Şimdi Ara

iPhone X, BİM'de 4999 TL'ye satışa çıkıyor! (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
6
Favori
57.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes hikaye anlatıyor, hiç bir büyük marka hedef kitlesi olmadan, şansa telefon piyasaya sürmez. O üstün, bu dandik hepsi boş işler. Kafaya oynayan tüm telefonlar belli, teknolojileri de günümüzün son noktasında. Hiçbirinin birbirinden açık ara üstünlüğü yok. Farkları ince nüanslar ve kullanıcı zevki belirliyor.

Yıllarca Nokia 6600, 6630 serileri ile özelleştirme yapmaya çalıştım, sonra Android geldi çölde vahâ gibi oldu. Elimden düşürmeden ilgilendim, kurcaladım durdum. Samsung kullandım, HTC kullandım, General Mobile'a kadar kullandım. İşin garibi yıllarca Apple'a çamur attım ama 2015'de sıfır 6s alıp en uzun süreli telefon kullanım rekorumu da kırdım. Yarın bana iPhone X da S9 da verseniz bayıla bayıla kullanırım. Zevklerim değişti, özelleştirme ile uğraşmayı sevmemeye başladım, oyun oynamamaya başladım, tasarım zevkim değişti. Yarın ise neyi seveceğimi bilmiyorum. Neticede anladım ki hepsi hikaye. Tüm bu markalar çok iyi telefonlar üretiyor. Millet de genelde zevkine hitap edeni, ulaşabildiğini, eline olanı övüp burada gereksiz yere birbirini yiyor.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkon -- 12 Mart 2018; 9:37:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• o değil de, konu kötü espriden geçilmiyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • balamirkan B kullanıcısına yanıt
    Şansa ba k sadece İstanbul ve Antep'e temin edilmiş. Eldeki verilere bakıp hızla satılacak mağazaları seçmişler resmen. Madem bimsin yolla 81 ile 1-2 şer tane. Bu fiyata elden alan olur, biterdi bu ürün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bim çalışanlarında müşteriye kaldımı acaba alabilen oldugunu sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaperVR

bim çalışanlarında müşteriye kaldımı acaba alabilen oldugunu sanmıyorum

hepsini bim calisanlari almis. hemde %10 personel indirimiyle 4500 tlye gelmis. kesin bilgi yayalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrlion83

quote:

hepsini bim calisanlari almis. hemde %10 personel indirimiyle 4500 tlye gelmis. kesin bilgi yayalim.

öyle bir olay varsa bim çok ayıp etmiş. Ozaman posterler asıp yazmasın iPhone x satıyoruz diye. Kendi personeline dağıtsın prim olarak. Eğer müşteriye satıcaksa ozaman personeline alışı engellesin abi akrabası kimsesi alamasın o şubeden
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrlion83

quote:

öyle bir olay varsa bim çok ayıp etmiş. Ozaman posterler asıp yazmasın iPhone x satıyoruz diye. Kendi personeline dağıtsın prim olarak. Eğer müşteriye satıcaksa ozaman personeline alışı engellesin abi akrabası kimsesi alamasın o şubeden

duyduguma gore bimde 36 tlye satilan bimcell hattanda 1er tane ucretsiz vermis personeline. dusunsenize iphone x elinde, hattin bimcell hahhahah. ama bu kesin bilgi degil, kesinlesince yazarim burdan. simdilik yaymayalim.

• Meshur teyzeler alamadi mi simdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan hiç olmadı mı şimdi kimseden ses seda yok..
  • Bim bitmiş

• Antalya'da hiçbir Bim'de görmedim. Tipini beğenmiyorum gerçi almayacağım ama insan gene de merak ediyor
  • AZ sabredin yeni çin telefonların cogu iphone x tasarımında gelecek...
    şimdilik favorim DOOGE V modeli..

https://www.cnbc.com/2018/02/28/apple-iphone-x-lookalike-phones.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 16 Mart 2018; 12:35:12 >

• Apple 'ın yazılımı güzel, tipi değil
  • Bu X kağıtta yazdığı gibi gerçekten apple TR de garantisi var mı, yoksa ithalatçı garantili mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuyu kapatın artık millet gerçek zannedecek.
  • Şimdi 3 yıllık konuyu hortlattığın için millet senin hakkında neler neler yazacak?! Var gerisini sen düşün.

• quote:

Orijinalden alıntı: the_dedektif

Bu mesaj silindi.

ekranı gırık olanı geçen yaz 5000 liraya ilan verdikten 23 dakika sonra sattım iPhone X, BİM'de 4999 TL'ye satışa çıkıyor! 

• Bu haber niye karşıma çıktı ki şimdi.. Birisi de asgari ücret 1600 lira demiş.. Yahu diyorum hiç mi gündem takip etmiyor, çarşıya çıkmıyor, TV izlemiyor..
    Meğer 3 yıl önceki habermiş 🤔
  • mrlion83 kullanıcısına yanıt

iPhone 12 pro xmax plus kullanıyorum hattım bimcell

• Konu kilit, üstteki üyeler ban, forum ateşe verilsin.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.