi dolanlar için galiba tamir programı ülkemizde zaten 2 yıl garanti var

• Her yil oldugu gibi sattiklari ürün 1 yil sonra beklenmedik problemlrr cikiyor ama kullanicinin haberi olmuyorrr 6 da oldugu gibi 6s-7-8 dede problem cikmişti darisi XS ve XS MAX cihazlarina inş seneye xs de problem cikicak ücretsiz onarim başlaticak yazin bi kenera.!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorundan dolayı 2 kere garantiye verdim iphone imi.2 sindede yapmadan geri verdiler.Israrla telefonum kendi kendine tuşlara basuyor hareket ediyor dedim, kanıtlamak için videoya aldım, buna rağmen cihazımın ekranı değiştirmediler .Şimdi de bunu kabul edip kronik bir sorun diyip telefonların ekranını değiştirmeye başlamışlar. Gerçekten kullandığın iPhone’lar arasında en memnun kalmadığım iPhone,iPhone x oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.